folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayar Güvenliği - Backdoorlar
linefolder Ortadaki Adam Saldırısı Nasıl Yapılır - #MITM Attack

Ortadaki Adam Saldırısı Nasıl Yapılır - #MITM Attack

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

Dsplolid ve Zanti'de aynı işi yapıyor. 

Bu arada elinde Dspolit olan var mı ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Master
    Master's avatar
    Erkek
    DuPi bunu yazdı

ilk dikkat ettiğim şey google önce http ye yönlendirdi :D açılmadı zaten,

sonra https ye yönlendirdi :D onda da yemedi.

DuPi : selam ,

ders kaydı bu ve arada bir kaç switch var sadece Ssl ile ilgili değildi sorun. Boş vaktim olursa ayrı ayrı Mitm için video çekebilirim.

Bilgi güçtür, düşmanını barışa zorlar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Master
    Master's avatar
    Erkek
    Megalados bunu yazdı

Dsplolid ve Zanti'de aynı işi yapıyor. 

Bu arada elinde Dspolit olan var mı ? 

Magalados : selam

evet piyasada pek çok farklı tool var benzer işleri yapan. bu anlattığım sadece 1 tanesi tabi.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Master
    Master's avatar
    Erkek
    C-force bunu yazdı

Hocam videoyu sizmi çektiniz?

Selam C-Force:  evet. ben çektim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Master
    Master's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı

İşin mantığını anlatmadın ki? Driftnet ney diğer yöntem ney ondan bahsetmedin? ARP Spoofing nasıl çalışır bundan bahsetmedin? Üstelik olayın sonucunda SSL kullanımından dolayı ekranına bir şey düşmediğini de bilmiyorsun/söylemiyorsun?

Selam 0x656e : Çünkü bu bir Ders videosu. Bu sadece Mitm anlatılmak için çekilmiş bir video değil. Daha öncesinde ARP nedir , spoofing nedir , nasıl yapılır vs diye anlattıktan sonra bu konuya geldiğimde kayıt etmişim ve sonradna paylaşmışım. Arp, spoof nedir vs demeden mitm hava kalır sana katılıyorum ;)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    Master bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı

İşin mantığını anlatmadın ki? Driftnet ney diğer yöntem ney ondan bahsetmedin? ARP Spoofing nasıl çalışır bundan bahsetmedin? Üstelik olayın sonucunda SSL kullanımından dolayı ekranına bir şey düşmediğini de bilmiyorsun/söylemiyorsun?

Selam 0x656e : Çünkü bu bir Ders videosu. Bu sadece Mitm anlatılmak için çekilmiş bir video değil. Daha öncesinde ARP nedir , spoofing nedir , nasıl yapılır vs diye anlattıktan sonra bu konuya geldiğimde kayıt etmişim ve sonradna paylaşmışım. Arp, spoof nedir vs demeden mitm hava kalır sana katılıyorum ;)

Ceh eğtimi veren bir kurumda eğitmen olarak mı çalışıyorusun? Videolardan bende o izlenim uyandı @Master

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Master
    Master's avatar
    Erkek
    Dark_Lord bunu yazdı
    Master bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı

Ceh eğtimi veren bir kurumda eğitmen olarak mı çalışıyorusun? Videolardan bende o izlenim uyandı @Master

Dark_Lord Selamlar ; CeH gibi bir eğitim vermiyorum ama Siber Güvenlik eğitimi veriyorum doğrudur. Piyasa bilinen ve kabül gören Tarzda değil fakat. Teşekkürler.

Toplam Hit: 4980 Toplam Mesaj: 18
hacking siber güvenlik windows10 mitm