Ortak Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek

Güzel bir ortak arama modeli :) tebrik ederim. 

sırıtma la.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

Bu şartlar altında Cosmic ile çalıştığını hiç sanmıyorum. Bunun dışında marka değeri olan belirli bir geçmişe sahip domainler değil hava parası %50 komisyon demek mantıksız

Superdaire.com net ve org' u boş örneğin diğerlerininde aynısı olduğunu düşünüyorum projesi olan bu işin 1 yıl sonra kazandırmaya başlayacağını ve tüm işi kendi yapacağını düşünen yazılımcı ya da seocu domaini direk regler %50' den de kurtulmuş olur.

Adaletsizlik varsa düzeltelim demişsin bence iyi niyetlisin. Yanlış ya da eksik düşündüğünü düşünüyor ve teklifi makul bir değere örneğin domain + proje başı 5.000 sermaye ile %30 ortaklığa falan revize etmeni bekliyorum.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Mycity V2. 1 version. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Erdem bunu yazdı

20 tl domaine para vereceksin yazılımcı 2 ay uğraşacak sonra seo su için bi o kadar daha uğraşacak cebinden ödeme yapacak makale yazacak  site iyi yerlere gelincede satılacak yarı yarıya.

Sencede biraz insafsızca değil mi? 

Anahtar kelimesinden o kadar anlamsız domainler 1. sıralarda duruyorki anlatamam. Mesela uçak biletinde enuygun diye bir sitenin 1. sırada 3 yıldır durması gibi. 

Yani seocu seocuysa gider 20 tl verir alır yapar sana ihtiyaç duyar mı ? Neden emeklerini senle paylaşsın? Domainlerde öyle ahım şahım domainler değilken.

He şu olur :) Piyasaya 5 binken bana 2 bine yap yada piyasaya 1000 tl iken bana 300 tl ye yap yazılımı.

Seoda bende makale yazacağım, link çıkışları için ödemelerin yüzde 60 ını ben yapacağım dersin daha mantıklı gelir mesela.Ama şu isteğin etikliğin çok çok dışında.

Hocam Odemelere yardımcı olurum onda sıkıntı yok :) işin yazılım kısmını bilmedıgım ıcın boyle bı konu actım ince detayı ogrenecegız :)

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    attackatak bunu yazdı

ilanlist.com fena değilmiş. satılık mıdır bu domain?

Satarım hocam aklındakı fıyatı pm le uyarsa neden olmasın.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

Bu şartlar altında Cosmic ile çalıştığını hiç sanmıyorum. Bunun dışında marka değeri olan belirli bir geçmişe sahip domainler değil hava parası %50 komisyon demek mantıksız

Superdaire.com net ve org' u boş örneğin diğerlerininde aynısı olduğunu düşünüyorum projesi olan bu işin 1 yıl sonra kazandırmaya başlayacağını ve tüm işi kendi yapacağını düşünen yazılımcı ya da seocu domaini direk regler %50' den de kurtulmuş olur.

Adaletsizlik varsa düzeltelim demişsin bence iyi niyetlisin. Yanlış ya da eksik düşündüğünü düşünüyor ve teklifi makul bir değere örneğin domain + proje başı 5.000 sermaye ile %30 ortaklığa falan revize etmeni bekliyorum.

Firat normal hayattanda arkadasım belki piyasaya daha yuksek işler yapıyordur ama bızım aramızda paranın lafı olmaz :)

Evet hocam ıyı nıyetlıyım cunkı yazılım alanında konuya hakim degilim dedıgım gıbı 5000tl butce cıkarabılırım. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Mycity V2. 1 version. 

harika tespit

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Lightsaber bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Mycity V2. 1 version. 

harika tespit

ikinizde gereksizsiniz , Adamlara ne guzel acıklama yazdım cevap verdim siz illa kaşınıyosunuz :) daha dun yonetım konu açtı sızın gıbı adamlar oldugu surece bu forumda bırseyler ılerlemez bılmemek suc degıl ogrenmemek suc. kimsenin hakkında gozumuz yok konuyu okumadan salak sacma yorumlar yapmayın gereksiz gereksiz.

Sabır diyorum.

h2run tarafından 15/Tem/16 14:51 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek
    h2run bunu yazdı
    Lightsaber bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Mycity V2. 1 version. 

harika tespit

ikinizde gereksizsiniz , Adamlara ne guzel acıklama yazdım cevap verdim siz illa kaşınıyosunuz :) daha dun yonetım konu açtı sızın gıbı adamlar oldugu surece bu forumda bırseyler ılerlemez bılmemek suc degıl ogrenmemek suc. kimsenin hakkında gozumuz yok konuyu okumadan salak sacma yorumlar yapmayın gereksiz gereksiz.

Sabır diyorum.

Bu postuna kadar güzel geldin de sonra gerçekten sıvadın yani. 

Kurallar satranç tahtasındaki kadar kesin olmalı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek

Site domainleri iyide yinede pek bir ise yaramaz. En basarili olan sitelere bakarsan hic birisinin ismi ilanver.com degil. Her sekilde site yaparsin ancak sitenin bir yere gelmesi icin ve saticak para etmesi icin baya ugrasman lazim.

Veya benzer domainin benzer urunlerini saticaksin rakip olucaksin ozaman adamlar gelip senden almak istesinler siteyi :)

Toplam Hit: 2183 Toplam Mesaj: 21
ortak arıyorum