folder Tahribat.com Forumları
linefolder E-Book
linefolder Osmanlı Engizisyonu-Zulmün Tarihi [E-Kitap]

Osmanlı Engizisyonu-Zulmün Tarihi [E-Kitap]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Spy-met bunu yazdı:
    -----------------------------
    İndirecektim ama link uçmuş

Hacı bende demin farkına vardım. Yeni link.

http://rapidshare.com/files/249548882/TahribatDotCom.rar.html

Yahu arkadaşlar kitabının içeriğinin kötü ve yalan olması o kitabın okunmamasını gerektirmez ki :S Yalansa yalandır. Neyi yalandır diye okuyun yani. Ha bunuda belirtim ben tarihimizle gurur duyuyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhder
    muhder's avatar
    Erkek

okumak iyidir

her ne olursa olsun öğrenmek iyidir

ister fikirlerinize uysun isterse uymasın, okumaktan zarar gelmez

tarihten utanmaktan bahsetmiş bir arkadaş

tarihi kimlerin yazdığından umarım kendisi de haberdardır

tarih asla objektif değildir ve de olamaz

güçlü olanlar yazar tarihi

Osmanlı son derece büyük ve kudretli bir devletti

hatta ve hatta bir imparatorluktu ve emperyal bir devletti

bunu ben demiyorum İlber Ortaylı diyor

böyle olması gerekiyordu ve böyleydi de

lütfen önce biraz araştırıp öğrenin sonra burada ahkâm kesin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

gVeR bunu yazdı:

CEO bunu yazdı:
    tarihinden utanan adam bi boka yaramaz.

ne alaka hocam ? anlık sinirle yazdin sanirim.

Belki o bir anlık sinirle yazdı ama bende o arkadaşla aynı şekilde düşünüyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

VIGILANTE bunu yazdı:
    kartalkethuda bunu yazdı:
    mayonez'deki herşeyi buraya taşıyosun sen de :)  saçma sapan bi sürü yalan var içinde. bir kaç tarihçi şunu diyo diye bu kitap gerçekleri yansıtıyor olamaz. bile bile osmanlıca belgeleri yanlış okuyup saptıran adamların olduğunu kimse yalanlayamaz. o belgeleri gözümle görüp okumadan böyle şeylere inanamam ben.
    Bu kitaptakilerin tersini söyleyen belgeleri okudun mu peki? Onlara inanmak için okumaya neden gerek duymuyorsun bir düşün bakalım :D

yahu sende nerde bi devlet millet karşıtlığı var ordasın yahu birader görüşüne saygıduyarım ama düşmanlık yapma bukadar kim sana neyaptı

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek
    bambam66 bunu yazdı:

yahu sende nerde bi devlet millet karşıtlığı var ordasın yahu birader görüşüne saygıduyarım ama düşmanlık yapma bukadar kim sana neyaptı

Yoo herhangi bir düşmanlığım yok. Sadece milli duyguların gazına gelinmesini sevmiyorum.

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    dünya üzerinde, politikalarını zulümler üzerinden sürdürmeyenler hep bizim soyumuzdandır.böyle saçma şeyler için kitap yazacağına, özendiği batı'nın diğer milletlere yaptığı akıl almaz zulümleri yazsın.

koskoca ırkları yok edenler var..

gerizekalı...

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    insanların osmanlının kepazece uygulamalarını okumaları yazmaları batıya özenmiş olduklarını göstermez yanlış varsa bu her yer içinyanlıştır batısıda doğusuda osmanlısıda avrupası da

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    insanlar osmanlı'daki 3-5 uygulamayı görüp, dünyadaki diğer daha vahim uygulamaları görmezden gelme kepazeliği gösterip Türk milletinin tarihini ve geçmişini küçük düşürme denyoluğuna girişirse bu batı özentisi olduklarını gösterir.

kafanızı cezayir'e yorun.gazze'ye yorun.kızılderililer'e yorun.afrika'ya yorun.bırakın osmanlı'nın 3-5 basit kusuru üzerinde dolanmayı.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

gVeR bunu yazdı:

ne alaka hocam ? anlık sinirle yazdin sanirim.

anlık sinirle yazmadım. böyle bir kitabı yazan adamın tarihini sevdiğini düşünemezsin heralde. Onu paylaşan adamında aynı şekilde. Böyle salak olupda kendini bi bok sanan geri zekalılar oldukca bizim milletimiz hiç ilerleyemez. Sırf bunların yüzünden millet aya çıkıyo bin yıllık deneyler yapıyo biz hala türban davasındayız. Maksat gerçekleri aydınlatmak falan değil bunların amacı bok at izi kalsın.:@

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antibiyotik
    Antibiyotik's avatar
    Erkek
    sana tavsiyem tez vatandaşlıktan çık. böyle orospu çocuklarıyla aynı vatandaşlıktayım aman Allahım utanıyorum. Şerefsiz laf attığın şey senin tarihin gerizekalı. haaa ama Türk değilsen o ayrı. hem Türkiye kurulduğunda İstiklal Mahkemeleri çok mu insaflıydı? evladım bilmediğin konularda uğraşma önce öğren. şimdi doğru tuvalete önce sıçtığın boktan başla tanımaya yallah !!

Akif
Toplam Hit: 9496 Toplam Mesaj: 43