folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Öss 2009 Gazileri

Öss 2009 Gazileri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek
    Yanlışsa soru mutlaka hatırlıyosundur. Yaz da bi bakalım :|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seker
    seker's avatar
    Dişi
    mat1 ve fen1 kolaydı. Türkçede bir soruyu abartısız bi 10 kere okudum yine yapamayıp boş bıraktım. Sosyal bilgiye dayanıyordu, yorum soruları pek yoktu. Kısacası bu sene pek iyi bi puan alamayacam. Seneye inşallah yada 2 yıllık geçiş hakkımı kullanacam.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    mat2 resmen g.tüme girdi,gerisini yaptım.11 mat2 var Allah kahretsin ya koca sene bosuna gitmişiz yine o kadar para verdik,emek verdik bi boku beceremedik vallahi billahi bıktım ya

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mr66tr
    mr66tr's avatar
    Erkek
    Yaklaşık olarak 15 yıl sonra sınava tekrar girdim.Amaç kendimi denemek.Hiç çalışmadan girdim.Sınv esnasında sınava başlarken gözetmen sordu; sorusu olan var mı diye.Orada fen mezunu olduğumu ve hangilerini işaretlemem gerektiğini bile sordum.Ancak şunu da açıkça söyleyebilirim.İlk kısım bana çok basit geldi.'. kısımlar daha zordu.Sosyal ve Edebiyatları rahat yaptım.Zamanım kalsaydı Fen ve Matematikleri de yapacaktım.Ancak pekçok formülü ve kuralı unuttuğumu anladım.Özet olarak, sınavda rahat olmak gerek.İkincisi de sınavın 2. aşaması bilgi ve tecrübe istiyor.O bakımdan 2. kısım için detaylı bir çalışma yapmak gerek.Sınav sonucu açıklansın sizinle paylaşmayı düşünüyorum.Herkese geçmiş olsun ve başarılar dilerim...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    Wallaha herkese geçmiş olsun.en zor kısmı atlattınız gerisi birazda şans işi tercihler falan felan.ulan zamanında kurtulmuşuz amk bu zamanlarımı hatırlıyomda berbat ötesiydi amk ya
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    Bildiğin Girdi Mat1'i fln yaptm ama yine olmayacak galiba :D Bu sene kolay olacak diyen bütün profesör tipiklerinin....

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek
    kardeşim de .ıçmış :) abi diyo, ne iyiydi ne kötüydü bi sürü soruda çelişkiye düştüm :) herkese geçmiş olsun, Allah yolunuzu açık etsin.

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    vala mat1 fen1 kolaydı. türkçeyi okudum moralim bozuldu :D.fen2 ile mat2 yi kasmışlar bayaa. bide a0+a1+........+a20 li binom sorusunu yapan varmı yaw :D

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

şimdi benim ilk öss tecrübemdi hiç çalışmamıştım ki birçok kişi sürekli nette olduğumu görmüştür 

sınava girdik ben sorular karşısında ağlayacam felan sandım ama harbiden öss denen şey o kadar zor deil

edebiyat soruları saçmaydı. yazım yanlışları vardı şıklarda cevaba yakındı. ebebiyat 2 hiç ezber yapmamama rağmen

iyi geçti mat 1 hiç beklemediğim bi performans sergiledim 20felan bırakırım mat-2 baktım ama öyle kaldı sadece baktım

şimdi kendi kendime söyleniyorum 9ay içinde 2ay sadece mat-2 çalışsaydım şuan nereyi tercih edeyim derdim

yani seneye full oturup çalışıp bişiler yapacam o kadar korkmama gerek yokmuş temelim iyiymiş :)

ayrıca o çamaşır makinası sorusu 3/28 mi ne öyle bişiydi kanımca  

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

sorular burada ama admin password bilgileri ne acep?

http://oss2009-sorular.osym.gov.tr/

maşiyi görüyon mu maşiyi?
Toplam Hit: 8114 Toplam Mesaj: 68