folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Öss De Elektrik-Elektronik Bölümünü Seçmeyi Düşünenlere Kısa Bilgiler

Öss De Elektrik-Elektronik Bölümünü Seçmeyi Düşünenlere Kısa Bilgiler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vegapc
    vegapc's avatar
    Erkek
    öss ye girmeden önce hep hayal ederdim.
    lan şu sınavı bi kazanım sie olup gitsem ailemden ayrı istegimi yapıp gezip tozsam die.
    iş öle degilmiş(nerdee annemin yemekleri)
    cok umutlarım wardı ünide ortamdan ortama akacaktım, sabahımı geceye katacaktım daha neler neler...
    istedigim üniversitenin puanı tutmadı ama en azından istedigim bölümünkini tuturdum başka bir ünide,
    bi sene daha girecektim sınava bana kalsa ama babam ben sana 1 sene daha bakamam dedi sie etti ewden :D .
    en acısıda sınıfta kız yok sadece 1. sınıfta 1 kız gördük bi daha göremedik . işte aynı durumda olan arkadaşlar bir video çekmişler
    eger bu bölümü seçecekseniz kesinlikle izleyin
    http://www.pikniktube.com/video.asp?Video=e163c1c7ab9a8b2d2c3c6f1ed8fea74c

Selam ve dua ile...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    üniversite kız ayarlama ortamı değildir, kim böyle bişey demişse size, maalesef ülkemizde bu gözle bakılıyor, üniversite hayatı öğrenmek için atılan adımlardan en büyüğüdür.. Elektronik bölümünün önü açık.. Gitmenizi tavsiye ederim.. Elektronik-Bilgisayar ı birleştirirseniz ve kendinizi geliştirirseniz çok iyi yerlere gidebilirsiniz

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    walla seneye dershaneye gidicem, öss için fakat sırf ortam için gidiyorum :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    hajım biraz doğru diyo ama benim amcaoğlu war hatayda o bile manita yaptı (o bile diyorum çünkü hatunla işi olmazdı ) aynı senin bölümden hemde :D

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    koptum amk zuahaha
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Ben meslek lisesi elektronik bölümü bitirdim inşallah bu sene 2 yıllık üniversiteye gidicem.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hoca sınıfta kız olsa ne olacak olmasa ne olacak amk.Sanki sınıfa kitliyorlar sizi :) Daha iyi kız olmaması.Sınıfta kız olmayınca hocalar dahil herkes başlıyor abaza muhabbetlerine :))

λ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    benimde meslek lisesi hemide Anadolu Meslek lisesi bilgisayar yazılım bölümü :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karsinojen
    karsinojen's avatar
    Erkek
    Türkiye de meslek liselerinin bi avantajı yok, meslek lliselerine gidip kendinizi köreltmeyin..

www.karsinojen.tr.cx
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    Kendimi tht ineği seçiyorum amk AÖLdeyim anadolu öğretmen yani oksde 73 net çıkardım:D:D karnem de 4 tane 4 vardı teşekkür yüzü görmedim 3 tane onur belgem var:D:D:D yaaaa
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhoweb
    muhoweb's avatar
    Erkek
    De get len. Ben varken sana ne oluo. AFL'ye gidiom.(Atatürk Fen Lisesi) Bu sene ÖSS"ye girecem. Hedefim tariqatin ilk ÖSS birincisi müridi olmak.

---Bokee

Olm sen de ortam için yer mi bulamadın. Gez toz eğlen. Dershaneyi ne yapacan? Paso test dayayacaklar önüne.

Dandana Çıkada Dandana Çıkada Dandana Çıkada Aleeeeeeeee........
Toplam Hit: 2320 Toplam Mesaj: 15