folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Öss Ve Öys De Çıkmış Sorular 1966-2005

Öss Ve Öys De Çıkmış Sorular 1966-2005

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arsizkofte
    Arsizkofte's avatar
    Erkek
    @erkan_2 dostum eğer tarayabilirsen çok çok makbule geçer, merakla bekliyorum valla...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    OSS ye gecen sene son 1 ay kaldi duygulandim 1 ay acaip calisacam dedim ders programi hazirladim kesin uyacam dedim program hazirla falan kaldi 3 hafta kendine gel olm basaracan kaldi 1 hafta hatta 5 gun...herkes geziyor tozuyor stres atiyor gittim kitapciya dayi dedim son 10 yilin oss varmi sende yigen bitti bu zamana kalmaz dedi :)...ara ara buldum gittim eve oturdum cozuyorum ama cogunu cozemiyorum :) cozumlere falan baktim 5 gun boyunca sinav sabahi yuzde hesaplarina bakiyordum ..neyse sinava girdik sozeli iyidir kitap okuruz bilgim var sozeli yaptim hemen garanti 43 turkce 43 falanda sosyal net bekledim ki ona yakin geldi zaten :)...matematige gectim 11 tane soruyu takir takir cozdum herhalde....sonra kafa basmio tekledik :)...geometriye gecitm bu ne a.q sonra kafamdan notumu hesapliom bi boq olmaz sinif ogretmenligi falan gelio sie dedim ben yapamam ogretmenlik :)...sonra onumdeki kiza baktim masallah koptu gidiyor geometri cozuyor takir takir herhalde 8 tane geometri isaretledim kizdan bir o kadar matematik isaretledim :) tamam dedim fazlasina kacmayaq enselenmeden abbas yolcu....verdim sinavin bitmesine daha cok var ben sozeli 30dk dolmadan bitirdim 90soruyo millet daha cografya cozuo du ciktgimda :)...neyse disarda ilk cikan bendim herhalde herkes saniyor salak ders calismadi yapamadi cikti :)...arkadasin annesini gordum nasil diye sordu millet toplandi tabi kolaydi ya bekledigim gibi zor degildi matematik ve geo harbi kolaydi falan diorm :)...30 net falan matematikten gelir dedim..soze full null :)))...neyse cogu inanmadi ama bana (gercekten dogruyu soyledim ama)...eve gittim inanmiyorlar bana peder hergun sen universite kazan ben birsey bilmiyorum dedi tabii babamin birsey bilmedigi ortaya cikti :)...ama durun ilk tercihlerde yerlesemedim ege universitesinde Bilgisayar Muhendisligi okuz gibi yukselince ilk yerlestirmede topos olduk :)..ek kontenjanla yazdim cukurova bilgisayar sistemler ve teknolojileri ogretmenligi ...hassiktir ne ogretmenligi lan ;(...valla billa ogretmenlik oldugunu bilsem yazmazdim acikta kalir yine yazmazdim...bilmiyorudm nasil gozden kacirmisin hayret bise....Geldik okuyoruz simdi hocalar mal okuz...bitane php mysql dersine giren denyo var ahanda a4tech sahit adam bi php kodu yazmis 2 sayfa bizim a4 2 sayfalik kodun yaptigi isi 4 satir kodla yapio bide a4 sekil yapio hoca bundan sonra benim kodu kullanir dio :)...neyse okudal web programlama derslerini ziklemiom pek ilgi alanim degil..c falan goturuoz simdilik ...Simdi diyeceksiniz universite kazaninca ne fark oluyor valla bir fark olmuyor hayatin garanti degil...dershaneye giderken bostaydik is ve egitim hayati yoktu dersek universitedeyiz gelcege dair garanti yok ki calisirsan iyi yerlere gelin diyenlere sozum var bizim bilgi islem merkezinedeki hocalar calisarakmi iyi yerlere geldi mal adamlar..birseyden anlamiyor...ne yapacan bu durumda...umutlarin suya duser..kafan piclige calisir okulda bir ibnelik yapsam okulda bir yere yerlessem bilgi isleme diye dusunrsun :)..ilerde yerlesecem :))...neyse yasam tarzi olarakta pek fark yok...disarda tikky caddelerinde gordugumuz kizlardan ve erkeklerden burda daha cok var...hepsi ayni fabrikadan cikmis gibiler....sinifinizda ezik cok olur...kendini hackerim diye tanitanlar cikar...10 yillik bir dokumani ben yazdim diyenler olur...yakinda denyolounch u da ustelenen cikar...sonra The Mentor un hacker manifest ini kendi yazmis gibi kizlara okutanlar olur....Bill gates in hesabina girdim diyen olur....mouse yi havaya kaldirip yaw bu niye hareket etmiyor diyen olur....ogrenci sistemine giris sifresini ayse senin sifren ney 123456 kiz..iyi bende onu yapayim diyenler olur....10 parmak yazarmis gibi gostermek icin rastgele klavyede tuslara basanlar olur....notebook unu cantasiz defter gibi tasiyanlar olur(cantasizliktan degil hava atacak ezik)....sac dik tam tikky notebooktan son ses ferdi baba calar Her gecenin sabahinda ....dinleyenler olur....hotmail sifresini nenemden kalma bir kriptolama yontemiyle kriptolayip sonrada bilgisayar labarutuarinda ana pc den sinevizyona yansitip bunu en kral hacker bile kiramaz benim kendi yontem sifrelemem deyip yayinlayanlar olur....telefonu calmadigi halde caliyormus gibi konusup ahmet o virus kodlarini bana gonder ben 3 kisiye gonderecem mail sifrelerini alacaz kimseye caktirma diye 20db lik ses tonunun ustunde konusanlar olur....phpnuke site kurup siteyi ben sifirdan yazdim deyip kizlara hava atanlar olur...klavyede ü tusu neden yok diye gelenler olur sizde notebook klavyen ingilizce turkce karakter olmaz dediginde niyekiiiiiiiii diye yamulanlar olur....C den sonra D programlama mi gorecez diyenler olur ....4-5 salak cikip kodadiklicbaligi filmini izleyip gelir sonra birbirlerine filmin karakterlerindeki isimlerle seslenmeye baslayarak...bluetooth kulaklik kullanmaya baslayanlar olur...91 den beri internet kullandigini soyleyenler olur ama cogu bilmez yer cunku 93 te netle tanistik biz boyle sacmalayanlar olur....6 sene once ilk bilgisayarinin ozelliklerini sayarken 100 gb hdd den bahsedenler olur...bir kod yazdiktan sonra alt satira gecmek icin enter a basma seklini enter a abanma kuutttttt diye ses getirerek enter a basanlar olur....daha once teknik servis olarak calistigini soyleyip birisine onboard ekran kartini anlatirken on-yani ustunde board-anakartin yani anakartin ustunde yani bak gel(kasanin arkasini cevirir bak bu der) ama board pci ekran kartini gosterir cocugun anlatimina gore anakartin ustune takiliyor neden olsa....10 parmak kullandigini zannedip o harfine sol serce parmagiyla basanlar olur....biz hackeriz universitede grup kuracaz katilinmi bize diyenler olur...konusmaktan aciz olan ama kendini toplum muhendisi gibi tanitan enteller olur.....Kitabinin kapagina murekkep puskurtmeli yazicisindan cikarttigi kevin mitnick fotosunu izola bantla yapistiranlar olur.....Finaller bitmistir 2.donem baslamistir hoca bir soru sorar kuzey koprsunun gorevi nedir?...kiz kalkar o kopru nerde.......diyenler olur....bolumunun adini sordugunda "Boeulgu seayer siysteamleariy ve tekinolojiiiyyleriiyyy öougretmennnliyeeaaööö" diye esnek bir dil olan C den daha esneyenler olur....

Boyle iste bunlar abarti degil gercek....Universitede tek farkin var ...lisede boynunda bir tasman var hocalarin elinde geziyon..universiteye girince tasmani aciyorlar o kadar...Gerisi yalan.....

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    tarayıcam merak etme pm den de yazmıştım sana

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    aga valla çok sağol çok işime yarıcak.deli gibi çalışıom zaten şimdiden.ahh be bok vardı sl ye girdim sl okumasam bu sene bende giriodum öss ye.ama neyse sınava gireceklere başarılar

... sorcerer & musket ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    helal be compü ne yazmışsın bea. hakkaten öyle !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliali
    aliali's avatar
    Erkek

Link çalışmıyorda acaba yeniden yuklenebilirmi bide yenileri olursa sevinirim emeğiniz için telekkürler...

Toplam Hit: 24829 Toplam Mesaj: 17