folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ösym 2011 Başvuru

Ösym 2011 Başvuru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

byeren bunu yazdı:
    -----------------------------

tahref156 bunu yazdı:

byeren bunu yazdı:

tahref156 bunu yazdı:

hocam başvuru 27 ye kadar uzatıldı yani yarın son gün soruna gelirsek 

geçen sene sınava girmiş olan bireyler için net üzerinden başvuru yapılabilir aksi taktirde herhangi bir okulda ( ana okulu değil hrealde :D )yaptıracaktır 3 lira karşılığında.

Hocam benim kaydım vardi sistemde ne diye okula gideyim ki ya bende mi problem var 

Bu sınava ancak başvuru merkezlerinden başvurabilirsiniz, internet üzerinden başvuramazsınız! 

diyor 

illa işi yokuşa sürecek hocam geçen sene sen sınava girdin mi girmediysen başvuramazsın girdiysen de başvuru bittiği için bu özelliği devre dışı bırakmışlardır. neden uzatıyorsun yaf.... koskocaman ösym senin o derdinin farkındadır emin olabilirsin git bir okula yap iki dakikaya ne var bunda.

Vay arkadaş yaaa en cok zoruma giden webcam ile fotografımı cekecekler en cok deli oldugum olayyy bide tam denk getiremeyenler var yamuk :D

hiç sorma işin o ipneliğine bende bozuluyorum :D bide güzel çıkıp çıkmadığına bakmıyor dank çekiyor D: neyse katlanacaksın artık :D yarın son gün kaçırma :)

edit : Muqi :  hibçbir fikrim yok be hocam ösym sitesine göz atıver bi

▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓ ▒▓▓▓▓▓▓░░░▓ ▒▓░░░░▓░░░░▓ ▓░░░░░░▓░▓░▓ ▓░░░░░░▓░░░▓ ▓░░▓░░░▓▓▓▓ ▒▓░░░░▓▒▒▒▒▓ ▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓ ▒▒▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▒▓▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▓
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

ben netten kendim başvurdum. sorun olmadı. süre doldu ayrıca.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

angels_demos bunu yazdı:

ben netten kendim başvurdum. sorun olmadı. süre doldu ayrıca.

Hocam süre 19 ocaktı son gün bunu

27 oçak tarihine aldılar süre devam ediyor ama işte bireysel başvuru yapamiyorum internetten sorun bu

asdasdsa
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Şimdi başvuru süresi bittimi bende başvuru yapacaktım :S

Bu sene bende girecektim sınava..tüh be bitti mi :S

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:

hocam yarın son gün ösym bunu uzatmıştı yarın son gün rakamla ifade edeyim 27 ocak tarihinde başvurular sona erecektir geçen sene sınava girmiş olan adaylan bireysel olarak ösymnin sitesinden yapabilirler fakat geçen sene sınava girmeyenler ösym başvurusu için herhangi bir liseye gidip oradan başvuru yapabileceklerdir 3 tl karşılığında ( ee o kadar da olsun değil mi )

▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓ ▒▓▓▓▓▓▓░░░▓ ▒▓░░░░▓░░░░▓ ▓░░░░░░▓░▓░▓ ▓░░░░░░▓░░░▓ ▓░░▓░░░▓▓▓▓ ▒▓░░░░▓▒▒▒▒▓ ▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓ ▒▒▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▒▓▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▓
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarninG_ErroR
    WarninG_ErroR's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hoca, daha önce başvuru merkezinden hiçbir şekilde başvuru yapmamış adaylar için o uygulama sanırım. İlk başvuru ösym merkezlerince alınıyor sanırım. Benim kuzen de aynı sorunu yaşıyordu, bireysel başvuru yapamadık sonra kendisi gidip bir okulda halletti. Şifren olması yetmiyor ilk başvuru için, başvuruyu bireysel değil de, merkezden yapacaksın. İlk iş olarak bir liseye ya da ösym merkezine git başvurunu yap.

helikopter kiralayıp norveçli üstsüzleri görsel taciz edesim var.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

tahref156 bunu yazdı:

swordfish bunu yazdı:

hocam yarın son gün ösym bunu uzatmıştı yarın son gün rakamla ifade edeyim 27 ocak tarihinde başvurular sona erecektir geçen sene sınava girmiş olan adaylan bireysel olarak ösymnin sitesinden yapabilirler fakat geçen sene sınava girmeyenler ösym başvurusu için herhangi bir liseye gidip oradan başvuru yapabileceklerdir 3 tl karşılığında ( ee o kadar da olsun değil mi )

şimdi bir saniye ben sadece sınava girebilmek için herhangibi bir liseye gidip 3 tl ile kayıt yaptırıyorum o kadar mı :D 

En son 4 sene önce girmiştim ben o zaman baya bi işlemleri filan vardı.200-300 lira bir para yatırıyorduk.

Birde en son ben aof ye gidiyordum 2-3 sene kalınca gitmedim :) şimdi yeniden sınava girip puanım tutarsa istediğim başka bir bölümü seçebilme imkanım var mı ?

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wrongly
    wrongly's avatar
    Erkek

harbiden hoca başvuramıyorsun diyor işte yapacak birşey yok yani o özelliği kapattılar diye yöke dava açacak halimiz yok. yakınlarında eminim bir okul vardır 10 dakika sürmeyen iş, git, garanti garanti yaptır.

internet başvurusunu kapattılar diye sınava mı girmeyeceksin yani

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bauer
    Bauer's avatar
    Erkek

Okula git.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsist_manyaq
    anarsist_manyaq's avatar
    Erkek

hacı dayı en yakın liseye gidip başvuru yapabilirsin veya ösym merkezine git. en mantıklısı liseye gitmen. diplomanı yanında götür. başka bişeye ihtiyacın yok.

İğneyi Çalan Hırsız Ülkeyi Çalan Hükümdar Olur...
Toplam Hit: 4233 Toplam Mesaj: 30