folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder ÖSYM Maillerimizi Satıyor

ÖSYM Maillerimizi Satıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

bilgilerimi vermek istemiyorum diye bi kutucuk var kafasına göre atmıyor ki

üniversiteler eve de tanıtım kitapcıgı gönderiyolar fena mı ? 4-5 tane geldi bana.

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

netten kullanıcı bilgilerime giriş yapmadığım için öyle birşey bilmiyordum söylemeniz iyi oldu.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

Günde en az 10 tane mesaj geliyo üniversitelerden, bıktım artık bıktımmmmm!!!

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aryan
    Aryan's avatar
    Erkek

lan amk. bi özel üniversite adıma kart yapmış. üstelik ygs-lys puanımıda mailde yolamışlar. nasl dingil bi sistem la?

Sigarayı bıraksam diyorum; tamamen sana başlasam... Sen daha çabuk bitirirsin işimi, böyle çok yavaş ölüyorum... // üzüldüm ben; üzdü
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

EnerJiC bunu yazdı:
    -----------------------------

ne maili bir dönem ben dershanede çalışıyordum elimize konyada kazanamayan bütün öğrencilerin listesini verdiler ev adresleri kimlik noları ev-cep numaraları ailelerinini telefonları falan hepsi yazıyordu bir dönem dediğim geçen sene ağustos ayında geldi bunlar elime arşiv olarak daha saklıyorum evde

iyi salladın ha :) kanıtlarmısın ? eline gelen listeyi scan edip yayınlarmısın sansürleyip ?

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

Karakule inanmayabilirsinde Bahçeşehir üniversitesine bağlı dershanelere yani uğur dershanelerine gönderiyorlar bu listeleri sıradan dershaneler alamıyor üniversiteyle bağlantısı olanlar alabiliyor ancak

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

EnerJiC bunu yazdı:

Karakule inanmayabilirsinde Bahçeşehir üniversitesine bağlı dershanelere yani uğur dershanelerine gönderiyorlar bu listeleri sıradan dershaneler alamıyor üniversiteyle bağlantısı olanlar alabiliyor ancak

adam dogru söylüyor :) kazanamadıktan sonra yeni dönemde mutlaka bi dersane sizi arar ve bilgi verir :)

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aziz2724
    aziz2724's avatar
    Erkek

ohoo ne işler dönüyo boşver mailini vermesini, nolcak bu hatalar nolcak bu sıralamalardaki 30k 40k farklar hemde 100k lardayken. işi kurcaladın mı neler çıkyıo da neyse :)

Silinen konu loglarını okumaktan zevk alıyom.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

bizim burda ışık derhanesinde de tüm öğrencilerin puanları adresleri telefonları ve tck no ları olan liste vardı.Artık normal şeyler bunlar.

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
Toplam Hit: 13745 Toplam Mesaj: 20