Ösys

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Su lgs-lys sistemini anlatın hele bi ağalar... 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam ygsye giriyosun gecerse lysye girersin gecemezsen evet gecemezsen ta kafana scym senin :/

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

hocalar ilk defa ygs'ye giricem de

şimdi okuldan bize başvuru formu verdiler bugün okulda doldurduk falan müdüre götürüp imzalattık

tercih yerlerinde 2.yeri yanlış yazdım bursa yazdım yanlışlıkla

ailevi sebeplerden dolayı başka bi yeri yazmam lazım

bunu daksille silsem yerine başka bi il  yazsam olur mu acaba (kağıt müdür tarafından imzalı)

parayıda yatırmadım vakıfbank atm'den falan yatırılabilir mi acaba ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Egemen54
    Egemen54's avatar
    Erkek

Saybirs bunu yazdı:

şimdi okuldan bize başvuru formu verdiler bugün okulda doldurduk falan müdüre götürüp imzalattık

bunu daksille silsem yerine başka bi il  yazsam olur mu acaba (kağıt müdür tarafından imzalı)

Emre başarılar dileyim öncelikle. O sana vermiş oldukları kağıdın çok da önemi yok diye biliyorum. Sadece oradan bakıp internet ortamına geçiriyorlar. Ancak yanlış yönlendirmek istemem. Müdür yardımcısına gidip olayı anlat o sana yardımcı olacaktır tercih işlerini onlar yaparlar.

Parayı da Halkbank ve Vakıfbank'ta sıra numarası alıp içeriden yatırıyorsun. Ziraat bankasında ise ATM den yatırıyorsun içeriden yatıramıyorsun.

Bilginin efendisi olmak için, çalışmanın kölesi olmak gerekir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Egemen54
    Egemen54's avatar
    Erkek

Pikacu bunu yazdı:

YGS de ygs1,2,3,4,5,6 puan türlerinden herhangi birisinde 180 barajını geçmen halinde LYS sınavına girmeye hak kazanıyorsun. Sonra alanına göre LYS sınavlarına başvurup onlara giriyorsun. YGS den aldığın puanın %40 ile LYS den aldığın puanın %60 ı toplanıp bunlara okuldan gelen puanın da eklenerek "yerleştirme puanın" ya da tercih yapacağın puan da diyebiliriz hesaplanmış oluyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

EgmnCyln bunu yazdı:

Pikacu bunu yazdı:

YGS de ygs1,2,3,4,5,6 puan türlerinden herhangi birisinde 180 barajını geçmen halinde LYS sınavına girmeye hak kazanıyorsun. Sonra alanına göre LYS sınavlarına başvurup onlara giriyorsun. YGS den aldığın puanın %40 ile LYS den aldığın puanın %60 ı toplanıp bunlara okuldan gelen puanın da eklenerek "yerleştirme puanın" ya da tercih yapacağın puan da diyebiliriz hesaplanmış oluyor.

Ben meslek lisesi çıkışlıyım ve ts 2 den tercih yapmak istiyorum. Bunun için puanım kırılır mı ve hangi derslere çalışmam lazım?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

EgmnCyln bunu yazdı:

Saybirs bunu yazdı:

Emre başarılar dileyim öncelikle. O sana vermiş oldukları kağıdın çok da önemi yok diye biliyorum. Sadece oradan bakıp internet ortamına geçiriyorlar. Ancak yanlış yönlendirmek istemem. Müdür yardımcısına gidip olayı anlat o sana yardımcı olacaktır tercih işlerini onlar yaparlar.

Parayı da Halkbank ve Vakıfbank'ta sıra numarası alıp içeriden yatırıyorsun. Ziraat bankasında ise ATM den yatırıyorsun içeriden yatıramıyorsun.

sorun değil o öle yapsalar bile daha sonra netten girip değiştirebilirsin(kayıt tarihleri arasında tabi). bgn bende yaptım kaydı netten ne güzel hallediyodum sırf resim güncellemesi için büroya gidip resim cektirdim amk bide para aldılar tabi onada(=

imza
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Pikacu bunu yazdı:

EgmnCyln bunu yazdı:

Pikacu bunu yazdı:

Ben meslek lisesi çıkışlıyım ve ts 2 den tercih yapmak istiyorum. Bunun için puanım kırılır mı ve hangi derslere çalışmam lazım?

-----------------------------,

bu yıl kırılmıyor 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ADAY ŞİFRENİZ YETERLİ ZORLUK DERECESİNE SAHİP DEĞİLDİR. BU SEBEPLE ŞİFRENİZİ DEĞİŞTİRMENİZ GEREKMEKTEDİR. YENİ ŞİFRENİZ EN AZ 8 KARAKTER, EN FAZLA 14 KARAKTER UZUNLUĞUNDA OLMALIDIR. AYRICA YENİ ŞİFRENİZ EN AZ 1 BÜYÜK HARF, EN AZ 1 KÜÇÜK HARF, EN AZ 1 RAKAM VE EN AZ 1 ÖZEL KARAKTER İÇERMELİDİR. ÖZEL KARAKTERLERDEN BAZILARI ŞUNLARDIR: nokta (.), virgül (,), noktalı virgül (;), iki nokta (:), artı (+), eksi (-), yıldız (*), soru işareti (?), ünlem (!), yüzde (%), vs.

lan ne geri zerkalı bir sistem ondan sonra şifreyi tamamen unutucan bidahada hatırlamıycan lan şifremin nekadar güvenli olucanı ben bilirim sorumluluk benim deilmi buadamlar bunu edevlettede yapıor bide üstüne her 6aydabir şifredeğiştirme zorunluluğu ve aynı şifreden tekrar koyamama yeter lan

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Egemen54
    Egemen54's avatar
    Erkek

dead_march bunu yazdı:

ADAY ŞİFRENİZ YETERLİ ZORLUK DERECESİNE SAHİP DEĞİLDİR. BU SEBEPLE ŞİFRENİZİ DEĞİŞTİRMENİZ GEREKMEKTEDİR. YENİ ŞİFRENİZ EN AZ 8 KARAKTER, EN FAZLA 14 KARAKTER UZUNLUĞUNDA OLMALIDIR. AYRICA YENİ ŞİFRENİZ EN AZ 1 BÜYÜK HARF, EN AZ 1 KÜÇÜK HARF, EN AZ 1 RAKAM VE EN AZ 1 ÖZEL KARAKTER İÇERMELİDİR. ÖZEL KARAKTERLERDEN BAZILARI ŞUNLARDIR: nokta (.), virgül (,), noktalı virgül (;), iki nokta (:), artı (+), eksi (-), yıldız (*), soru işareti (?), ünlem (!), yüzde (%), vs.

lan ne geri zerkalı bir sistem ondan sonra şifreyi tamamen unutucan bidahada hatırlamıycan lan şifremin nekadar güvenli olucanı ben bilirim sorumluluk benim deilmi buadamlar bunu edevlettede yapıor bide üstüne her 6aydabir şifredeğiştirme zorunluluğu ve aynı şifreden tekrar koyamama yeter lan

Mecburiyetten bende değiştirdim. "Lan şifremin ne kadar güvenli olacağını ben bilirim size ne ?" kalıbını herkes kullanmıştır herhalde. 

Toplam Hit: 2258 Toplam Mesaj: 23