folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder [Otomobil Genel] Mercedes C200 W202 Hk

[Otomobil Genel] Mercedes C200 W202 Hk

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

off kimseye aldırış etme hocam. hayatlarında mercedes e binmemiş insanlar onlar. aracın km si çok az emin ol. bende w124 e200 94 model var 330 bin de tık yok :) yağ su da pek koymam :) zıplaya zıplaya gidiyor şerefsiz. 

yıldızı yeter. 

girebileceğin vitajlara şaşıp kalırsın yeminle. o konforu başka araçda bulamazsın. bu arada araba neden ucuz?

İmzalar Kaldırılsın!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

2000 model Mazda 626 ları araştırdım mı hiç hocam?

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek

Duyunca şaşırmıştım.

Bu Mercedesler herhangi bir sel veya suya batma olayında arabanın gövdesi belirli bir yere kadar su alırsa ön camları (elektrikli olan) otomatik açıyor. O yıllarda böyle bir özellik koymaları cidden süper

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    legendary bunu yazdı

Duyunca şaşırmıştım.

Bu Mercedesler herhangi bir sel veya suya batma olayında arabanın gövdesi belirli bir yere kadar su alırsa ön camları (elektrikli olan) otomatik açıyor. O yıllarda böyle bir özellik koymaları cidden süper

O sensörü bulup su döküp camı anahtarsız açıp hırsızlık yapabilirler mi acaba ? :D

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Verdiğin ilana göre söylüyorum 

Galeri:uzak dur fiyat geçirirler 

Plaka kapalı: uzak dur hasar kaydı vardır öğrenilmesini istemez

Açıklamalarda arabanın geçmişinden bahsetmemiş: uzak dur demek ki bi bokluk var Kısaca o arabadan uzak dur 

Mercedes in o modeli çok hoşuma gidiyor ama o araba sana  yaramaz... 

yanak tarafından 09/Kas/16 03:00 tarihinde düzenlenmiştir

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek

Çok teşekkür ederim yorumlarınız için. İlk mesajda olan Ankaradaki araçtan vazgeçtim söyledikleriniz de haklısınız.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-1998-mercedes-c200-elegance-en-dolusu-beyazzzz-cok-temizzzz-359296831/detay/

yeni favori aracım bu. Bi şekilde mezarcılık yapıp 28-29 a indirebilirsem bunu almaya gidicem. 32500 den 29 bin e nasıl indirebiliriz bu aracı ? :) Çok mu mezarcılık yapmış olurum ? :)

HC
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

2000 model Mazda 626 ları araştırdım mı hiç hocam?

Mazda hiç çekici gelmiyor mercedes yanında :( naMazda dan ötürü mü bilmiyorum :) hafif bi araç gibi geliyor yani böyle bi ağırlığı yok. Hiç binmedim etrafımda olmadı o yüzden de olabilir.

Şayet artan fiyatlar yüzünden mercedesten vazgeçersem 96-97 BMW e36 lara bakıyorum. BMW lerinde imajı kötü. Kullanıcı kitlesinden ötürü sanırım.

HC
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Hocam sana ince bi detay veriyim

Mercedes kullananlar normalde modifiye yapmazlar BMW gibi eğer yapıyorsa araba muhtemelen perttir yani hasarlıdır gözden çıkarılmıştır

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı

Hocam sana ince bi detay veriyim

Mercedes kullananlar normalde modifiye yapmazlar BMW gibi eğer yapıyorsa araba muhtemelen perttir yani hasarlıdır gözden çıkarılmıştır

Evet zaten ben de orijinalliği bozulmuş araçlardan uzak duruyorum. Hoşlanmıyorum da zaten. Piyasadaki bu fiyat aralığında BMW ler hep modifiyeyle bozulmuş BMWden uzaklaştırılmış araçlar. 

HC
Toplam Hit: 2021 Toplam Mesaj: 20
mercedes c200 w202