folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Otomobilin Camı Kırıldı Camı Çıkarmadan Tamir Edebilirmiyiz ?

Otomobilin Camı Kırıldı Camı Çıkarmadan Tamir Edebilirmiyiz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

arkadaşlar merhaba yolda giderken arabanın ön camına taş çarptı yol mucurluyduda denyonun birinden fırlayan taş cama çarptı camı değiştirmeden nasıl tamir ettirebilirizbunu bi ara televizyonda izlemiştim camı çıkarmadan ısı ile tamir ediyorlardı bunun yerini yada sitesini falan bilen varmı ?

camın üst yüzeyi hafif çatladı alt yüzeyinde problem yok üst yüzey çatladı ama ilerde soğukta veya herhangi küçük bir darbede bile çatlama veya parçalanma ihtimali var... o yüzden cama neden fazla para verelimki bu şekilde bir çözüm varken link yada site adı yada adres bilen varsa yazarsa sevinirm.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    abi doğru camcıya çek bence yazık etme cama hele orjinalse konuyu çöpe taşı :P
    sen emlak sitesi yapıp satıyosun bırakda adamlar cam takıp para kazansın :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

hacı bana değilya bi hocam varda araba onun bende onun için soruyorum benimde olsa farketmez zaten neden derseniz nasıl ekonomik oluyorsa o şekilde yaptırırım :D

yanlız televizyonda izlemiştim camı çıkarmadan eritip cam ekliyorlardı üzerine ama yapılan işin adını unuttuğum için arayamıyorum bilen veya izleyen vardır kesin ondan dolayı bilen varsa link yada en azından bitelefon yazsın

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek

Hoca kasko senede 1 cam değiştirme hakkı veriyo adamlar sağlam camları kırıyo arkadaşın camcı dükkanında :) sonra resimleri çekip gönderiyolar kasko şirketi ödemeyi yapıyo cam takılıyo :) bi de bunu düşünün
    bu arada dediğin işlem o kadar basit olsa belediye otobüslerinin camlarındaki 5 metrelik çatlaklar kapatılırdı be :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mimar
    mimar's avatar
    Erkek
    kırık camın tamirimi olurmuş ya? ki olsa bence daha pahalıdır. değiştiriverin:D

uçmayı bilmiyorsan ibnelik yapmayacaksın...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    hacı kaskoya onun için vereceğim paraya camı değiştirtirim de :D var böle bişey ya çatlak camı onarıyorlardı ama sitiret ne işime yarayacak diye bakmamıştım (: ama şimdi lazım oldu zaten hafif bi çatlak var 2.5 cm karelik bir çatlak sadece onun içinde koca camımı değiştirelim yav zaten sadece üst yüzeyi çatlamış.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erta
    erta's avatar
    Erkek
    kaskosu varsa değiş ama yoksa bantla:)))))

GERÇEKLERİN TEK GERÇEĞİ ERTA :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackdeath
    blackdeath's avatar
    Erkek

hacı kasko varsa ıkı dakkada degısıtırıyorlar gıt yptır ustune ustluk adamlar ıkı dakkdada hıkaye uyduruyolar bı dılekce yapıyolar hop hayırlı olsun 

sen cam takılırken bı cay bı sıgara ısmarlıyorlar  bıtene kadar cam hazır

agzıyla içmesini bilmeyenlere yeni rakıdan bir yenilik 35lik yenifitil. ışığa kadar götürür.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    kasko out :D değiştirmede out o zaman en iyisi ben o şeyi yapan yeri bulayım (:

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

aradığın böle bişi sanırsam

http://www.satofix.com/ 

destination@tahribat.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek

Buzul sen nasıl olsa host satar alırsın bi tane cam takarsın arabana :)) Şaka:

Bak bu durumda yapman gereken ney:

Şimdi üst kısımdan hafif çatladı arabanın camı. 3 güne kalmaz göt gibi olur o cam. O çatlak en alt safaya kadar gelir. Canım tam çizildiği noktadan hafif bir çizik at. Falçata ile ve ya bozuk para ile önünü kes... Yoksa dediğim gici çatlak olduğu gibi aşağıya iner...

Ha bide organik camlar var bildiğim. Onları ısıtınca geçiyordu bende tv kanalında izledim...

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
Toplam Hit: 1736 Toplam Mesaj: 12