ÖTV İndirimi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

şu an bayiler yeni fiyatlardan satış yapmıyor bikaç yerden aldığım bilgiye göre. araç yok falan diyorlarmış.

yedirmezler o ötv indirimini...

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antichrist
    antichrist's avatar
    Erkek

30 senedir Türkiye'de bindirim alıp sonra indirime geçen bir şey görmedim. Katakullisi mutlaka bulunur ki zaten araba sektörü diyoruz.

~
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    antichrist bunu yazdı

30 senedir Türkiye'de bindirim alıp sonra indirime geçen bir şey görmedim. Katakullisi mutlaka bulunur ki zaten araba sektörü diyoruz.

bugün skoda kamiq ve seat arona için bütün bayileri aradım.

2-3 ay araç beklemeyin diyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

şu an bayiler yeni fiyatlardan satış yapmıyor bikaç yerden aldığım bilgiye göre. araç yok falan diyorlarmış.

Ya herseye inanmayın nolur bayi muduru arkadasim 6 adet aractan 5 ini ayni gun satti indirim gelince 1 i opsiyonluydu. Su an sorana yok diyor tabi cunku yok zaten. Sanki yedirmese ne yapacak adamin cebine girecek sanki. Degisen tek sey develetin kasasina giren mebla bayinin sanki cokda skinde

destination@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Ya herseye inanmayın nolur bayi muduru arkadasim 6 adet aractan 5 ini ayni gun satti indirim gelince 1 i opsiyonluydu. Su an sorana yok diyor tabi cunku yok zaten. Sanki yedirmese ne yapacak adamin cebine girecek sanki. Degisen tek sey develetin kasasina giren mebla bayinin sanki cokda skinde

Araç işi öyle bir sektör ki inan kardeşin bile yalan söylüyor olabilir.

Geçen yıl clio sporttourer alacaktık 2 tane, hiçbir yerde bulamadık.

Hatta bu araba artık gelmiyor diye dalga geçtiler. Sonra araya hatırı sayılır birini soktuk 2 haftada 2 arabayı teslim aldık. 

Rant deyince Türkiye'yi geçebilecek bir ülke yok.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

%70 zihinsel engelli vasi atanmış biri için indirim oluyor mu ? çok bilgi var illa %90 üzeri diye yazıyor her yerde. bilgisi olan var mı. (engellinin kendisi kullanamaz ama bazı araç sitelerinde %90 altı olunca kendisi ancak kullanabilir diye saçma emareler var bi bok anlamadım)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

%70 zihinsel engelli vasi atanmış biri için indirim oluyor mu ? çok bilgi var illa %90 üzeri diye yazıyor her yerde. bilgisi olan var mı. (engellinin kendisi kullanamaz ama bazı araç sitelerinde %90 altı olunca kendisi ancak kullanabilir diye saçma emareler var bi bok anlamadım)

bugün tanımadığım biri hastanede,  %47 raporla  200.000 tl'lik aracı geçen ay 110.000 tl'ye aldığını iddia etti. çok da inandırıcı gelmedi.  kimisi &60 ile aldım diyor, kimisi 90 altına alamazsın diyor. ben de birşey anlamadım bu işten.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

arabadan anlamam ama meraktan soruyorum ,

yurtdışında yaşayan birisi indirime uygun aracı alıp türkiyeye getirse , kdv ötv sini ödese olmuyor  mu?

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    bigwave bunu yazdı

arabadan anlamam ama meraktan soruyorum ,

yurtdışında yaşayan birisi indirime uygun aracı alıp türkiyeye getirse , kdv ötv sini ödese olmuyor  mu?

sıkıntı ötv kdv zaten hocam :)

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 3287 Toplam Mesaj: 27
kadeve meteve öteve