OVH Veya Altarnatifi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Ne icin kullanacagini bilmiyorum ama oncesinde soyoustart'la baslasaydin keske; yine ovh'a ait, sunucu ozellikleri bir tik daha dusuk ama aylik 35-40 euro'ya ne is yapacaksan buyuyene kadar isini gorurdu sanirim. Soyoustart'ta benim bir makina var, bu ayin 17'sinde 1. yilini dolduracak. 16 adet ip almistim, ihtiyacim kalmadigi icin uzatmayacagim. En azindan kurulum - ip ucreti vs. odemezdin, konuyu erken gorsem sana paslardim. Benim makina: https://www.soyoustart.com/en/offers/1801sys47.xml

vatandaşa kafam girsin!..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ben de ovh den bi vps kiraladım, mail attılar onay için, ehliyetimi, kredi kartı ekstresinde yazan adres bölümünü falan yolladım ama 7 gün geçti hala sunucumu teslim etmediler.

İşin garibi hala my orders kısmında "Awaiting documents" yazıyor, açtığım ticketa da yanıt vermiyorlar.

OVH 'i görünce dayanamadım yazayım dedim, konu sahibi kusura bakmasın :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    PhYtOn bunu yazdı

Arkadaşlar ben de ovh den bi vps kiraladım, mail attılar onay için, ehliyetimi, kredi kartı ekstresinde yazan adres bölümünü falan yolladım ama 7 gün geçti hala sunucumu teslim etmediler.

İşin garibi hala my orders kısmında "Awaiting documents" yazıyor, açtığım ticketa da yanıt vermiyorlar.

OVH 'i görünce dayanamadım yazayım dedim, konu sahibi kusura bakmasın :D

Telefonla iletişime geçebilirsen daha hızlı müdahale ederler.

vatandaşa kafam girsin!..
Toplam Hit: 3940 Toplam Mesaj: 14
avrupai data center ovh