folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Oy Pusulalarına "Esma" Yazıyoruz!

Oy Pusulalarına "Esma" Yazıyoruz!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

CHP de ve tabanında halkı aşağılama alışkanlığı her zaman vardır. Bu batıya karşı eziklik psikolojisi içinde olmanın yansımasıdır.

Elbetteki cahil insanımız çok bu numarayı yiyecek insanımızda çok.

Birini aşağılamadan önce seninle aynı şartlara sahip olup olamadığını düşünmen gerekiyor.

Doğuda bu tarz insanımız daha çok bu utanılacak birşey değil üzülecek birşey  bu insanlardan diğer partilere oy verenlerde var fakat çoğunluk AKP'ye oy verdiği için AKP cahillerin partisi oluyor. 

İşte bunları aşağılayan insanlar yüzünden demokrasi,özgürlük, eşitlik gibi kelimeler sizin ağzınızdan çıktığında sadece sizin gibileri etkiliyor. Git gide marjinalleşiyor kendi çalar kendi oynar konumuna doğru hızla sürükleniyorsunuz.

Bizler  yobaz, cahil , mal  insanlar olarak 30 martta akpye yine oy vereceğiz.Sizin yüksek zekanızı, ideallerinizi, ütopyalarınızı bizim algılayabilmemiz mümkün değil.

Keyr00t tarafından 14/Mar/14 10:15 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

30 Martta yapılacak olan artık bir yerel seçim değil, bir IQ testidir..

xxx
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek
    Keyr00t bunu yazdı

Bizler  yobaz, cahil , mal  insanlar olarak 30 martta akpye yine oy vereceğiz.Sizin yüksek zekanızı, ideallerinizi, ütopyalarınızı bizim algılayabilmemiz mümkün değil.

çok teşekkür ederiz hocam bizi anladığın için. Kendinizi böyle kabullenmenizde beni gerçekten bahtiyar etti.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    Tengri bunu yazdı
    Keyr00t bunu yazdı

çok teşekkür ederiz hocam bizi anladığın için. Kendinizi böyle kabullenmenizde beni gerçekten bahtiyar etti.

aynen herşeyin başı kabullenmektir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Bence sokaklara dökülelim birbirimizi öldürelim başka türlü olmayacak.

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    Jilet_Boris bunu yazdı
    Tengri bunu yazdı
    Keyr00t bunu yazdı

aynen herşeyin başı kabullenmektir.

hırsızları savunana ne deniyodu onuda eklese tam olacak

le le le sakine
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SwateR
    SwateR's avatar
    Erkek

OY PUSULASININ ÜZERİNE HİÇ BİR ŞEKİLDE YAZI YAZMAYIN VE TAHRİP ETMEYİN. ÇÜNKÜ YASA GEREĞİ OYUNUZ GEÇERSİZ SAYILACAKTIR.

http://www.haber7.com/siyaset/haber/1136899-ak-parti-secmenine-esma-tuzagi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

muıahahaahahahh önce artislik yapıyor sonra dayak yiyince nasıl alttan alıyo :D

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Keyr00t bunu yazdı

CHP de ve tabanında halkı aşağılama alışkanlığı her zaman vardır. Bu batıya karşı eziklik psikolojisi içinde olmanın yansımasıdır.

Elbetteki cahil insanımız çok bu numarayı yiyecek insanımızda çok.

Birini aşağılamadan önce seninle aynı şartlara sahip olup olamadığını düşünmen gerekiyor.

Doğuda bu tarz insanımız daha çok bu utanılacak birşey değil üzülecek birşey  bu insanlardan diğer partilere oy verenlerde var fakat çoğunluk AKP'ye oy verdiği için AKP cahillerin partisi oluyor. 

İşte bunları aşağılayan insanlar yüzünden demokrasi,özgürlük, eşitlik gibi kelimeler sizin ağzınızdan çıktığında sadece sizin gibileri etkiliyor. Git gide marjinalleşiyor kendi çalar kendi oynar konumuna doğru hızla sürükleniyorsunuz.

Sizlerin cahilliğini ne yazık ki bizde çekiyoruz birileri sizlerin cahilliği yüzünden bizimde cebimizdekini sömürüyor

cahilliğiniz sadece size dokunsa eyvallah ama kurunun yanında yaşta yanıyor 

senin cahilliğini saflığını ben neden çekiyorum 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 9608 Toplam Mesaj: 96