Oyun İçin Laptop Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    theone21_9
    theone21_9's avatar
    Erkek

Merhaba,

9 yıldır kullandığım asus marka laptop bilgisayarım miladını doldurdu. Uzun zamandırda bilgisayar fiyatlarına özelliklerine bakmamıştım. Biraz araştırdığımda fiyatların uçtuğunu gördüm. Maddi olarak en fazla verebileceğim tutar 6500 TL. Bu fiyat aralığında 2 adet bilgisayar buldum 9.nesil 8.nesil işlemci  ryzen 7 vs bir çok özellikler var ve benim çok kafam karıştı anlayan arkadaşlardan tavsiye almak istiyorum. Daha çok pubg gibi oyunlar oynamak ve son çıkan oyunlarda bir denemek fena olmazdı :) 

Acer laptop

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-an515-42-r9g6-amd-ryzen-7-2700u-16gb-1tb-256gb-ssd-radeon-rx560x-linux-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q3rey-003-p-HBV00000GU427?magaza=Hepsiburada

Monster laptop

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/monster-notebook-abra-a5-v16-3-1-i7-9750h-8gb-480gb-ssd-4gb-gtx-1650-15-6-436049198

şimdiden bilgi tavsiye veren arkadaşlara teşekkürler...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

2011'de aldiğım laptop 1000 dolarmış.Şimdi hayatta alamam .Oyun oynayacaksanız gerçekten masaüstü veya konsola dönmenin vakti bence.Acer mi monster mı? derseniz.Monster derim.Lenovo legion serileride güzel diyorlar ayrıca.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

ben sırf ekran kartı ve 480gb ssd'den dolayı monster olanı alırdım.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

oyun pc düşünüyorsan kesinlikle masaüstü .

bende monster kullanıyorum genel olarak memnunum pc den 3-4 yıl oldu kullanıyorum hala canavar gibi ama işte biraz fazla oynayınca ısınması vs bunlar etkiliyor pc yi o yüzden masaüstü alıp sağlam bi soğutma sistemli kasa ile çok uzun süre iş görürsün.

verdiğin fiyata donanımcılar daha iyi bilir ama sanırım laptopdan daha güçlü bir masaüstü toplanabilir diye düşünüyorum.

Nev-i Şahsına Münhasır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Monster tavsiye etmiyorum. Dell al hocam 1050 TI olan modellerden alırsan oyun oynaman içim yeterli gelir fakat doların yürek hoplattığı dönemde sağlam paralar laptoplar :S

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

1050 işi bitti. 1660 ve 1650 bakmalısın.

MSI LENOVO MONSTER bu işi en iyi yapanlar.

Senin bütçe için

https://www.monsternotebook.com.tr/oyun-bilgisayarlari.html?srt=PU&opf=p2360,p2884,p3138

bu linkteki modellere bakmalısın.

birde şöyle birşey yap monster alacaksan

https://www.monsternotebook.com.tr/customize/customize2.aspx?id=487470&secenek=&secenek2=&adet=1&lang=tr-TR

buradan rami 8gb değilde 8x2   16 GB yap  299 TL bir fark oluyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

9 yıldır asus kullanmışsınız yine asustan şaşmayın bence, parasının hakkını sonuna kadar veriyor.

bende n56 serisi var, 2012 de aldım, hala sapasağlam, sadece 8gb ram yetersiz kalabiliyor bazen. 2013 ten beri format yüzü görmedi.

oyun olarak rog serisi var sanırım, fiyatları biraz tuzlu ama oyunların hakkını verecektir diye düşünüyorum.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

9 yıldır asus kullanmışsınız yine asustan şaşmayın bence, parasının hakkını sonuna kadar veriyor.

bende n56 serisi var, 2012 de aldım, hala sapasağlam, sadece 8gb ram yetersiz kalabiliyor bazen. 2013 ten beri format yüzü görmedi.

oyun olarak rog serisi var sanırım, fiyatları biraz tuzlu ama oyunların hakkını verecektir diye düşünüyorum.

hocam rog serisi iyidir güzeldir cicidir fakat çok çok pahalı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

1050 işi bitti. 1660 ve 1650 bakmalısın.

MSI LENOVO MONSTER bu işi en iyi yapanlar.

Senin bütçe için

https://www.monsternotebook.com.tr/oyun-bilgisayarlari.html?srt=PU&opf=p2360,p2884,p3138

bu linkteki modellere bakmalısın.

birde şöyle birşey yap monster alacaksan

https://www.monsternotebook.com.tr/customize/customize2.aspx?id=487470&secenek=&secenek2=&adet=1&lang=tr-TR

buradan rami 8gb değilde 8x2   16 GB yap  299 TL bir fark oluyor.

,adam haklı. tercihler doğru

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unutulmusdiyarlar
    unutulmusdiyarlar's avatar
    Erkek

Kesinlikle laptop alma.

Bilgisayarımın özelliklerini yazıyorum.

İntel İ7-7700 2.8 GHZ (8cpus)

32gb ram

Nvidia GTX 1060 16 gb ekran kartı

256gb SSD

Bilgisayarı alalı 1 yıl oldu. Bir kere ısındı kapandı. Soğutucu kullanıyorum, ama tozlanmaya bir türlü engel olamıyorum. Şu anda satmaya çalışıyorum. Daha garantisi var ama masaüstüne dönüş yapacam. Kesinlikle oyun için laptop tavsiye etmiyorum çünkü ısınıyor. Kışın bilgisayar ısınmasın diye kapı baca açık oyun oynadım. Zatureye kadar gidecektim neredeyse. Bir türlü soğutamıyorum. Benimle aynı kaderi paylaşma diye yazayım dedim...

Yaşamak Buysa Üstü Kalsın...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    unutulmusdiyarlar bunu yazdı

Kesinlikle laptop alma.

Bilgisayarımın özelliklerini yazıyorum.

İntel İ7-7700 2.8 GHZ (8cpus)

32gb ram

Nvidia GTX 1060 16 gb ekran kartı

256gb SSD

Bilgisayarı alalı 1 yıl oldu. Bir kere ısındı kapandı. Soğutucu kullanıyorum, ama tozlanmaya bir türlü engel olamıyorum. Şu anda satmaya çalışıyorum. Daha garantisi var ama masaüstüne dönüş yapacam. Kesinlikle oyun için laptop tavsiye etmiyorum çünkü ısınıyor. Kışın bilgisayar ısınmasın diye kapı baca açık oyun oynadım. Zatureye kadar gidecektim neredeyse. Bir türlü soğutamıyorum. Benimle aynı kaderi paylaşma diye yazayım dedim...

hangi marka?

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 2053 Toplam Mesaj: 17
oyun laptop bilgisayar