Oyun Laptop Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Excel
    radres
    radres's avatar
    Erkek
    Ziraatci bunu yazdı
    radres bunu yazdı
    Ziraatci bunu yazdı

https://www.hepsiburada.com/lenovo-legion-5-15arh-amd-ryzen-7-4800h-16gb-512gb-ssd-rtx-2060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-82b10048tx-p-HBV000015YJPX?magaza=Hepsiburada 

Bunu almayi dusunuyorum ne diyorsunuz ?

geçen yılın sonuna doğru ben de çok araştırmıştım.

MSI, HP OMEN ve bikaç başka markanın modelleri arasında gidip geliyordum. İkisi ile ilgili de çok fazla şikayet var internette. Eski laptopum da dell vostro bu arada menteşeler dağıldı...

neyse tam omen alıcam, almadan önce tesadüfen Lenovo Legion 17,3" olan bi model gördüm. yılbaşında indirim vardı. şuan lenovonun kendi sitesinde aynı özelliklerle custom toplanabiliyor sadece ve 1.750$ olmuş internet fiyatı. eşdeğer ve hatta daha düşük özellikli ürünleri MSI ve HP çok daha pahalıya satıyor. Legion kasasının görüntüsü ve plastik olması ilk başta hoşuma gitmemişti. @iLLuMiNaTi konusuna bakınca kararımı Lenovo dan yana verdim. Fazla oyun oynamıyorum ama cihaz çok kaliteli ya, tasarımı da öyle ben oyuncuyum diye bağırmıyor (önyargılı davranmamak gerekiyormuş demek ki) ve plasitik kasası bile aşırı kaliteli :))

4 aydır kullanıyorum hiçbir sorunla karşılaşmadım.

Bu amd birde islemcisi neye denk geliyor intelde 

amd bulabilirsen o modelden al. ben alırken sadece intel olandan vardı o da sınırlı sayıdaydı zaten 18 tane felan vardı sanırım. adamlar custom laptop toplamışlar onu satıyorlardı bir de indirim geldi tam oldu... aynı fırsat bi daha gelmez dedim aldım :))

valar morghulis ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    radres bunu yazdı
    Ziraatci bunu yazdı
    radres bunu yazdı
    Ziraatci bunu yazdı

https://www.hepsiburada.com/lenovo-legion-5-15arh-amd-ryzen-7-4800h-16gb-512gb-ssd-rtx-2060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-82b10048tx-p-HBV000015YJPX?magaza=Hepsiburada 

MSI, HP OMEN ve bikaç başka markanın modelleri arasında gidip geliyordum. İkisi ile ilgili de çok fazla şikayet var internette. Eski laptopum da dell vostro bu arada menteşeler dağıldı...

neyse tam omen alıcam, almadan önce tesadüfen Lenovo Legion 17,3" olan bi model gördüm. yılbaşında indirim vardı. şuan lenovonun kendi sitesinde aynı özelliklerle custom toplanabiliyor sadece ve 1.750$ olmuş internet fiyatı. eşdeğer ve hatta daha düşük özellikli ürünleri MSI ve HP çok daha pahalıya satıyor. Legion kasasının görüntüsü ve plastik olması ilk başta hoşuma gitmemişti. @iLLuMiNaTi konusuna bakınca kararımı Lenovo dan yana verdim. Fazla oyun oynamıyorum ama cihaz çok kaliteli ya, tasarımı da öyle ben oyuncuyum diye bağırmıyor (önyargılı davranmamak gerekiyormuş demek ki) ve plasitik kasası bile aşırı kaliteli :))

amd bulabilirsen o modelden al. ben alırken sadece intel olandan vardı o da sınırlı sayıdaydı zaten 18 tane felan vardı sanırım. adamlar custom laptop toplamışlar onu satıyorlardı bir de indirim geldi tam oldu... aynı fırsat bi daha gelmez dedim aldım :))

Bu attigim amd ryzen 7 4800h li model

Ziraatci tarafından 08/Nis/21 20:24 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Excel
    radres
    radres's avatar
    Erkek
    Ziraatci bunu yazdı
    radres bunu yazdı
    Ziraatci bunu yazdı
    radres bunu yazdı
    Ziraatci bunu yazdı

Bu attigim amd ryzen 7 4800h li model

https://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i7-10750H-vs-AMD-Ryzen-7-4800H/m1053158vsm1032976

intel 10750h ile karşılaştırmış. fazla fark yok gibi ama amd nin bu model karşılaştırmasında ısınması daha az diye okumuştum biyerde. burda bulamadım.

şu da var:

https://versus.com/en/amd-ryzen-7-4800h-vs-intel-core-i7-10750h

amd daha iyi...

radres tarafından 08/Nis/21 21:05 tarihinde düzenlenmiştir

valar morghulis ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Vatan computer icin kupon varmi matebook d16 alacagim 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Ziraatci bunu yazdı

Vatan computer icin kupon varmi matebook d16 alacagim 

oyun makınası diye konu açıp gpu suz model almak mı :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Valla biktim 3 laptop iade ettim sonra masautu kurayim dedim baktim fiyatlar ucmus cografya kader dedim lanet olsun dedim oyun moyun oynamiyorum film izleyim office programlari olsun yeter

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Matebook çok fan sesi yapıyor diyorlar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    skyvalet bunu yazdı

Matebook çok fan sesi yapıyor diyorlar.

14 ler oyleymis de etrafimda 5 6 kisi 16 kullaniyor sifir ses 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    Ziraatci bunu yazdı

Valla biktim 3 laptop iade ettim sonra masautu kurayim dedim baktim fiyatlar ucmus cografya kader dedim lanet olsun dedim oyun moyun oynamiyorum film izleyim office programlari olsun yeter

Büyük sıkıntı içindesin. Rabbim yardımcın olsun. 

(Oyun için kesinlikle masaüstü toplamalısın eğer yerin sabit ve uygunsa. 3060 takılı hazır sistemler satıyorlar. Hazır sistem önermiyorum adi markalar kullanabiliyorlar. Ama 3060'la güzel kombinasyonlar var kendin yap bişeyler al geç. Geciktikçe alman zorlaşacak. Son 5 yıldır 'en kötü karar kararsızlıktan iyidir' deyiminin dibine vuruyoruz.)

adamhakli tarafından 26/Nis/21 23:01 tarihinde düzenlenmiştir

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
Toplam Hit: 3804 Toplam Mesaj: 50
laptoptavsiye