folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Oyuncu/Ofis Koltuğu Öneri - Şikayet

Oyuncu/Ofis Koltuğu Öneri - Şikayet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

selamlar.

koltuk almayı düşünüyorum, almışken de parasına göre kaliteli yani f/p bir ürün istiyorum fakat yorumlar genel olarak aşağı yukarı aynı.

İki koltuk arasında gidip geliyorum, daha önce bu markaları kullanmış veya hala kullanan varsa yorumlarını merak ediyorum.

Xprime Cool Ortopedik Kumaş Oyuncu Koltuğu Siyah

Hawk Gaming Chair Fab V4 Kumaş Oyuncu Koltuğu Fiyatı (hepsiburada.com)

Edit- araştırmama göre boy kilo önemli, 1.80 boy 92 kiloyum.

ayd tarafından 09/Kas/23 09:34 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

hawk daha güzel duruyor sanırım. 

ben hawk aldım, 1-2 hafta kullandım ve iade ettim. bence rahat bir koltuk değil. sert, fazla geniş, o bel desteği vs çok güzel değil, arkana yastık koysan, çok saçma hem sandayle almışsın hem yastık koyuyosun vs. vs.

çoğu oyuncu koltuğu için aynı şeyi düşünüyorum. bence gidip bir dene bir yerde hawk, xprime vs. zaten neredeyse aynı.

en sonunda gidip bunu aldım : https://www.ikea.com.tr/urun/matchspel-bomstad-siyah-oyuncu-sandalyesi-80507608 .her yeri ayarlanabilir. gayet rahat. ayrıca evden çalışıyorum, belimin, omzumun vs. ağrımaması önemli. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Oyuncu koltuğu yerine kesinlikle ofis koltuğu almanı tavsiye ederim hocam.

Xdrive kullanıyorum, ama göt ağrısından gece uyuyamıyorum..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

hemen yardımcı olalım :) 
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-aksesuar-rampage-kl-r91-oyuncu-koltugu-1122168064/detay/

Bikaç sene önce çalışma koltuğu almıştım hunharca onu kullandım artık süngeri felan yok olunca gaza geldim bunu aldım indirim vardı diye.
    Oyuncu koltuğu olayı biraz abartılıyor sanırım öyle ahım şahım şeyler değiller bence. Belki cidden pahalı olan ürünlerde durum farklıdır bilemedim de. Birkaç mğaza gezip denediğim, eş dostta denedğim hepsi hemen hemen aynısının lacivertiydi. 
    Sese, gıcırdamaya, sallanmaya karşı uyuzsan bence onu araştırmak lazım bazı ürünlerde saçma sapan hissiat olabiliyor. 

MaviGozluDev tarafından 08/Kas/23 15:38 tarihinde düzenlenmiştir

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

Şu an deri patron koltuğum var, spotçunun tekinden almıştım. 4 senedir kullanıyordum ama yatarken çok olmasına rağmen asla dik oturamıyorum. bi çözümünü bulsam da yapsam onu da yapamam açıkcası.

ergonomik olarak büyük sorun, işten sonra evdeyim genel olarak. oyun falan takılıyorum, ofis koltukları çok daha kesin fakat emin olamıyorum işte.

IKEA Markus'a baktım bütçemin çok üstünde. O yüzden ortalama bi oyuncu koltuğu düşünüyorum.

Göt koyduğumuz kısımın her türlü benim koltuktan daha iyi olacağına eminim. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

Bunların dışında farklı marka önerisi yapmak istiyorum. Tekerlek kısmı hariç GAMERX firmasından aldığım koltuklar memnun etti bizi. Yaklaşık 30 adet aldım.

yyasinn tarafından 08/Kas/23 17:24 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek
    yyasinn bunu yazdı

Bunların dışında farklı marka önerisi yapmak istiyorum. Tekerlek kısmı hariç GAMERX firmasından aldığım koltuklar memnun etti bizi. Yaklaşık 30 adet aldım.

Öneri için teşekkür ederim hocam hangi modelden aldınız?

Bu arada 3.900'e Ikea Markus buldum pazarlıkla 3500-3250'ye falan indiririm.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    ayd bunu yazdı
    yyasinn bunu yazdı

indirirsen tabi dah aiyi ama çok indiremesen de al direk geç hocam , tabi temizse ürün.

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Hawk kullanıyorum 1 aydır çok aşırı rahat değil ama diğerlerinden daha uzun ömürlü olacağını düşünüyorum. Kumaş olması avantaj söylendiği gibi bel destek yastığı kötü bunun yerine daha rahat bir yastık koyulabilir.

Kendine İyi Bak ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

GAMERX modelini aldım çok geniş istersen çınar modelini alabilirsin. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    ayd bunu yazdı
    yyasinn bunu yazdı

1 yıla yakındır kullanıyorum markus gayet memnunum. 100+ kilo için taşır mı filan derken ilk zamanlar korkuyordum şu an üzerinde takla atıyorum. dediğin fiyata temizse kaçırma bence.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 2037 Toplam Mesaj: 33
oyuncu koltuğu