Oyundan ATIOR

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Afyon
    Afyon's avatar
    Erkek
    Selamlar.. Abi. ler kısa Söleyım GTA da tüm seri var elımde hepsini yukledım ama oyundan atıyor   15 20 sn gibi bir süre oyunda duruyorum ve sonra aa pc reset cakıor aynısı yapmıstı format attık sonra düzeldi. ve. ve birdaga format attık gene aynısı .. YAPTİ ne yapa bilirim  ekran kartım  ATİ 250 9550 mi ne öle bişi olmasi Gerek  p4.3.0  512 ram 
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    demekki işlemci ısınıyo git fanla arasına bişey sür onun adını unuttum bak

Zimbabwe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Afyon
    Afyon's avatar
    Erkek
    yok abi olurmu hiç bir oyunda yapmıorda sadece neden GTA _  ?  işlemci ısınmasi imkansiz.kasam güzel  450 wolt 3 tane fan var. 2 si buyuk  krom mu bakırmı ne kasaya  65 $ verdim işlemcı ısınacagına sanmıyorum
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Türkçe yama kullanıyor olmayasın :))

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

işlemcinin ısınmasını kasa fanına göre belirleyemezsin 10 tane kasa fanı tak işlemcinin fanını çıkart bakalım ısınıyomu ısınmıyomu ben işlemi fanından bahsediyorum ama sorun ram de olabilir

Zimbabwe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Afyon
    Afyon's avatar
    Erkek
    valla ne bilem dayi :) bi yardım edin copmuper dayi :)  ne yamasi analmadım :) bi el atında su sorunu çözek :P
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    walla benim pc iyi deyil ama sorusuz oynuyom san andereasta az takılıyo ama caddedeki arabaları kaldırıyom şifreyle takılmıyo :D
    ati radeon 9500
    ram 128+64
    pentium 3 650 mb işlemdci
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bak hacı..şimdi eğer gta da TÜRKÇE yama kullanıyrsan oyun türkçe ise sorun çıkarıyor ve atıyor..yok patch falan yüklü değilken atıyorsa...direk donanıma dalmadan önce ekran kartının sürücüsünü güncelle www.ati.com sitesinden...sürücüyü güncelledin hala atıyorsa veya güncelleyemedin diyelim www.inndir.com adresinden speed fan programını indir işlemci anakart ekran kartı gibi parçaların sıcaklıklarına bak...Kreston bahsetmiş kasanda 50 tane fal olsun ancak kasa içi soğutma yada işlemci soğutmasında sorunvarsa ısı problemi verir ve makine restart atar...Sen ilk önce speed fan ı kur sıcaklık değerlerine bak www.inndir.com dan neyse ben direk link verim sana http://www.inndir.com/program.php?id=25217 bu linkten indir sonrada sıcaklık değerlerini yaz...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Afyon
    Afyon's avatar
    Erkek
    tmm Abi cektım bak aynen yazıyorum abi hersey tmm da bu a.q eskıden neden atmıyorda şimdi atıyor :(( formatladıkdan sonra düzeldi sonra bi format attık gene yaptı allaha ben anladım gitti öteki oyunlar hiöçbir sorunum yok ve oyunu oynadıgım da hiçbir takılma vs yok tu yanı pc bence cok iyi idi benım için baya huızlı idi dur yazam ben
    temp1: 31C
    tepm2: 29C
    temp3: 62 C bunun yanında ateş işraeti var
    HD0:32 C
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    işlemci daha nasıl resetlemesin a.q yanacak nerdeyse..gerçi 90 a kadar yolu var ama...şimdi bak işlemci fanını sök temizle termal macun sürülmemişse 2-3 milyona al pirinç tanesi kadar işlemcinin ortasına damlat sonra fanı doğru şekilde tak...düzgün biçimde...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Afyon
    Afyon's avatar
    Erkek
    Abi.. ama  64Cpu ler için... ısı ayari. normal.... diıorlar. Siz.ce neden öle oldu ilk seferde oyundan atmadida sonra format attıkdan sonra ... neden atrmaya başladi emınım sımdı bi format atıyım yenıden Düzelirde ben nedenin arastırıyorum :S
Toplam Hit: 2813 Toplam Mesaj: 14