folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Özel Bir Durum İçin Fikir

Özel Bir Durum İçin Fikir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar benim 1 senedir cıktıgım bir sevgilim hatta sözlüm var 15 mart ta cıkmamızın yıldönümü şimdi ben ne tür bir hediye almalıyım bundan önce sözlenirken diye bir konu açtımda :P cok güzel fikirler aldım gene sizin fikirlerinizi almak istiyorum yani ne biliyim sevgililer günü yeni bitti üstüne bu gelince tıkandım kaldım ondan öncede sözlenmiştik zaten aralık ayında öylece kaldım fikirlerini belirten arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    sen en iyisi EmirReis hocaya tanış o sana tarif eder :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    bi cafe yi kapattır

sonra garson yanınıza gelsin menü yü getirsin

kız menüyü bi açsın seni seviyorum aşkuum cinsinden bi yazı altına da bi gül ne bilim bi yüzük filan işte

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Hocam sevgiline bence çakma almada parfüm al yada hea benim o kadar param yok dersen şey yap Avon un şuan çok büyük indirimleri var parfüm vs konusunda alabilirsin.. :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

hp32 bunu yazdı:
    -----------------------------
    bi cafe yi kapattır

sonra garson yanınıza gelsin menü yü getirsin

kız menüyü bi açsın seni seviyorum aşkuum cinsinden bi yazı altına da bi gül ne bilim bi yüzük filan işte

Vay a.q  kafeyi boşaltmak hariç çok süper bir fikir :) Para yetmez a.q 

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Bir adet bo$ beyaz a4 kağıdı al , bir adet kur$un kalem bir adet silgi :B büükcene bi zarfa koy ver kıza açınca dicak "ayy bu ne yyhaaaaaaa" diea :D sende hemen felfesik bi cümleyle kağıt benm hayatım silgi ve kalem sende benm hayatımı sen yazarsın sen silersin. hayatım senin. senin yazdığından ve sildiğinden asla vazgeçmem  falan .. de  :P fazlaca kılıbık ama olsun dei$ik bişiy fikrim geldi yasdm :B bunu verdikten sonra kapitalist maddi bi hediyede verebilirsin parfüm cart i$te :F

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    yaptım herşeyi yaptım :S daha farklı şeyler lazım valla hepsini yaptım bitti :(o yüzden konu açtım ya

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    fivestar bunu yazdı:
    yaptım herşeyi yaptım :S daha farklı şeyler lazım valla hepsini yaptım bitti :(o yüzden konu açtım ya
    yok artık kadir inanır

o zaman üstünde my love yazan iki tane t-şört yaptır kızın resmini koydur bide kendi resmini koydur ikiniz giyin dolaşın sokakta

bunuda yaptıysan küfür edicem :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    ExcaliburTBT bunu yazdı:

Bir adet bo$ beyaz a4 kağıdı al , bir adet kur$un kalem bir adet silgi :B büükcene bi zarfa koy ver kıza açınca dicak "ayy bu ne yyhaaaaaaa" diea :D sende hemen felfesik bi cümleyle kağıt benm hayatım silgi ve kalem sende benm hayatımı sen yazarsın sen silersin. hayatım senin. senin yazdığından ve sildiğinden asla vazgeçmem  falan .. de  :P fazlaca kılıbık ama olsun dei$ik bişiy fikrim geldi yasdm :B bunu verdikten sonra kapitalist maddi bi hediyede verebilirsin parfüm cart i$te :F

hocam büyüksün :D:D falla ilk fırsatta yapıcam :D

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    hp32 bunu yazdı:
    fivestar bunu yazdı:
    yok artık kadir inanır

o zaman üstünde my love yazan iki tane t-şört yaptır kızın resmini koydur bide kendi resmini koydur ikiniz giyin dolaşın sokakta

bunuda yaptıysan küfür edicem :D
    yok bu riskli :) biraz daha romantik :p

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

valla bence kariLar genelde tatil'e ihtiyaç duyarLar , tut elini hade gidelim de :)

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
Toplam Hit: 3521 Toplam Mesaj: 33