folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Özel Hastanede Hatalı Ölüm Raporu - Bilenlerden Acil Yardım Bekliyoruz

Özel Hastanede Hatalı Ölüm Raporu - Bilenlerden Acil Yardım Bekliyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patata
    patata's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

:D ne paragöz insansın sen öyle. 

daha bişey koparamazsiniz, uzatmayın da adam rahat uyusun mezarında.

bi de şeref demiş, bahaneye bak. hikayenin başı dayim kalp krizi gecirdi buraya kadar sorun yok. Hikayenin sonu uhu uhu dayicim. Vay be para işte...

Tahtam eksik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Hocam oncelikle basiniz sag olsun mekani cennet ve topragi bol olsun.

Simdilik problemleriniz hallolmus gibi gorunuyor. Lakin, 10 sene sonra hastane yonetimi degisti , banka yonetimi degisti ve size dediler siz odememissiniz ve olum raporuna gore kanserden olanleri karsilamiyoruz. O zaman nasil isin icinden cikacaksiniz ?

Bence hem hastane hem banka yonetimiyle konusun. Onlardan imzali belge , kanit v.s. alin durum boyle boyle diye. Elinizde yazili kanit olsun yanlislik var gercek olum sebebi budur o yuzden de odemesi gerekme fln diye. Olmaz olmaz hocam giderde olur. ustune birde 10 sene gecmis faizi % su kadar eder odeyin derlerse sikinti yasarsiniz. Alabilirseniz 2 taraftanda yazili imzali muhurlu kagit alin.

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

hocam hastane en fazla idari soruşturma geçirir hatada düzeltildiği için ceza bile almazlar. E zaten sorunda çözülmüş bankaylan.   2 evrak için saha sola koşturdum ben mağdur oldum tazminat istiyim cebime para girsin diyosun kafasını alırsın.Çok ağır bir mağduriyet felan yaşasaydın  dediklerin olurdu. ama bu şekilde olmaz.

edit: 2-3 tane hastanenin hukuki danışmalığını yapıyoruz firma olarak.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moustache
    moustache's avatar
    Erkek

Hocam para iyi geldi demişsin sonra namus şeref demişsin hastane sana güzellik yapmış mağdur etmemiş sen hala namus şeref adına hastaneyi yolma peşindesin.Belli bir komisyon verirsen belki yolmana yardımcı olacak birileri çıkar.

buralar eskiden dutluktu..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickmenza
    nickmenza's avatar
    Erkek

Hocam oncelikle gecmis olsun. Bende tekirdagda oturuyorum. Hangi hastaneye gittiniz acaba?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Hoca Allah rahmet eylesin öncelikle ama kullandığın  bi cümle aklımı karıştırdı demişsin ki şerefli yaşadı vs ölüm raporunda yüksek dozda uyuşturucu kullanımı veya alkole bağlı ölüm gibi birşey yazılmamış niye bu kadar dert ettin banka zaten olayı düzeltmiş yukarıda bi arkadaşın bahsettiği gibi evrak işleriyle uğraştım mağdur oldum 2 3 de bizim cebimize birşey kalsın gibi düşünuyosan diyecek birşey yok . 

Ignorance is bliss.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    satrekarte
    satrekarte's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

zorlasan belki üç beş koparırsın peşine düş

havada durdum,şahitlerim var
Toplam Hit: 2259 Toplam Mesaj: 18
hastane özel