folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Özgecan'ın Katilinin İfadesi.Özgecan'ın Katilinin İfadesi.

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Böcüklerin Efendisi
  krypt
  krypt's avatar
  Kayıt Tarihi: 05/Mart/2004
  Erkek
  mkyb bunu yazdı

  HAHAHAHAHAHAH İşte bunları bekliyordum.


  while (1<2)
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  zalimadam
  zalimadam's avatar
  Kayıt Tarihi: 08/Şubat/2011
  Erkek

  @futu : katilin annesinin anlattığına göre  babası şiddete meyilli her haltı yiyen birisiydi. yani babası başı çekiyordur hap veya uyuşturucu konusunda.

  @mustafa : nerden buluyon böyle videoları harbiden mal kaynıyor

  geçen bir kadın yazmış: bizim kimse tarafından korunmaya ihtiyacımız yok. özgürlük istiyoruz biz kimse karşımıza çıkmasın :S:SSS

  @hakiken: hatırlarsın. en ince ayrıntısına kadar hatırlarsın. hiçbirşeyde olmaz. birşey unutmazsın.

 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  whopper
  whopper's avatar
  Kayıt Tarihi: 26/Haziran/2008
  Erkek

  bu başlıkta imzalar neden fontlu gözüküyor anlayan var mı :S 

 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Austen
  Austen's avatar
  Kayıt Tarihi: 13/Ağustos/2012
  Erkek
  mkyb bunu yazdı

  Sosyal ağlarda her konunun altına "bugün de bunu mu konuşuyorsunuz, bir kız öldürüldü sizin konuştuğunuza bakın unutursak gönlümüz kurusun #özgecanaslan" yazanların gerçek hayattaki temsilcileri.

  Benzeri önceki bir gösteride gerçekleştirilmişti. Hani metroda topluca kart basmadan geçipte güvenliği sindirenlerin olduğu gösteri, belki hatırlayanınız vardır.

  Toplumsal histeri aldı başını yürüyor. Önceden prenses edalarındaki pek çok kadın artık daha örgütlü daha sert tepkilerde bulunuyor. Otobüs sırasında arkasında bekledi diye laf söyleyen mi dersiniz yoksa otururken eli, çantası, bacağı değdi diye bana tecavüz ediyorlar diyenler mi dersiniz. Olan yine masuma olacak. Bizim gibi dikkat etmeye çalışanlar yine bir iki barzo yüzünden tecavüzcü sapık damgası yiyecek.

  Hele bir de mevzuda içindeki ilkeli ortaya çıkaranlar, asın, kesin, yakın, süründürün, işkence edin, avukat vermeyin diyenlere ayrı bir parantez açmak lazım. Diktatörünün eline idam yetkisi vermeye çalışan aklı havada insanlardan söz ediyorum. Sorsan hukuğu, adaleti savunurlar ama her zaman olduğu gibi atıp tuttukları konular hakkında bir şey bilmezler. Dün "kafalarına göre adaleti sündürüyorlar, istedikleri gibi davraınyorlar" diyenler istedikleri yapılması için kızdıkları adamları cesaretlendiriyorlar.

  Diyelim ki bugün kanun çıkarıldı bu hayvan asıldı. Sizce sonrasında idam yetkisi kitabına uygun uygulanacak mı? Henüz bundan daha az kapsamlı cezalardaki şaibeli konuları çözemedik. Böyle bir yetkilendirme sonrası muhalif, yandaş, çapulcu, anarşist, komunist, darbeci, kemalist vs. denilenlerin idam çerçevesi içine girmesi için gereken düzenlemeler, oynamalar yapılmaz mı zannediyorsunuz? İdam adaletin yerine gelmesini sağladığı kadar eldeki süprüntülerden, rahatsız olunan zerrelerden yasal olarak kurtulmanın yollarından birisi. Ülkede ne kanunlar kimler için, ne amaçlar için sündürüldü hala daha sündürülmeye devam ediyor, bu mu kitabına uygun kullanılacak? İçi bazı konularda soğumayan, gün geçtikçe daha da harlı bir şekilde içindeki nefreti dışarıya kusmayı bekleyen bazı insanların ekmeğine yağ sürmeye mi kalkıyorsunuz? Şer'i hukuk sevdasıyla yanıp tutuşanların seviyeyi idamın ötesine taşımayacağını mı düşünüyorsunuz?

  Duyarlı ve hoşgörülü olmak, duygusal olmak her şeyi unutup, gemileri yakıp sadece bir konuya odaklı düşünmek anlamına gelmiyor. Duyarlı olmak istiyorsanız bunların başka yolları, kendine has yordamı var. Bu üstteki videoda örneği gösterilen sizce aşırı duyarlılıktan mı kaynaklanıyor yoksa zekasızlıktan mı?

  Umarım bu duyarlılık 1 haftayla sınırlı kalan diğer meselere benzemez ve kapsamı genişleyerek dünya üzerindeki diğer masum ve ihtiyacı olanları da içine alacak şekilde yapılanır. Her gün ortadoğuda yüzlerce masum kadın ve çocuk bir sebepten ötürü ölüyor, Afrika kıtasında her gün binlerce insan yine başka sebeplerden ötürü açlıktan ölüyor. Bunların çoğunluğu da kadın ve çocuk. Görüş ayrılıkları yüzünden yine pek çok insan dünyanın her bir noktasında, hatta ülkemizde çoğunlukta olacak şekilde haketmediği davranışlarla, hakaretle, saldırıyla, tehditle karşılaşıyor. Özgecana duyarlılık gösterenler umarım bunları da unutmazlar.

  Austen tarafından 17/Şub/15 14:13 tarihinde düzenlenmiştir
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Ahmet & Elif.
  leadertay
  leadertay's avatar
  Kayıt Tarihi: 24/Mayıs/2006
  Erkek
  mkyb bunu yazdı

  it idam edilmez ama sonu zaten 

  https://www.youtube.com/watch?v=Q1Zf6rTINOU

  ama bu yukardakiler var ya milletin hakkını yiyerek hak aradıklarını sanan böcekler bir gün bir sefer bedava yolcukluk yapsam kardır diye düşünüp bu eylemleri yapan fırsatçılar yatacak yerleri yok la bunların


  Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Bilirkişi
  mkyb
  mkyb's avatar
  Kayıt Tarihi: 27/Mayıs/2011
  Erkek

  Videonun uzun versiyonu :

  http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/246158/ozgecan-aslan-cinayetini-otobuse-kart-basmayarak-protesto-etmek

  Kezban deyince kızarlar birde. Kadına şiddete karşıyım ama bunlar dövülür abi. Zaten kameraya oynuyor hepsi. Şöför tokat çaksa bi tanede bize bizde nete atsak havasındalar.


  Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  u235
  u235's avatar
  Kayıt Tarihi: 31/Mart/2008
  Erkek
  mkyb bunu yazdı

  Videonun uzun versiyonu :

  http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/246158/ozgecan-aslan-cinayetini-otobuse-kart-basmayarak-protesto-etmek

  Kezban deyince kızarlar birde. Kadına şiddete karşıyım ama bunlar dövülür abi. Zaten kameraya oynuyor hepsi. Şöför tokat çaksa bi tanede bize bizde nete atsak havasındalar.

  böyle mallıkları zaten bekliyordum.

 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  futurist
  futurist's avatar
  Kayıt Tarihi: 19/Ocak/2014
  Dişi
  mkyb bunu yazdı

  hakkikaten ne salaklar ya.

  dünde haberlerde eksi 15 derecede çıplak ayak dışarı çıkan vardı protestoymuş güya

  tamam üzülün

  kızın küfredin, yürüyüş yapın pankart açın

  dilekçe verin birşeyleri değiştirmeye çalışın falanda bu ne ya

  işin b. nu çıkarmasalar ölürler


  Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  holederma
  holederma's avatar
  Kayıt Tarihi: 16/Ocak/2014
  Erkek

  böylelerini gördükçe benim aklıma hep bu sahne geliyo bu adamlara müstehak

  https://www.youtube.com/watch?v=O7sfEUI583w  

  holederma tarafından 18/Şub/15 19:56 tarihinde düzenlenmiştir

  İtten korkmam kemiksizim , s.kten korkmam deliksizim...
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Mirza Efe
  _Dert_
  _Dert_'s avatar
  Kayıt Tarihi: 12/Aralık/2007
  Erkek
  whopper bunu yazdı

  bu başlıkta imzalar neden fontlu gözüküyor anlayan var mı :S 

  Tuhaf :)  diger yorumlarina baktim normal font :) 


Toplam Hit: 7591 Toplam Mesaj: 47