folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder P30 Pro IMEI Yardim

P30 Pro IMEI Yardim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek

Arkadaşlar teline IMEI atmam lazım bunu nasıl yapabilirim bu konuda yardım edebilecek kimse varmı? Yazılım fln varsa kurup halledebilirim.. yazılım halen android harmonyos geçirmedim bilgisi desteği olabilecek arkadaşlara şimdiden tşk ederim..

Carpe Diem
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek

Arkadaşlar kimsenin bilgisi yokmu konu hakkında 🥺

Carpe Diem
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Cert dosyası lazım herkes bu cihazlarla uğraşmaz bir bakayim

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Donanımsal mudahele gerekiyor arka kapak sokulecek

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek

Arka kapak neden açılacak ki? Harmonyos de evet açılması lazım ama android te öyle bir durum yok dediler? Sunyy2003 arkadaş senden haber bekliyorum sana zahmet üstad. Yapılması gerekenleri anlatırsan belki yaparım.. 

Şimdiden teşekkür ederim 

CANN1 tarafından 21/May/24 23:04 tarihinde düzenlenmiştir

Carpe Diem
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    CANN1 bunu yazdı

Arka kapak neden açılacak ki? Harmonyos de evet açılması lazım ama android te öyle bir durum yok dediler? Sunyy2003 arkadaş senden haber bekliyorum sana zahmet üstad. Yapılması gerekenleri anlatırsan belki yaparım.. 

Şimdiden teşekkür ederim 

Senin yapabileceğin bir şey değil ki cert dosyası vs gerekiyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    CANN1 bunu yazdı

Şimdiden teşekkür ederim 

Nasıl yapılacağı bilgisi gecsen ve cert dosyası detaylarını versen belki yapabilirim en fazla tel çöp olur :) 

Carpe Diem
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek
    CANN1 bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    CANN1 bunu yazdı

Şimdiden teşekkür ederim 

Nasıl yapılacağı bilgisi gecsen ve cert dosyası detaylarını versen belki yapabilirim en fazla tel çöp olur :) 

sigmakey, z3x, Chimera v.s. gibi lisanslı bir tool temin edilecek.
    Ardından cert dosyası temin edilecek.
    Kapak açıp cihazı edl moda alınacak v.s.. v.s.. 

Yapabilirim dersen bu yolu izleyebilirsin.
    İstanbul / küçükçekmece tarafına yakınsan uğrarsın yardımcı olurum.

Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek
    efsane_212 bunu yazdı
    CANN1 bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    CANN1 bunu yazdı

Şimdiden teşekkür ederim 

sigmakey, z3x, Chimera v.s. gibi lisanslı bir tool temin edilecek.
    Ardından cert dosyası temin edilecek.
    Kapak açıp cihazı edl moda alınacak v.s.. v.s.. 

Yapabilirim dersen bu yolu izleyebilirsin.
    İstanbul / küçükçekmece tarafına yakınsan uğrarsın yardımcı olurum.

Teklifin için tşk ederim.. malesef Ankara'dayim.. bu arada bilgisizligimden soruyorum cert dosyası temin edilecek dediğiniz nedir? Yani bu dosya nasıl temin ediliyor? 

Anladığım kadarıyla cep tel tamiri ve IMEI işi yapanlarin yapabileceği işlem.. uzak erisimle yapilabilecek birşey olsa yazılımsal anlamda ozmn arka kapağı açıp yönlendirme doğrultusunda gerekeni hallederim o sorun olmaz..

Carpe Diem
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek
    CANN1 bunu yazdı

Teklifin için tşk ederim.. malesef Ankara'dayim.. bu arada bilgisizligimden soruyorum cert dosyası temin edilecek dediğiniz nedir? Yani bu dosya nasıl temin ediliyor? 

Anladığım kadarıyla cep tel tamiri ve IMEI işi yapanlarin yapabileceği işlem.. uzak erisimle yapilabilecek birşey olsa yazılımsal anlamda ozmn arka kapağı açıp yönlendirme doğrultusunda gerekeni hallederim o sorun olmaz..

Buradan veya bu gibi yerlerden satın alabilirsin.

Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

konuyu açan arkadaşın affına sığınarak sormak istiyorum. huawei lerin tepe modellerinden hangilerine imei atılabiliyor acaba. mate 40-50-60 pro, p70-60-50-40 pro

Toplam Hit: 583 Toplam Mesaj: 13
pro p30 p30 pro