folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Paco Rabanne 1 Million - Bu Fiyata ?

Paco Rabanne 1 Million - Bu Fiyata ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Adres aşağıda hemde 100ml'lik tanıtım amaçlı stokla sınırlı falan diyorlar ama ikna olmadım neyseki kapıda ödeme mevcut sipariş vericem orjinalliğini nasıl anlayabilirim ? Değilse pakedi teslim almayıp geri yollucam lütfen işin erbapları warsa yöntem söylesin

http://www.pacorabanne24.com/13-paco-rabanne-1-million-edt-erkek-parfum-100-ml.html

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

kargoda alırken görevlinin gözü önünde kontrol et sahteyse geri yolla. orjinalliği koku ve kalıcılığından anlarsın bilek içine sık biraz yay 5-10 dk kadar bekle aynı yoğunluktaysa orjinaldir. ayrıca pakete falanda bak 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

http://www.pacorabanne24.com/content/1-kargo

tecrübelerime dayanarak söylüyorum ptt kargo ile gönderiyorlar ve ödemeyi almadan paketi alamazsın.

kutunun içinden boş şişede çıkabilir iyi araştır derim, doğruysa çok ucuza veriyolar 100 den aşağı olmaması lazım kesin birşeyler var.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Hocam Kaç Lira Vericen Bizim Burda ARAP Abi Var Saat Filan Satıyo Aynısı Zaten Orgin Veriyo 15 Lira :D :D

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

angels_demos bunu yazdı:
    -----------------------------

kargoda alırken görevlinin gözü önünde kontrol et sahteyse geri yolla. orjinalliği koku ve kalıcılığından anlarsın bilek içine sık biraz yay 5-10 dk kadar bekle aynı yoğunluktaysa orjinaldir. ayrıca pakete falanda bak 

hoca alla aşkın şu yazdını bi oku bakalim hiç mantıklı geliyor mu ?? Kutuyu açaçcam parfümü sıkacam sonrada olmamış bu deyip geri gönderme şansım mı var ? pakaede falanda bak ?? pakede bakmanın kriterleri nedir ztn onu soruyoruz hoam ne görcez de orjinal olduğunu anlıcaz yani kusura bakma ama laf salatasından baska bişi yapmmaışın

Troubles'll come & they'll pass
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    velvetdreams
    velvetdreams's avatar
    Erkek

orijinal değildir ben sana söyleyim.hele ki türk sitesi!yurt dışından olsa belki oradan bile 80e fln ancak gelir. imitasyondur bu sitedeki.eğer oriinal marka parfüm almak istiyorsanız bir arkadaş davidoff hot water 200ml almıştı 80 küsüre gelmişti yurt dışından geçen sene. incelemek isteyene site adresini soyleyebilirim.

Ne yalanlarda var, ne hakikatta, Gözümü yumdukça gördüğüm nakış. Boşuna gezmişim, yok tabiatta, İçimdeki kadar iniş ve çıkış...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    velvetdreams
    velvetdreams's avatar
    Erkek

bu arada siteyi araştırdım alanlardan bir kaç yorum buldum şikayet etmişler kesinlikle orijinal değil alakası bile yok yazmışlar.

Ne yalanlarda var, ne hakikatta, Gözümü yumdukça gördüğüm nakış. Boşuna gezmişim, yok tabiatta, İçimdeki kadar iniş ve çıkış...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

bunun fiyatı normalde kaç para ? bende siyahı var arkadas getirmişti kesin sahtedir :))

edit 100 lira yazılmıs.

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MarlboroLight
    MarlboroLight's avatar
    Erkek

5 snelik kozmetik hayatım warsa eğer benim ki bende bu işten anlayıp statümede uzman diyorlarsa şayet bu fiyata MÜMKÜN DEĞİL yazık olur parana 20 liralık parfüme 50 lira verirsin birebir emitasyon

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArkiYaN
    ArkiYaN's avatar
    Erkek
    bir hata yapıp aldım bu parfümden başka bir yerden bu fiyata şişe aynı ama içindeki parfüm çok ucucu yarım gün kalmıyor kokusu kolpa yani

Fak yu!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

MarlboroLight bunu yazdı:

5 snelik kozmetik hayatım warsa eğer benim ki bende bu işten anlayıp statümede uzman diyorlarsa şayet bu fiyata MÜMKÜN DEĞİL yazık olur parana 20 liralık parfüme 50 lira verirsin birebir emitasyon

hoca peki açık parfümler orjinalleri gibi kalıcı oluyor mu ? yada varmı öyle bişi. boşu boşuna para vermielim eğer aynısı üretebiliyorsa veya yakını.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
Toplam Hit: 4434 Toplam Mesaj: 17