folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder Panasonic.Com.Au Türk Hackerlar Tarafından Hacklendi

Panasonic.Com.Au Türk Hackerlar Tarafından Hacklendi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:
    -----------------------------

redhack denen onun bunun çocuğu devlet düşmanları sikindirik hack yaptığında, şakşakçılık yapanlar, hack hacktir diyenler,

şimdi hack beğenmiyorlar :) dünya böyle bir yer işte...

Güzel yorum. Redhackin yaptığı sikimsonik hackler gibi değil yapılan icraat onlarınkinden çok daha fazla.

2-3 devlet sitesi hacklemek gerçekten çok zor olsa gerek. Tbtdeki üyeleri falan bırak ayyıldız timin bile yarısı girer o sitelere rahat :D

O işlere oo helal diyenler şimdi laf atarlar harbi gıcık bir durum.

Evet elemanların attıkları index saçmalık ötesi :D Panasonic napmışta pil mi kaçmış

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

O karakule başka karakule bizim ki değil

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doLaR
    doLaR's avatar
    Erkek

Hepinizin birbirinizden komiksiniz var ya ^^
    Neymiş efendim index  şöyleymiş böyleymiş.. Benim için sıradan bi siteden farkı olmadığı  için oturup index bile hazırlamadım.Normalde kullandığım indexi oraya da attım.. Önemli olan indexte ne yazdığı  değil,o indexin orda olmasıydı..

Şimdi boş boş konuşacağınıza  icraat yapın..İndexi mi beğenmiyorsunuz ? Site orda gidin daha güzelini atın Canlarım..
    Karakule Selam Eder ;) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

belki çocukça ama sonuçta adamlar index basmış daha iyisini yapın bizde görelim eleştirmek kolay.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

doLaR bunu yazdı:

Neymiş efendim index  şöyleymiş böyleymiş.. Benim için sıradan bi siteden farkı olmadığı  için oturup index bile hazırlamadım.Normalde kullandığım indexi oraya da attım.. Önemli olan indexte ne yazdığı  değil,o indexin orda olmasıydı..

Şimdi boş boş konuşacağınıza  icraat yapın..İndexi mi beğenmiyorsunuz ? Site orda gidin daha güzelini atın Canlarım..
    Karakule Selam Eder ;) 

panasonic beni uykuimdan uyandirmadi hocam ne diye au uzantisni hazir shelle hackleyim

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

doLaR bunu yazdı:

Karakule Selam Eder ;) 

abi bir tane aklı başında çocukluktan sıyrılmış adam yok mu bu işlerle uğraşan. Hep bir memati vari indexler, mesajlar, postlar. Yok mu böyle bilgili,farkında bir adam ? Kaç senedir adam akıllı index görmedim amk.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byorumcek
    byorumcek's avatar
    Erkek

doLaR bunu yazdı:

Neymiş efendim index şöyleymiş böyleymiş.. Benim için sıradan bi siteden farkı olmadığı için oturup index bile hazırlamadım.Normalde kullandığım indexi oraya da attım.. Önemli olan indexte ne yazdığı değil,o indexin orda olmasıydı..

Şimdi boş boş konuşacağınıza icraat yapın..İndexi mi beğenmiyorsunuz ? Site orda gidin daha güzelini atın Canlarım..
    Karakule Selam Eder ;)

konuşmaya bak ya " benim için şıradan bir şiteden farklı olmadığı için " görende iştihbarat birimlerinin aradığı bir numaralari hacker şanıcak

bunu banlayın gitşin gerekşizi.. 

Cahillerle yaptığım bütün tartışmaları kaybettim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

doLaR bunu yazdı:

Karakule Selam Eder ;) 

yok haci buna panasonic LED TV girmis :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GebesH
    GebesH's avatar
    Erkek

tamam adamlar dünyayı kurtarmaya çalışmamışlar elbette ya da acaip gizli evraklar yayınlamamışlar tabikide hatta yazdıkları acaip komikte olabilir fakat 

herhangi bir şey üretmeden bilgisayar başında zaman geçirip yorum yapanların bu kadar eleştirel olması ve hızlı tüketmeleri çok acaip değilmi?

Keep Going !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

daha iyi icraat yapanlar damburdüdük etrafta reklam yapmaz zaten çocukça yorumlar yapmayın buradaki bir çok mrüdi bu tir konularda kendini ispatlamış ve aşmış kişilerdir bilmeden yorum yapma ayrıca bolgs daki açıkla ç.ok rahat direk panasonic.com.au ya direk index atılabiliyor incelediğinizde blogsun son yazılar bölümü ana sayfaya include edilmiş olduğunu görürsünüz her neyse
    Not: daha iyilerini yapmamış olsaydım burada bu konuya yorum yapmazdım dilersen pm attığında önceden yaptığım daha iyilerini gösterebilirim sana direk  sub.panasonic.com gibi ;)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 4649 Toplam Mesaj: 41