folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Papatyanın Hikayesi

Papatyanın Hikayesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Papatya"nın Hkayesi

--------------------------------------------------------------------------------

Günlerden bir gün,evrenin bir noktasında,küçük bir tırtıl gözlerini hayata açmış.Doğal içgüdüleri ile hemen beslenmeye başlamış.Ne bulursa yemiş.Bir süre sonra,yeterince büyüdüğünde,kendine güvenli bir yer bulup,bir koza örmeye başlamış.Bu kozanın içinde geçirdiği uzunca bir sürenin sonunda da,rengarenk kanatlı bir kelebek olup çıkmış.
    Minik kelebek,uçabiliyor olmanın da verdiği mutlulukla uçmaya başlamış.Dağlar tepeler asmış,ormanın her yerini dolaşmış.Derken bir vadiye gelmiş.Rengarenk çiçeklerin bulunduğu bir vadiye.

Etrafina saskin saskin bakarken,vadinin öbür ucunda bir papatya görmüş.Bir anda afallamış.Ne düşüneceğini,ne yapacağını bilememiş.İçinden "Ne muhteşem bir çiçek"diye geçirmiş.Ve vakit kaybetmeden yuzlerce renkli, hos kokulu cicegin üzerinden geçip doğruca onun yanında almış solugu.

"Merhaba" demiş papatyaya, "sizi uzaktan gördüm ve yanınıza gelmek istedim"

Nazlı papatya söyle bir bakmış konuğuna ve "Merhaba" demiş, "bende yalnızlıktan sıkılmıştım zaten" Ve konuşmaya başlamışlar.

Kelebek ona hayat hikayesini, nerede dünyaya geldiğini,geçtiği ormanı,tepeleri anlatmış.Papatyada ona kendinden bahsetmiş.Birbirlerinden gerçekten hoşlanmışlar.Kelebek bütün zamanını papatyayla geçirmiş.Gece olunca beraber yıldızları ve ateş böceklerinin danslarını seyretmişler.Gündüz olunca kelebek,kanatlarıyla papatyayı güneşin yakıcı ışınlarından korumuş.

Minik kelebek papatyayı çok sevmiş.O kadar çok sevmiş ki,bir türlü onun yanından ayrılamamış.Papatyanın da onu sevip sevmediğini merak ediyormuş.Ama cesaret edipte bunu papatyaya söyleyememiş bir türlü. Onu kırmaktan,incitmekten,bu yüzden kaybetmekten korkmuş.Papatyada kelebeği çok sevmiş ama o da bir türlü söyleyememiş sevgisini. Duygularının karşılığının olmayacağından bu yüzden kelebeği kaybedeceğinden korkmuş.

Böylece iki sevgili yan yana,ama sevgilerini paylaşmadan sürekli sohbet etmişler.Böylece saatler saatleri kovalamış.Günler geçip de, kelebek artık zamanı kalmadığını,gücünün tükendiğini anlayınca,papatyaya donmuş ve "Üzgünüm, ama senden ayrılmam gerekecek" demiş. Papatya buna bir anlam vermemiş.

"Neden" demiş. "Yoksa benim yanımda mutsuz musun?"

"Hayır" demiş kelebek."Sen benim hayatıma anlam kattın. Fakat biz kelebeklerin ömrü sadece uç gündür.Ve ben de ömrümü tamamladım.Artık kelebeklerin hiç ölmediği bir yere gitmeliyim."

Papatya bu duruma çok üzülmüş. Ama yapacak bir şey yokmuş zaten.Kelebek artık hiç gücünün kalmadığını, daha fazla tutunamayacağını fark ettiğinde, son bir gayretle papatyaya "Sevi seviyorum" diyebilmiş ancak.

Papatya donakalmış. Sadece "Bende..." diyebilmiş kelebeğin arkasından.Ardından da gözyaşlarına boğulmuş.İçinden "Keşke onunda beni sevdiğini bilseydim.Keşke onu sevdiğimi söyleyebilseydim." diye geçirmiş.

Papatya,sevdiğinin onu sevdiğini bilmeden geçirdiği günlerin acısına dayanamamış.Bir sure sonra yapraklari once solmuş,sonra da dökülmeye baslamis.

Her dusen yaprakta papatya,içinden "seviyormuş" diye geçirmiş.İste o günden beri,bunu bilen asıklar,sevgililerine soramadıklarını hep papatyalara sormuş;seviyor mu?,sevmiyor mu?diye...

-----------------------------------------------------
    Ben çok merak ediyordum bu seviyor sevmiyor muhabbeti nerden geliyo die meğerse bir hikayesi de varmıs :)

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    way a.q :''(
    çok güzel bi hikaye sakın okumamazlık yapmayın
    amaaa
    amaaaa

Tahribat Forum
    Bilim Teknik Teknoloji
    Papatyanın Hikayesi
    bune??
    konunun yeri yalnış :D:D
    kardeşim sana zahmet taşıyı ver

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    kardeş haklısın ya yanlış yere açdım a.q

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    eyv hocam güzel bir hikaye

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tpyion
    tpyion's avatar
    Erkek
    güzel hikaye hemşom kardeşim eywallah saol
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hikayelerin yeri Aşk başlığıdır, Derin Konular değil.
    Hadi bakim, bir daha taşı :)

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    :D:D:D

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    bence biraz basit bir hikaye olmuşi :P kim yazmışsa emeğüne sağlık

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    harika bi hikaye bundan sonra her kıza bu papatya hikayesini anlatacam :D:D

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    Guzelmis..Sagol paylasim icin..

...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    eyvallah ben de böle hikayeleri çok seviyorum insanı mod a sokuyo :)

.
Toplam Hit: 2081 Toplam Mesaj: 15