Para Transferi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

USDT. Dolara endeksli bir coin. Bazen 1-2 cent yukarı aşağı oynar.

Aktarım maliyeti Tron ağında 0,8-1 USDT civarında.

tl olarak değil mi 0.8 1

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    yustang bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

tl olarak değil mi 0.8 1

hocam komisyon kesintisi USDT olarak yapılıyor, 1 USDT de şu an 14 TL civarında.

1 tane de gönderseniz 100000 tane de gönderseniz komisyon sabit, sadece 0,8-1 USDT. Tabi bu Tron ağında böyle, ERC20 ağında 25 USDT civarında sanırım şu an.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FrodoTheYuzuksuz
    FrodoTheYuzuksuz's avatar
    Erkek

Papara gibi rus para transfer hizmetleri varsa bir onları değerlendir derim.

Acı Çekene Saygı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    yustang bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

tl olarak değil mi 0.8 1

hocam komisyon kesintisi USDT olarak yapılıyor, 1 USDT de şu an 14 TL civarında.

1 tane de gönderseniz 100000 tane de gönderseniz komisyon sabit, sadece 0,8-1 USDT. Tabi bu Tron ağında böyle, ERC20 ağında 25 USDT civarında sanırım şu an.

ben de tron ağından bahsediyordum

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    FrodoTheYuzuksuz bunu yazdı

Papara gibi rus para transfer hizmetleri varsa bir onları değerlendir derim.

Papara kart da geçmiyor. Arkadaş denedi, olmadı. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmaman
    osmaman's avatar
    Erkek

Ülkemizde faaliyet gösteren Çin bankalarla görüş. Onlar bildiğim kadarıyla ambargo uygulamıyor. 

İmza mı? O da ne demek?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

kaç para götüreceksin dm

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    sir bunu yazdı

kaç para götüreceksin dm

750 dolar 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gremlin
    gremlin's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı
    sir bunu yazdı

kaç para götüreceksin dm

750 dolar 

Şaka mı hocam ? 750 usd için ne düşünüyorsun. koy cebine git.

10k usd ye kadar giriş çıkışta nakit sorun yok. 

Yalnız elindeki nakite dikkat et. Para kesinlikle çizilmiş, katlanmış, yıpranmış olmamalı. Hatta ve hatta üzerinde yazı damga vs. olmamalı. yoksa cebinde 750 usd ile ortada kalırsın. Hiçbir banka veya dövizci bu paraları almaz. Usd rusyada hiçbir yerde geçmez. bizde bakkala versen alır üstünü sana tl verir. rusya da öyle bişey yok. Gece gidersen yetecek kadar parayı hava alanında rubleye çevir. Akşam açık dövizci yada banka da bulamazsın.

Şuan da Rusyada visa ve mastercard çalışmadığı için üzerinde visa veya mastercard olan kartlar çalışmaz. Sana birinin para göndermesi gerekirse Zalatoy Corona ile gönderirler. UPT şubelerinden rusyaya göndericem zalotoy corona deseler yeterli.

Daha önce cebimdeki 2000 usd nakit ile ortada kalmışlığım var. Sonra türkiyeden hesabıma para istemiştim de öyle ödemiştim oteli... 

imza.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    gremlin bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı
    sir bunu yazdı

kaç para götüreceksin dm

750 dolar 

Şaka mı hocam ? 750 usd için ne düşünüyorsun. koy cebine git.

10k usd ye kadar giriş çıkışta nakit sorun yok. 

Yalnız elindeki nakite dikkat et. Para kesinlikle çizilmiş, katlanmış, yıpranmış olmamalı. Hatta ve hatta üzerinde yazı damga vs. olmamalı. yoksa cebinde 750 usd ile ortada kalırsın. Hiçbir banka veya dövizci bu paraları almaz. Usd rusyada hiçbir yerde geçmez. bizde bakkala versen alır üstünü sana tl verir. rusya da öyle bişey yok. Gece gidersen yetecek kadar parayı hava alanında rubleye çevir. Akşam açık dövizci yada banka da bulamazsın.

Şuan da Rusyada visa ve mastercard çalışmadığı için üzerinde visa veya mastercard olan kartlar çalışmaz. Sana birinin para göndermesi gerekirse Zalatoy Corona ile gönderirler. UPT şubelerinden rusyaya göndericem zalotoy corona deseler yeterli.

Daha önce cebimdeki 2000 usd nakit ile ortada kalmışlığım var. Sonra türkiyeden hesabıma para istemiştim de öyle ödemiştim oteli... 

Daha önce damgalı param vardı, bankada biraz düşük olarak bozdurdum, sıkıntı olmadı. 

Benim sıkıntım bundan sonraki durumda nasıl işlem yaparım. 

Pikacu tarafından 11/Mar/22 12:39 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 2417 Toplam Mesaj: 27
kur bank transfer