folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Paralı Kumar Siteleri Kapatılacak(Mış)

Paralı Kumar Siteleri Kapatılacak(Mış)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    Yürü Graywolf kim tutar seni
    Açın Kumarhanelerinm önünü Durduramazlar Graywolf geliyooooOOO :)))
    ---------------------------------------------------------------
    de get la benim kumarla ilgim yok
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Piki kızma madem gözlü :)

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Kapanabilse keşke ömrümü yiyo a.q

İç güdüyü Tanrı;Aklı ise İnsan Güder.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Madem kapatabiliyorladı da neden bu orospu çocugu pkk ibda c ibne b lerin sitelerini kapatmamışlar.. Dünyanın en pahalı internetini veren sonrada bir güzel siken bu telekomun taa a. koyayım.. Sonra da derler hizmet bu.. Hizmet insanı giyinik skmek mi?

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lost_dream
    lost_dream's avatar
    Erkek
    olayın aslı şu
    devletimiz farketmişki türkiyeden internet üzerinden yılda bilmem kaç milyar dolar kumar oynanıyor.
    bundada sıfır vergi var.
    abooo bunu duyan unakıtan abimiz demişki savulun leynnnnn vergi vermeden kumarmı olur.
    internetten oynanan kumara vergi koyacaklar amaç bu.
    türkiyede kumarhaneleri kapattılarda ne oldu
    yavru vatan kıbrısımız kumarhane yuvası oldu.
    serdar ortaç m.ali neden durmadan kıbrısa gidiyor sanıyorsunuz.
    güçleri sadece üç beş tane gariban varsa ona yeter.
    büyük firmalar işi kılıfa uydurur.
    elin oğlu interneti bedava dağıtıyor uçuyor bizim devlet yasaklama koymaya çalışıyor.
    kumara karşıyım ama oynamak isteyende oynasın evini barkını yıkmak isteyen yıksın herkesin kendi tercihi.
    basit bir soru microsoft istese lisanssız kullanan her kullanıcıyı engelleyemezmi ??
    adamlar bile korsana ses çıkarmıyor neden çünkü biliyorlarki imkanı olan lisanssız yazılım kullanmaz.
    amaçlarıda sadece şirketlerde kullanılmasını engellemek.
    bireysel kullanıcılara karışmıyolar.
    yoksa herkes linuxa geçer ve linux daha iyi gelişir.böylece linuxada rağbet azalıyor.
    evet ustalar microsoft istese internet bağlantısı olan lisanssız kullanıcıları engelleyemezmi?

Tüneli kaçmak içinmi kazmışlar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ulan türk telekomun amına koyim gider dns server kurarım bilgisayara yarramı engeller. o kadar kolaydı sanki telekom zannedio ki internet kendilerine ait. unakıtanında kafasına sıçıym

Zimbabwe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    her yaz kıbrısa giderim her haftanın 3 günü de kumarhanedeyim yalnız kumar oynamam çok ama orda beleş yiyecek açık büfe beleş viski alkol herşey var onun için giderim oynadığım zamanda oynarım hiç unutmam ilk kez gitmiştim kumarhaneye orada bir 20 milyon kaybettim içime evlat acısı gibi oturdu babam dedi boşver iyiki yüz milyon kaybetmemişsin ondan sonra ertesi gün abdestimi falan alıp gittim herkes güldü tabi abdestli gidilirmi kumarhaneye kollu makinalarda 70 milyon kazanmıştım o zamanlar valla hatıra olarak geçti . bu arada kumarhaneleri kapatmasınlar valla ben kendimi zor tutuyorum bazen de oynuyorum devlet nerden para alacağının hesabını yapıyor valla
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    telekom zam yapmaktan başka bi bok bilmez ama kapatabiliyosa kapatsın a.q. bi crack mp3 arıyosun a.q. bi dünya aptal aptal sayfalar açılıyo yanarlı dönerli zikeyim bu telekomu

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    offf =S

bassinyourface
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armagedon
    armagedon's avatar
    Erkek
    Unakıtanın Çocuklarının Yumurta Borsası Dalgasıyla Beraber Verildi Bu Haber..A.q. Nereye Kapatıyolar Kolaymı Okadar Mp3 lerede Ceza Gelmişti Okadar Paylasım Programını Yıkmaları Lazım Bunu Yapabilmek İçin..

İnsan Gibi Yaşa...Adam Gibi öL..! Ekmeğini Böl.. Vatanını Böldürme..!!
Toplam Hit: 3873 Toplam Mesaj: 23