folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Paramızı En İyi Nasil Değerlendirebiliriz?

Paramızı En İyi Nasil Değerlendirebiliriz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    git işlek coluk cocuun bulundugu bı yere net cafe ac :D ne para kırıolar wr ya ole bole deıl bızım burda wr bı cafeci admın arabası yoktu megane aldı amk ılk basta 10 pc wrdı sımdı 30 mu ne yanı yazılım işi falan cdcılkı bn össyi kazanamssm bole seler dusunuom ....

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    tugrulbaba faizsiz kazanc dedikleri seye ben inanmiyorum.
    altinda alsan dovizde alsan yine bir kazanc elde ediyorsun.
    hicbirsey almazsan zarar ediyorsun veya yastik altinda tuttugunu dusun, bankaya yatirmadigini dusun
    sonucta milyarlarca dolar para yastik altinda
    ve bankalar kredi verebilmek icin para ariyor ama yok
    adam isini buyutecek ekonomiye katkida bulunacak ama kredi alamiyor para olmadigi icin kredi rakamlari cok yuksek.
    sonuc ekonomiye bile darbe
    ulkesini seven insan boyle yaparmi ?

isin birde bu tarafi var...

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    bence para değerlendirilmesindeki en iyi şey yatırımdır tabi uzun wadede düşünürsek

tahribat.com a can feda
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek
    konyadan ev al kiraya ver en az 400 e verirsin 50 000 ytl bir ev.. en sağlamı..risksiz..temiz para

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Fistanin biletlere yatir sen parayi :) bu faiz isinede dalmayin fazla tefecilik yapmayin faiz yiyin biseolmaz :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek
    ERTAN DOSTUM kar payına yatırınca kaybetme riskin var iyi de onda da kazanma olasılığın zayıf değil mi:)) bir de faizle temelde ayrılan noktası yok pek..

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek
    Borsaya yatır ileç sektöründe ii para var ALKİM e yatır köşe olursun benden duymuş olma ;)

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyakimm
    manyakimm's avatar
    Erkek
    Ya madem konu acıldı ben de aklıma takılan bır soruyu sorayım bankalarda gelen faız mıktarı enflasyon oranının altında yada enflasyona esıt olduğu surece haram olmaz dıe duydum gerekcelerı ıse su para durduğu yerde enflasyon yuzunden değer kaybedıo ama faızle tabı enflasyonun altında olacak sadece paranın su ankı değerını korumus oluosun sızın dusuncenız nedır bu konuda?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    o zman güzel bir iş yeri aç

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek
    faizi neden istemiyorsunuz anlamış deilim. faizi size durduk yere vermiyorlar. sizin paranızı kullanıyorlar. bunun karşılığında alıyorsunuz parayı. ayrıca faizdeyken enflasyondan en az şekilde etkileniyor paranız. bunun nesi kötü ki.

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
Toplam Hit: 7848 Toplam Mesaj: 33