folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Parası Olan Mürid Pazartesiyi Kaçırmasınlar

Parası Olan Mürid Pazartesiyi Kaçırmasınlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Yaa adam dogru soyluyor ıllakı yukselecek ...

Bahsettıgınız konu ''ALTIN'' bılmıyorum murıdler farkında mı ama bahsettıgınız ''DÜNYANIN EN DEGERLI MADENLERINDEN BIRI'' :)

Demır , Bakır , Çelik ten bahsedılmıyor ''ALTIN'' dan bahsedılıyor ...

İllakı cıkacaktır ama yatırım yapmayı bekleyenler 1 seneyı de 2 seneyı de göze alsınlar ...

BALTA OLMADAN ÖZETLE ŞUNU GEÇEYIM ____

Ben 1 sene önce ANKARA da bır yerde kredı cekıp 1 dönum yer aldım , donumu 20.000 TL idi , KREDI + FAIZ + UÇAK (İzmirden Ankaraya) tüm hepsı bana 24.000 TL ye patladı...  Şuanda aldıgım yer 40.000 TL ...  1 sene de bu kadar degerlendı ... Hatta TBT ye konusunu bıle acmıstım.

Ama ben burayı bu sene artacak dıye almadım asker arkadasım 5 sene beklıcez dedı kendısı de 3 dönum yer aldı.
    Şuanda edındıgımız bılgılere göre yerımız tarla ama 2 sene sonra İMAR VERİLMEYE baslayacak ve yerımız 5 katı degerlenecek...

Bızım 20.000 olacak 100.000 TL :) dıye dusunuyoruz ama 3 - 5 sene unutmak lazım ...

Altında boyle olacagını dusunmuyorum , o kadar beklenmez bıle yanı ama ölmez de ...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu arada aldıgım yerle ılgılı bılgı almak ısteyen yada yer almak ısteyen yatırım yapmak ısteyen olursa bana ulassın ...
    12 Dönum bır alan bulduk , dönumunu 30.000 TL den toplam alım olursa 25.000 TL ye kadar çektırdık.

İlgilenen olursa , yatırım yapmak ısteyen kacırmasın ...

Bahsettıgım alan ESENBOGA HAVALIMANI ve yenı yapılacak YILDIRIM BEYAZIT UNIVERSITESI ne 2,5 - 3 km yakında ve paralelınde bır yerdır.

İster kendınız arastırın ıstersenız bana ulasın zaten sız EMLAKCILARDAN o fıyatlara zor bulursunuz ama biz simsarlar aracılıgıyla alıyoruz sıze de yardımcı olabılırız.

Bilgi isteyene PM gondersın MAIL ADRESINI bende bılgılerı atayım kafasına yatarsa benımle ıletısıme gecer :)

İmza YOK !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Evet ne demiştik :) Bugün altın alın

GRAM ALTIN

3,35 %

ALIŞ(TL) 83,99 SATIŞ(TL) 85,09

ÇEYREK ALTIN

2,70 %

ALIŞ(TL) 131,92 SATIŞ(TL) 135,22

ONS

1,39 %

ALIŞ($) 1.423,55 SATIŞ($) 1.423,82

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

kuyumcular cuma günü camlarına altın yok diye yazmışlardı:)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Dün akşam saatlerinde kuyumcu arkadaşım darphanede kuyrukta bekliyordu. 3000 tane çeyrek altın almış. Az önce konuştum... Bakalım bugün altın piyasasında ne olacak :) 

Bu arada altın almak yerine elimdeki paranın bir kısmını altın hesabında tutuyordum. =)

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bu eleman kendini ekonomiden anlıyor sanıyor ama bi bok anlamıyor:)

amk hocanın bindiği dalı kesmesi gibi kesin olaylarda konu açıyor :D sonra ne demiştik diyo amk :D

bu arada altına bukadar talep varken fiyatının hiç değişmemesi veya hala düşmesi ilerde eylül ayını bekleyenleri hindistan olaylarını bekleyenleri fazla umutlanmamasını öneririm :D

100 tl nin üzerine çıkarsa dua edin :D

amk konuştunmu 3 günlük değil 3 aylık konuşacaksın aga :D

DJ_Alper tarafından 22/Nis/13 10:25 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

bu eleman kendini ekonomiden anlıyor sanıyor ama bi bok anlamıyor:)

amk hocanın bindiği dalı kesmesi gibi kesin olaylarda konu açıyor :D sonra ne demiştik diyo amk :D

sie la:D ipne :P daha önceki tahminlerimde tutmuştu benim eski konularıma bakarsan görürsün

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı

Dün akşam saatlerinde kuyumcu arkadaşım darphanede kuyrukta bekliyordu. 3000 tane çeyrek altın almış. Az önce konuştum... Bakalım bugün altın piyasasında ne olacak :) 

Bu arada altın almak yerine elimdeki paranın bir kısmını altın hesabında tutuyordum. =)

bende öle yaptım ha gerçek altın almışsın ha bankadan fark yok demi ?

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı

fark yokta hocam keşke gram altın alaydın gram altında 1 tl fark koyuyorlar işlenmiş altınlara 5 tl fark koyuyorlar

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    Mycity bunu yazdı
    FOXXLY bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı

fark yokta hocam keşke gram altın alaydın gram altında 1 tl fark koyuyorlar işlenmiş altınlara 5 tl fark koyuyorlar

iş bankası gram olarak satıyordu zaten 4 gr aldm

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Helyum
    Helyum's avatar
    Erkek

bence cok güvenmemek gerek. ons fiyatına bakınca bunların toparlama hareketi oldugu görünüyor.

yinede temkinli olun :F

altın merdivenle cıkar asansörle iner :F

http://www.youtube.com/watch?v=n-O0mSUNVlU
Toplam Hit: 11228 Toplam Mesaj: 76