Parmak Izi Tespiti Nasil Yapilir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zgmanco
    zgmanco's avatar
    Erkek

Ortamı hayal ettim kafamda ama tam canlandıramadım. Normal şartlar altında kanatamaz bence. Bayın parmaklar ıstaka gibiyse bilemem elbette. Ayrıca herhangi bir kanama olduysa tırnak temasıyla olmuştur diye tahmin ediyorum. Bayan şahıs bay şahısa direk makatını çevirip parmağını sokmasına müsaade etmediği sürece ister istemez makatın bazı yerlerini elden geçirmesi gerekiyor. Kısaca şunu anlatmaya çalışıyorum makatı yoklarken tırnakları saplayıp deformasyon oluşturduysa her türlü dna bırakmıştır, kimlik tespitinde çıkabilir. Oluk oluk kan akıtmadığı sürece nasıl parmak izini bırakabilir bu bana çok mantıklı gelmedi. Kan o şekilde aksa kadın nasıl 10 gün sonra fark edip şikayetçi olabilir bu farklı bir mevzu. Bu iş başka bir iş gibi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Kadayıf konusu sandım bi an

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek
    zgmanco bunu yazdı

Ortamı hayal ettim kafamda ama tam canlandıramadım. Normal şartlar altında kanatamaz bence. Bayın parmaklar ıstaka gibiyse bilemem elbette. Ayrıca herhangi bir kanama olduysa tırnak temasıyla olmuştur diye tahmin ediyorum. Bayan şahıs bay şahısa direk makatını çevirip parmağını sokmasına müsaade etmediği sürece ister istemez makatın bazı yerlerini elden geçirmesi gerekiyor. Kısaca şunu anlatmaya çalışıyorum makatı yoklarken tırnakları saplayıp deformasyon oluşturduysa her türlü dna bırakmıştır, kimlik tespitinde çıkabilir. Oluk oluk kan akıtmadığı sürece nasıl parmak izini bırakabilir bu bana çok mantıklı gelmedi. Kan o şekilde aksa kadın nasıl 10 gün sonra fark edip şikayetçi olabilir bu farklı bir mevzu. Bu iş başka bir iş gibi.

olay aslinda tam anlattiginiz gibi yasanmis. kadin arkasini donup dans ederken bay sahis bayanin popo ve makatini elliyor. bayan kan geldigini gece gun sonunda eve gittiginde camasinra fark etmis, ve bay sahisi bire bir tanimadigi icin soyal medya uzerinden club yer etiketinden bay sahisi bulup sikayet etmis. tabi bu sikayet olayi, gecenin yasandigi gunden 1 hafta 10 gun sonra gerceklesmis. 

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

hocam geleceğin hukukçusu olarak şöyle anlatayım

mahkemede kadının hususu beyandır genelde hakim erkeğe değil kadına inanır büyük çoğunlukla

eğer o gün kadın adamın orada olduğunu ve ona bir temas ettirdiğini kanıtlarsa her türlü olay büyür

kadının şahidi varsa arkadaş hakkında dava açılır ama ne çıkar orası hakime bağlı 

No way out
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

Hangi parmak ile yaptığını merak etmemiş kimse hayret, aradan günler geçmiş kimbilir o iç çamaşırını ne zaman cikartti ve o zamana kadar kaç kişiye neler yaptirdi, geçmiş olsun bu meseleden hiç birşey cikmaz, gördüğü anda karakola gidip şikayetçi olsaydı belki bişey tuttururdu

:) mutluyum, huzurluyum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Konuya cevap yazan arkadaşlara teşekkürler.

sormak istediğimiz yaşam öğrenmek istediğimiz aslında kısaydı konu biraz uzadı

bayan şahıs çamaşırında kan gördüğünü söylüyor ve şikayeti 1 hafta 10 gün sonra yapıyor. Bayan Şahısın çamaşırında olan kandan yaklaşık 30 gün sonra bay şahsın parmak izi çıkar mı ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    Ransack bunu yazdı

bayan şahıs çamaşırında kan gördüğünü söylüyor ve şikayeti 1 hafta 10 gün sonra yapıyor. Bayan Şahısın çamaşırında olan kandan yaklaşık 30 gün sonra bay şahsın parmak izi çıkar mı ?

bayan şahısın o kanı çok iyi koruması gerek ama çok zor hocam çıkmaz 

No way out
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Troll bir konu, site hit/hareket gelsin die acilmis bir konu .

Csb desem degil kesinyasanmistirbu desem değil degisik bir konu.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    Ransack bunu yazdı

bayan şahısın o kanı çok iyi koruması gerek ama çok zor hocam çıkmaz 

Teşekkürler hocam

Toplam Hit: 3664 Toplam Mesaj: 30
dna vukuat sikayet parmak izi