folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Parmak İzli Telefondan Sonra İris Tarayıcılı Telefonda Çıktı

Parmak İzli Telefondan Sonra İris Tarayıcılı Telefonda Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Kan testi ne zaman gelecek merak ediyorum. Hani şeker ölçen basit cihazlar var ya onun gibi yapsınlar. 

Cihazlar böyle giderse Türk parasıyla 5 bin liranın üzerine çıkacak gibi görünüyor. Biz de 500-700 lira civarında sadece dokunmatiği ve kamerası olan basit cihazlarla yetinmeye devam edeceğiz. :) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

oooo ne dedim ben sana mustafa ?

maykılsoft maçapapazını masaya herzaman vurur diye.

o değilde kullancııların şikayetlerini dikkate alarak çıkrılır batarya yapmış falan filan. 

dur bakalım bir kıpırdama var yine. ama extrem cihaz değil bu. niye üretmiş acaba.

şu ara model üretimine son verse iyi olacak ta zibil gibi model çıkartıyor mikrosoft. nokyanın eski birbirine benzer özellikleri olan telefonları gibi.

tasarım konusunda lumyalara benziyor. nedir ne değildir görecez. 

ama mikrosoft hayvan gibi bir kükrerse çok pis kükrer haberiniz olsun.

hadi micosoft hadi oğlum güveniyoruz sana yap bir babalık. sağlam birşeyler üret.

Amiral gemisi hocam bu orta seviye vs değil. Nokia'nın cihazlarının kalitesine sahip değil. Nerede Lumia 830 veya 930 kalitesi nerede bunlar.

Bu cihaz tutmaz. Ölü doğmuş model. Elinde bok gibi para varken aynı paraya iPhone 6S mi alırsın yoksa geleceği belirsiz marketi boş işletim sistemli bu telefonu mu ?

Ayrıca gizlilik meraklısı arkadaşlar için gelsin :

Muhittin Topalak from Kazlıçeşme.

Çok Amerikan filmi izlemişsiniz. Adamlar sizin parmak izinizi alıp banta çıkartacak sonra cinayet mahalinde cinayet silahının üstüne çıkartacak parmak izinizi.

Adamlar sizin göz bebeğiniz ne yapsın ? Zaten yaptığınız her boku görüyorlar işletim sistemi sağolsun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

oooo ne dedim ben sana mustafa ?

maykılsoft maçapapazını masaya herzaman vurur diye.

o değilde kullancııların şikayetlerini dikkate alarak çıkrılır batarya yapmış falan filan. 

dur bakalım bir kıpırdama var yine. ama extrem cihaz değil bu. niye üretmiş acaba.

şu ara model üretimine son verse iyi olacak ta zibil gibi model çıkartıyor mikrosoft. nokyanın eski birbirine benzer özellikleri olan telefonları gibi.

tasarım konusunda lumyalara benziyor. nedir ne değildir görecez. 

ama mikrosoft hayvan gibi bir kükrerse çok pis kükrer haberiniz olsun.

hadi micosoft hadi oğlum güveniyoruz sana yap bir babalık. sağlam birşeyler üret.

Amiral gemisi hocam bu orta seviye vs değil. Nokia'nın cihazlarının kalitesine sahip değil. Nerede Lumia 830 veya 930 kalitesi nerede bunlar.

Bu cihaz tutmaz. Ölü doğmuş model. Elinde bok gibi para varken aynı paraya iPhone 6S mi alırsın yoksa geleceği belirsiz marketi boş işletim sistemli bu telefonu mu ?

Ayrıca gizlilik meraklısı arkadaşlar için gelsin :

Muhittin Topalak from Kazlıçeşme.

Çok Amerikan filmi izlemişsiniz. Adamlar sizin parmak izinizi alıp banta çıkartacak sonra cinayet mahalinde cinayet silahının üstüne çıkartacak parmak izinizi.

Adamlar sizin göz bebeğiniz ne yapsın ? Zaten yaptığınız her boku görüyorlar işletim sistemi sağolsun.

amiral gemisine pek benzemiyor ama bilemiyorum hakaten lumyalar gibi baba bir kaliteye sahip bir cihaz ise alınır.

ama ayfon fiyatlarına satacaksa ayfon almak tabiki daha mantıklı. 

yav onu bunu bilmem lumyalarla çok tatlı bir giriş yapmıştı mustafa. 920 nin tadını aldınmı bilmiyorum ama korkunç cihazlar yapmıştı.

2011 üretimi cihaz 4 g destekliyordu. ve bilinmeyen sensörler koymuştu lumyalara. güncelleme ile birlikte o özellikler çalışmaya başlıyordu. bu çok ilginç ve kalite içeren bir yaklaşım değilmi ?

ne yaptılarda bu hale getirdiler bukadar stabil yazılım ile donanımı. iyi gidiyordular. 930 dan sonra devam etseydiler çelik kasa cihazlara işte.

senin dediğin gibi eski manda kasa mersedes gibi eskimiyor be bozulmuyor namussuzlar. beğenmediğimiz luma cihazlarında desteklenmeyen özellik neredeyse yok.

götü boklu 630 un çektiği fotoğraflar ile dokunarak açma özelliği yeter artar bile.

birde motorola lg gibi arkaya koymuş işaret parmağı ile kullanışlı olmuş asılında sıkıntı yokki tasarımda :)

ama ayfon cidden o pramağını koyar koymaz okuması çok ciddi bir konfor.

dur bakalım çıksın piyasaya mikrsofot iş görürse değerlendrirriz. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

4G desteklemesi normal 920'nin. Zira Dünya'da 2009'da başladı 4G kullanımı. Bize geç geldi. 920 güzel cihazdı çıktığı zaman ki rakiplerinin kamera olarak eline veriyordu fakat adamlar zorla batırdılar işi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

valla batırdılar işi. 930 dan sonra 1020 derken zorla sıvadılar işi. 

anlam veremedim. şimdi ise strateji yapıyorlar galiba.

lumyalar gerçekten tüketici dostu ve uygun olan cihazlardı.

ama mikrosoft ta tüketici zikme işine gidecekse çok üzülürüm mustafa. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Lumia 1020 gerçekten efsane cihaz fakat sen kamera temelli bir cihaz yap hafıza kartı girişi koyma. Ayrıca cihazda 4K çekim yok. Adamlar batmak için zorla saçmalıyor.

Mesala şu fotoğraf Lumia 1020 ile çekilmiş. Bilerek link verdim ki zoom yapması rahat olsun :

https://picload.org/image/pargrll/nokia-lumia-1020-pro-highres-1.jpg

Zoom yapınca hiç bulanıklaşma vs yok.

mkyb tarafından 04/Eki/15 19:21 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

Belki  birileri o gizlilik sozlesmelerini okuyodur, simdi benim merak ettigim hani telefon benim parmak izimi aliyor ya, bunu veri bankaciligi gibi bir yerde saklayip isteyenlere satiyor mu? ya da birisi isteediginde kanunen felan alma hakkina sahip mi?

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    erebos bunu yazdı

Belki  birileri o gizlilik sozlesmelerini okuyodur, simdi benim merak ettigim hani telefon benim parmak izimi aliyor ya, bunu veri bankaciligi gibi bir yerde saklayip isteyenlere satiyor mu? ya da birisi isteediginde kanunen felan alma hakkina sahip mi?

https://support.apple.com/tr-tr/HT5949

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Microsoft bugün gerçekleştirdiği etkinlikte yeni iki cihazını tanıttı. Her iki cihazda hemen hemen aynı özelliklere sahip. 950 de 3gb ram s808 6 çekirdekli sıvı soğutucu işlemci 5,2 inç ekran bulunuyor. Diğer modelde ise s810 8 çekirdekli işlemci 5,7 inç ekran 3 gb ram bulunuyor. Iris tarama ise Xl modelinde gösterildi ama 950 de var mı şimdilik belli değil. Fiyat bakımından 950 549$ 950 Xl ise 649 $ dan satıla sunulacak.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

oo sıvı soğutma telefon hop düştü bi borusu kırıldı tamam telefonunuz su almış mortingen şıtrayze

Toplam Hit: 3316 Toplam Mesaj: 34
microsoft