Party Müzik İstegi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DesertRose
    DesertRose's avatar
    Dişi

Arkadaslar bazilari güzel oldu. Özellikle 7-19 un yazdigi parcalar aradiklarim tarzindadir. House ya da baska elektronik mixler sevilmiyor burada. Uzun setleri de özellikle tercih etmiyorum cünkü arada istek parcalar geliyor, karisiklik olur.

@ neonell:  1 parca haricinde olmadi dostum ya, senin damarlarindan trance kani geciyor,birak öyle kalsin. Benim icin de öyle de napalim mecburen ariyorum simdi:)

edit. simdi farkettim ki,bundan video degil de parca isimlerini yazmaniz daha iyi olacak :/

No sweet perfume ever tortured me more than this...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    DesertRose bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaslar bazilari güzel oldu. Özellikle 7-19 un yazdigi parcalar aradiklarim tarzindadir. House ya da baska elektronik mixler sevilmiyor burada. Uzun setleri de özellikle tercih etmiyorum cünkü arada istek parcalar geliyor, karisiklik olur.

@ neonell:  1 parca haricinde olmadi dostum ya, senin damarlarindan trance kani geciyor,birak öyle kalsin. Benim icin de öyle de napalim mecburen ariyorum simdi:)

-----------------------------
    doğru diyorsun trancer kardeşim, o zaman in trance we trust diyerekten konuyu terk ediyorum :d
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dyrnade
    dyrnade's avatar
    Erkek

Bence bu tam aradağın gibi  

Diddy Dirty Money - Last Train To Paris [2010]

Toplam Hit: 2320 Toplam Mesaj: 14