folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Pay To Play Mmorpg Önerisi

Pay To Play Mmorpg Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    atakartal
    atakartal's avatar
    Erkek

Selam, f2p olmayan kaliteli bir mmorpg ariyorum, suan Elder Scroll u dusunuyorum wow bir ara oynadim ama belki benim garip dusuncem bilmiyorum grafikleri guzel degil, en azindan bana keyif verecek grafiklerde ariyorum. Baska tavsiye varsa acigim. Ozellikle f2p istemiyorum cunku az veya cok pay to win olayiyla ugrasmak istemiyorum.

atakartal tarafından 03/Oca/17 17:05 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocam başlığı değiştir pay2pay değil pay 2 play 

wow un işi bitti artık zaten başlasan bile yıllar olmuş millet gireli.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

En iyi knight online  1000 tl harcamadan  bisi olamiyorsun devamida geliyor 😂 ayrica pvp si en iyisi knight online dir

Guild wars bakabilirsin cabal online baka bilirsin suan 2 side  olmasinlazim

MaxeL tarafından 03/Oca/17 16:58 tarihinde düzenlenmiştir

Break Dance Bboy MaxeL
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

lineage2

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    atakartal
    atakartal's avatar
    Erkek

Pardon duzelttim basligi. Guild wars 2 yanlis hatirlamiyorsam f2p oldu yine bakarim. Lineage 2 yi de arastiricam eso yu deneyen olmadi mi hic?

Eso da tam bir build sinirlamasi yok yani istendiginde farkli siniflara bir gecis soz konusu olabiliyor bu acikcasi hosuma gitti arti lore u da guzeldir diye tahmin ediyorum ellerinde hazir var sonucta ve izledigim videolarda genis capli pvp ler ve pve ler bulunuyor diye dusundurdu beni.

atakartal tarafından 03/Oca/17 17:11 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    atakartal bunu yazdı

Pardon duzelttim basligi. Guild wars 2 yanlis hatirlamiyorsam f2p oldu yine bakarim. Lineage 2 yi de arastiricam eso yu deneyen olmadi mi hic?

Eso da tam bir build sinirlamasi yok yani istendiginde farkli siniflara bir gecis soz konusu olabiliyor bu acikcasi hosuma gitti arti lore u da guzeldir diye tahmin ediyorum ellerinde hazir var sonucta ve izledigim videolarda genis capli pvp ler ve pve ler bulunuyor diye dusundurdu beni.

eso aldım ben 7-8 levela kadar oynadım sonra iş güç seyahat derken kaldı girmedim daha bir ara tekrardan başlıycam inş :D skyrim V bile single haliyle o kadar içeriğe sahipse eso her türlü imkanı veriyordur ki geçen sanırım homestead adıydı galiba paket geliyodu yada güncelleme ev yapma imkanı verecek diye okudum diye hatırlıyorum. oynayanlar varsa yazsın tek başına oynamakta istemiyorum açıkcası

@panxer wow da ne zaman başladığının önemi yok çünkü son level olup pve için raid vs yapıyorsun item alıyorsun pvp içinde battleground yada arena o pakette ki verebileceği itemleri npc den alıyorsun bana artık çok kolay geliyor wow o eski lore eski uğraşları yok telefon oyunu gibi yaptılar 

DaSpOnGe tarafından 03/Oca/17 17:23 tarihinde düzenlenmiştir

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spyMASter
    spyMASter's avatar
    Erkek

Guildwars2

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    atakartal bunu yazdı

hocam uyarmayı unuttum lineage2 çok fena bağımlılık yapar 3-5 yıl sonra gelip uyuşturucu kullansaydım daha iyidi deme :D 

kaynak : http://www.merlininkazani.com/Oyun_bagimlisi_Lineagei_mahkemeye_verdi-haber-36682p1.html

source : https://www.wired.com/2010/08/lineage11-addiction/

GUS tarafından 03/Oca/17 18:01 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

ne oynayacaksan bana da pm at bende bir deneyeyim seversem beraber kasarız :)

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    atakartal
    atakartal's avatar
    Erkek
    Turania bunu yazdı

Tamamdir suan lineage le eso arasinda kaldim ikisini de arastiricam. Ama nedense skyrim gibi bir sahane oyunu dusununce eso ya kafam gitmiyor degil :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek
    atakartal bunu yazdı
    Turania bunu yazdı

Tamamdir suan lineage le eso arasinda kaldim ikisini de arastiricam. Ama nedense skyrim gibi bir sahane oyunu dusununce eso ya kafam gitmiyor degil :)

lineageye baktım çok karışık geldi ordan oraya atlıyor falan benim kafam kaldırmaz artık öyle şeyleri :)

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
Toplam Hit: 3442 Toplam Mesaj: 33
mmorpg