Paypal İle Alışveriş Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZATİ.
    sakavan
    sakavan's avatar
    Erkek

selam arkadaşlar ebaydan bir ürün almam lazım 12 dolarlık bir ürün bir türlü alamadım sipariş veriyorum siparişiniz alındı ödemeniz işleme koyulacak diyor sonra sipariş iptal oluyor lütfen acil yardımcı olabilir misiniz

Ürün bu arkadaslar

https://www.ebay.com/itm/Inflatable-Air-Bed-Car-SUV-Travel-Mattress-Back-Seat-Camping-w-Pump-2-Pillow/352535524143?_trkparms=aid%3D111001%26algo%3DREC.SEED%26ao%3D1%26asc%3D20160908105057%26meid%3D404db4eab9b549878ba23891c12f0900%26pid%3D100675%26rk%3D1%26rkt%3D15%26sd%3D352535524143%26itm%3D352535524143&_trksid=p2481888.c100675.m4236&_trkparms=pageci%3Ab6e91ef6-813d-11e9-9d03-74dbd180cf30%7Cparentrq%3Afe3ffbf416a0ab4cb2aaf873ffc99b40%7Ciid%3A1

sakavan tarafından 30/May/19 15:04 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

sıkıntı paypalde mi ebayde mi?

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZATİ.
    sakavan
    sakavan's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

sıkıntı paypalde mi ebayde mi?

bilmiyoruz ki kardeş sıkıntı hangi tarafta onu bilmiyoruz sipariş iptal oldu diyor başka bir şey demiyor açıklama yapmıyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZATİ.
    sakavan
    sakavan's avatar
    Erkek

Yokmu yardımcı olacak arkadaşlar

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZATİ.
    sakavan
    sakavan's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ürün linkini konuda paylaştım koca tahribattan yardımcı olacak kimse yok mu

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

Hee yok. urunun linkini atinca neden siparisin iptal edildigini ne bilsin insanlar, satin alma asamasini gecmeleri gerektigini idrak edemiyon mu , alici/gonderen ulkelerin urun shipping prosudurune bak veya ilgili departmanla iletisime gec , adamin canini sikma.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı

Hee yok.

Ürünün linkini atınca neden siparişin iptal edildiğini ne bilsin insanlar, satın alma aşamasını geçmeleri gerektiğini idrak edemiyon mu , alıcı/gönderen ülkelerin ürün shipping prosedürüne bak veya ilgili departmanla iletişime geç. Adamın canını sıkma.

^^P Avatar'ına kurban olduğum, sâkin.

-0-

Bu arada @ShockMan dostum nerelerdesin yâhû? Her de git diyenin cümlesine uyuyor musun sen ya? Okuyorsan, gel geri. Konu; Gündem, güncel. 

RitmFarbRacourci tarafından 31/May/19 12:47 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

@RitmFarbRacourci

ü,ı,ş,ğ,ö gibi harfler kullanmadim ben, niye degistirerek alintiliyon sen? sakin kal mal nasil olcak ?

hojucuk tarafından 31/May/19 14:54 tarihinde düzenlenmiştir

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı

@RitmFarbRacourci

ü,ı,ş,ğ,ö gibi harfler kullanmadim ben, niye degistirerek alintiliyon sen? sakin kal mal nasil olcak ?

@SakaVan 'a Seslenişin, yorumundaki detayla beraber hoşuma gitti. Mesajı da alıntılayınca ve klavyede yazdığın metindeki kelimelerin üzerine tıklayınca Sözlük Programı düzeltiyor hatalı yazılan kelimeleri. Bende baktım kelimeler düzeltilmiş, madem öyle hepsi Düzenli kalsın istedim. hepsini düzelttim. 

İsteyen senin yazdığın mesajı okur, istemeyen alıntıladığım kısımdaki düzenli kısmı okur. 3. bi olasılık da, okumak istemeyen okumaz. Böyle. ^^

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 934 Toplam Mesaj: 9
paypal