Paypal Ödeme Almak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Selam müridler. 

Kız arkadaşım internet sitesi aracılığı ile online ingilizce ders veriyor. 

Çalıştığı firma sadece paypaldan ödeme yapıyor. Kendisi boşnak. Paypal hesabı bosna üzerinden açılmış.

Paypaldaki parasını düzenli olarak türkiyede bir bankaya nasıl gönderebilir?

Buradaki önemli mesele sürekli olarak ödeme alabilecek bir yöntmen olması. Bir kere çektikten sonra türk hesabı diye bloke yememesi lazım.

Örneğin 2. bir websitesi aracılığı ile paypaldaki parayı oraya aktarıp oradanda bankaya gönderebileceğimiz bir sistem varmı ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

yurtdısından odeme alabılıyormuzu paypal hesabımıza

bankaya cekmekten bahsetmıyorum yalnızca odeme almayı soruyorum

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

İlk mesajımdada belirttiğim gibi paypal hesabı bosnada açılmış hesap onun için hmi yapabiliyorum fakat Türk bankalarına aktarmak sıkıntı.er işle

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı

İlk mesajımdada belirttiğim gibi paypal hesabı bosnada açılmış hesap onun için hmi yapabiliyorum fakat Türk bankalarına aktarmak sıkıntı.er işle

Bosna'daki bankaya oradan da Türk bankasına olabilir. Aklima bu geldi. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Karizma59
    Karizma59's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı

Selam müridler. 

Çalıştığı firma sadece paypaldan ödeme yapıyor. Kendisi boşnak. Paypal hesabı bosna üzerinden açılmış.

Buradaki önemli mesele sürekli olarak ödeme alabilecek bir yöntmen olması. Bir kere çektikten sonra türk hesabı diye bloke yememesi lazım.

Örneğin 2. bir websitesi aracılığı ile paypaldaki parayı oraya aktarıp oradanda bankaya gönderebileceğimiz bir sistem varmı ? 

Selam bizim kıbırıs üzerinden PayPal hesabımız var uzun süredir kullanıyoruz . Türk bankalarına ödeme gönderiyor ödeme 2 veya 3 gün içinde banka hesabında oluyor  bir sorun yok 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    Karizma59 bunu yazdı
    manhyak bunu yazdı

Selam müridler. 

Selam bizim kıbırıs üzerinden PayPal hesabımız var uzun süredir kullanıyoruz . Türk bankalarına ödeme gönderiyor ödeme 2 veya 3 gün içinde banka hesabında oluyor  bir sorun yok 

hesabi nasıl açtın hocam?

az insan çok huzur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    Karizma59 bunu yazdı
    manhyak bunu yazdı

Selam müridler. 

hesabi nasıl açtın hocam?

++

Ekstra birşeye gerek varmı ? Direk kıbrıs ı seçerek açtığımız paypalı sorunsuz kullanabiliyomuyuz şimdi ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Sırbistanda ve Makedonyada heryerde halkbank vardı. Bosnada da halkbank veya ziraat vardır kesin. Kız aradaşın gitsin orda ziraat veya halkbanktan hesap açtırsın sonra paypalı o hesaba bağlayıp ödemeyi alsın. Daha sonra türkiyede gene senin veya kendsinin açtığı halkbank/ziraat hesabına parayı transfer etsin.

Mesela almanyada işbank var. Online işlemler kısmında türkiye havalesi adı altında ilgili türkiye işbank hesabına cart diye parayı yollayabiliyorsun.

torpedo_XL tarafından 03/Eyl/18 21:31 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Karizma59
    Karizma59's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Sırbistanda ve Makedonyada heryerde halkbank vardı. Bosnada da halkbank veya ziraat vardır kesin. Kız aradaşın gitsin orda ziraat veya halkbanktan hesap açtırsın sonra paypalı o hesaba bağlayıp ödemeyi alsın. Daha sonra türkiyede gene senin veya kendsinin açtığı halkbank/ziraat hesabına parayı transfer etsin.

Mesela almanyada işbank var. Online işlemler kısmında türkiye havalesi adı altında ilgili türkiye işbank hesabına cart diye parayı yollayabiliyorsun.

Aynen Google PayPal Kıbrıs yazın üye olun kart ekleyin tamamdır

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Hocam 6 senedir burdayım. Buraya ilk geldiğim seneler sürekli ziraat bankası ile işlem yaptım. Diyer ülkelerde nasıl bilmiyorum fakat buradaki ziraat bankası türkiyedeki ziraat bankasından kısmen bağımsız çalışıyorlar. Türkiyeden buraya, buradan türkiye yapılan havalelerde baya bi kesinti yapıyolar.

@Karizma59 Kıbrıs hesabı olayını biraz araştırdım. Bazı kişiler kıbrıs üzerinden rasgele bir numara eklemiş ve telefona gelen doğrulama kodunu alamadıkları için sorun yaşamışlar. Telefon eklemeden havale yapılabiliyormu ?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Karizma59
    Karizma59's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı

Hocam 6 senedir burdayım. Buraya ilk geldiğim seneler sürekli ziraat bankası ile işlem yaptım. Diyer ülkelerde nasıl bilmiyorum fakat buradaki ziraat bankası türkiyedeki ziraat bankasından kısmen bağımsız çalışıyorlar. Türkiyeden buraya, buradan türkiye yapılan havalelerde baya bi kesinti yapıyolar.

@Karizma59 Kıbrıs hesabı olayını biraz araştırdım. Bazı kişiler kıbrıs üzerinden rasgele bir numara eklemiş ve telefona gelen doğrulama kodunu alamadıkları için sorun yaşamışlar. Telefon eklemeden havale yapılabiliyormu ?

Üstadım ben Kıbrıs ülke kodu tel no ile kayıt yapmıştım cep eklemedim 1 yıldır kullanıyorum çok defa para cektim bende finans ekli hiç sorun yaşamadım

Toplam Hit: 2147 Toplam Mesaj: 16
türkiye paypal