folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Pc Açılınca Direk Biosa Giriyor

Pc Açılınca Direk Biosa Giriyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

Ssd ye Gıden Kablo Nanayi Yemıs Olabılır Baska Kablo ıle dene Slotları değiştir sata Slotlarını , Bios u Fabrıka ayarlarına Cek, Daha Sonra Ssd yi Bios ta En basa aL Olması Lazım genelde Oluyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek
    DracuLax bunu yazdı

Ssd ye Gıden Kablo Nanayi Yemıs Olabılır Baska Kablo ıle dene Slotları değiştir sata Slotlarını , Bios u Fabrıka ayarlarına Cek, Daha Sonra Ssd yi Bios ta En basa aL Olması Lazım genelde Oluyor.

Hocan normal hdd görüyor onun kablolarını söküp ssd taktım çalışmadı 3 tane sata  kablosu var denedin umut yok power kablosunu degistirdim yine ayni bios da ssd hiç görünmüyor normal hdd direk görünüyor. Olmazsa söküp başka yerde denerim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    JuMaN bunu yazdı
    DracuLax bunu yazdı

Hocan normal hdd görüyor onun kablolarını söküp ssd taktım çalışmadı 3 tane sata  kablosu var denedin umut yok power kablosunu degistirdim yine ayni bios da ssd hiç görünmüyor normal hdd direk görünüyor. Olmazsa söküp başka yerde denerim.

harici  case'a ssd takip usbden baksana goruyor mu ssd yi. boyle de gormezse sorun kesin ssdedir heralde

nurulmac11 tarafından 14/May/18 10:41 tarihinde düzenlenmiştir

black implies white, self implies other, life implies death.
Toplam Hit: 1889 Toplam Mesaj: 14
donanım bios