folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder PC Donup Kalıyor Yardım...

PC Donup Kalıyor Yardım...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

aşırı ısınmadan da kaynaklanır

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    oldwolf bunu yazdı:
    -----------------------------
    anti hoca dedim gibi düne kadar yoktu sorun, TNT32 ile sorun olmuyodu, pc rezalet zaten :D p3 866 448 ram falan ama sorun yok onlarda bu ekran kartı ile başladı sorunum
    -----------------------------
    Dostum ayıp olmuyormu ama, Pc Rezalet felan Pc ile iyi geçinemiyorsun belli ondanda olabilir. Çözümü Fanı değiştir, Düzelmesi gerekir. Selametle

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orena
    orena's avatar
    Erkek

Şimdi şu var sen daha önce o kadar ağır oyun oynamamışsındır pc de kilitlenmemiştir de olabilir. Sıralama olarak şöyle gitsen güzel olur, önce ekran kartını çıkar önceki ekran kartını tak aynı oyunları oynamaya çalış oyunun özelliklerini düşür öyle dene kilitlenme yoksa yeni ekran kartında problem var kilitlenme devam ediyorsa kompresör olan bir yere git yanında kasayı da götür iyice temizlet fanları güç kaynağını falan tertemiz yapsın, sonra bütün fanlarının çalıştığına emin ol. kasanın arkasında ve yanında hava alımında yeterli boşluk varmı iyice bak. arkada 15 cm yanda 10 cm gerekiyor. şimdi bunlarda halen sorun yaşıyosan, güç kaynağının gücü de yetmiyor olabilir 240w falansa 350w bişey taktır, eee daha da sorun varsa anakart ram cpu üçgenine bakacan onlarıda evde anlaman zor.

Hayattan istediklerimi alamadım, çok param yok, onu bırak bir evim bile yok, hatta arabam da yok, zor geçiniyorum, hayat filmlerdeki gibi değil. İki çocuğum var, ihtiyaçlarını zor karşılıyorum babam diyip sarılmasalar hayat hiç çekilmezdi.
Toplam Hit: 2590 Toplam Mesaj: 14