folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Pc Hackleme Yerine Beyin Hackleme

Pc Hackleme Yerine Beyin Hackleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    susunx
    susunx's avatar
    Erkek
      durum şöyle oluyor o kadar kasıyoruz pclere giremiyoruz beynimizi biraz gelişirip 6. hislerimiz ile karşıdaki insanın beynine girip  tüm şifrelerini alıyoruz bütün düşüncelerini okuyoruz ,böyle yapmak daha mantıklı geliyor zira amerikada cia de medyumları kullanıyor hatta saddamın sarayının planlarını medyumları kullanarak çıkartmışlar

Geleceğin webmasteri by s.u.s.u.nx
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inSanDeiL
    inSanDeiL's avatar
    Erkek
    hı hı Tamam.

Derken qüne$ doqdu ufku çizen kahve renqi daqLarın ardından,ve Senin ßa$ın omZumda!..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

bunu herkes yapamaz ayrıca yıllar gerektirir. bi de amerika'nın saddam'ın saraylarının planlarına niye ihtiyacı olsunki bombaladılar pat küt :)

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ya adam firewall kurduysa

(nazar duasi, cevsen vb) 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:
    -----------------------------

ya adam firewall kurduysa

(nazar duasi, cevsen vb)

-----------------------------

under dai bizim bakış açısı tam senin dediğine göre (: 

punto cero
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    susunx
    susunx's avatar
    Erkek

bu olayı aslında gördüm arkdaşlar bir ara forumda tartışılan bir konuyu okurken,yazılan cevaplar ile imzalara dikkat ettim ,sanki kişiler imzaları ile de birbirleri ile konuşuyorlar dı ortada bilinç altlarında ygeçen bir konuşma oluyordu ve hiç kimse farkında degildi forumdakilerin imzaları ile nasıl konuştuklarını görmek için imzaları isterseniz alt alta okuyun ,arada sanki bir tür iletişim var ve ben bu noktadan yola çıkarak beyinlere girme diyorum

hatta bir ara birinin msn sini almıştım ikinci eposta adresini degiştirmemiştim,benden geri aldı gizli soru oalrak "sevdiginiz hayvan ismi" kısmına yzdıgım cevabıda degiştirmişlerdi birden aklıma "köpek " yazmak geldi yazdım ve tekrar geri aldım.Buda bir çeşit hack tahmin etmeden direck kafama geldi bence dünya üzerinde de bu yolla hack yapan insanlar vardır

Geleceğin webmasteri by s.u.s.u.nx
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

tuncaxxx anlamadim

susunx, eger boyle bir hack yontemi olsaydi ismi "muneccim boku yiyerek hacklemek" olurdu. o mesene sini aldigin salak adam gibi bir gizli soru koymamis sende o anda aklina gelen kopek yazayim diye atmissin tutmus

ya kopek olmasaydi sifre orangutan, hipototam falan olsaydi bulana kadar kastiracakmiydin. o salak unutmayayim diye kopek yazmis tutmus. benim imzama ve konusma sekillerime bak bakalim gizli sorumu gorebilecekmisin. 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    Onu Yapanlar ÇaLışmaktan Kapayı Yemiştir:D

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Bu konu o kadar zor bir olay değildir. Bu ilimin adı havas ilmidir yada hüddam ilmi. Bu 4 büyük kitap ile yapılan bir olaydır. Ama bunu yapmak birazda göt ister. Bir zamanlar kastım bu olay için ama psikolojim bozulmaya başladı, bıraktım. Amerika ve rusyada aynı yöntemle bunu yapıyor. Bu konuda dünyada sadece 4 kişi uzmandır. Bu işin temelindede cinleri yönetebilmek yatmaktadır. Ve illa ben bu işi yapacam diyorsan senin anlayabileceğin en açıklamalı kitap Kenzul Havasdır.

Yinede araştırmak istersen pm at sana daha açıklayıcı bilgiler sunabilirm... 

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

ben majiyle yaklaşıyorum olaya

www.hermetics.org da bilgileri bulabilirsiniz..

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

O hack değil Medyumluktur doğru ben gözümle şahit oldum hatta bir medyuma şuan websitesi yapıyorum .. prapiskoloji  ve astral seyehat olayları cinlerle iletişim falan .. buralara gelmek pek te kolay değil ..

cinleri ve ruhani varlıkları kullanmakta iyi bişey değil .. eğer kötüye kullanıyorsan..

iyiye kullanıyorsan da bilmiyorum  günahı olduğunu faz ediorum açıkcası . şahit olduğum bir kaç bişey var gözümle gördüğümde .. ama burda anlatmayı gerek duymuyorum ..

+ kişi kendini geliştirirse .

istediği herşeyi yapabilir . dünyadaki en güçlü ve akıllı varlık insandır ..

hack denmez ama buna :)

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
Toplam Hit: 3065 Toplam Mesaj: 15