folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Pc Icin Flash Kart Kelime Ogretici Program ?

Pc Icin Flash Kart Kelime Ogretici Program ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Pc de cok vakit gecirdigim icin boyle belirledigim araliklarda misal bes dk da bir sag alt koseden gorseliyle birlikte veya sadece kelimenin kendisi (gorselli olsa super olur hatta gorseli biz secip programa verebilsek altina ogrenmek istedigimiz dildeki karsiligini yazabilsek offf gorsel hafiza cok daha kolay ve cok kisisellestirilebilir ornegin ornegin ben bi dondurma resmi koyarim ama telefonumdan cektigim ama o resim bana havaalaninda yedigim dondurmayi dolayisiyla hava alanini hatirlatiyordur ogrenmek istedigim dilde de hava alaninin karsiligini yazarim alta ohh miss) - cikartacak bir program ariyorum.

Ingilizce icin vardi bi tane eskiden boyle kullandigim program ama adini unuttum zaten bu kez almanca flash kartlar lazim bi de orasi var yani almanca kelime ogretecek bir program bu sekilde var mi bildiginiz ?

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

AnkiApp`e bak.

Antikky tarafından 08/Kas/22 04:47 tarihinde düzenlenmiştir

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Baskan program cok iyi cok guzel kutuphanesi zengin falan ama programa girip kendin kurcalaman gerekiyor degilse de ayarini bulamadim. Bana boyle startupta calismaya baslayacak 5dk da bir ekranin bi yerinden kelime cikartip zorla ezberletecek bisey lazim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

Baskan program cok iyi cok guzel kutuphanesi zengin falan ama programa girip kendin kurcalaman gerekiyor degilse de ayarini bulamadim. Bana boyle startupta calismaya baslayacak 5dk da bir ekranin bi yerinden kelime cikartip zorla ezberletecek bisey lazim.

kismen benzer seyler buldum ama almancasini bulamadim.

kutuphane bulsan aslinda kelime ve foto kutuphanesi sanki kolayca kodlanir gibi ama.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

istedigin gibi bir uygulama vardi ben kullaniyordum almanca icin. Hem alistirma olayi var hem test modu var. Belirledigin bir sürede asagida-yukarida nereyede istersen bir bar beliriyor. Ve yine belirledigin bir sürede bir kac siktan olusan bir soru soruyordu. Kendinden almanca sözlügü yoktu ama kendin ekliyordun (ben bir yerden eklemistim). 

Ismini hatirlamiyorum sozluk 2000 gibi bir seydi derken aklima geldi :) ismi lugat 2000 

test alani

bar da su sekilde (daha uzun ekrani kapliyor)

yalniz uygulama eski, ben simdi denedim kuramadim setup'u sanirim 32bit sistemde kurmak lazim 

https://www.gezginler.net/indir/lodos-lugat2000.html

daha sonra belki exe'sini alip 64 bitlik sistemde denemek gerek. 32 bit sistemi olan biri yükleyebilir mi? sonra exeyi paylassin belki calisir :) 

bunun benzerini bir kac yil önce yapmaya baslamistim, bitti sayilirdi ama proje bozuk harici diskte kaldi :) 

proje arayan arkadaslar böyle bir sey yapabilirler :) 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

hahhh aynen iste kastettigim program buydu ama simdi de calistirmiyor uyumluluk modlarini hepsini denedim ama para etmedi abu oysa cogu kisinin isine yarayacak bir program olur ya boyle bisey, proceci arkadaslara duyrulur :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

https://www.virustotal.com/gui/file/25892ff44609589be28dc9167ffd04789529f4842bb2039ba8f591d4f8dd7aac?nocache=1

programi cikardim ama kiziyo :D

biraz daha kuralayayim asamalarini yazarim buraya.

delphi 5 ile yazilmis.

https://we.tl/t-hvjNuo6BnF

end tarafından 09/Kas/22 01:25 tarihinde düzenlenmiştir

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

babus herkres programlama bilmiyo :D ne oldu ben indirdim simdi bunu atti sag alt ekrana sag tik bile yapilmiyo kaldi orda :D ne aciliyo ne kapaniyo gorev yoneticisinden kapattim :D

walmare senin pcden mi programin kendisinde mi varmis onu anlayamadim.

Nikoteen tarafından 09/Kas/22 01:33 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

babus herkres programlama bilmiyo :D ne oldu ben indirdim simdi bunu atti sag alt ekrana sag tik bile yapilmiyo kaldi orda :D ne aciliyo ne kapaniyo gorev yoneticisinden kapattim :D

group2'deki sozluk dosyalarini group1 icerisindeki data klasorune tasiyacaksin hocam acilmasi icin.

malware kismi benimle alakali degil muhtemelen networkten indiriyor normalde data dosyalarina ulasamadiginda, ona kiziyordur virus total.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    Nikoteen bunu yazdı

group2'deki sozluk dosyalarini group1 icerisindeki data klasorune tasiyacaksin hocam acilmasi icin.

malware kismi benimle alakali degil muhtemelen networkten indiriyor normalde data dosyalarina ulasamadiginda, ona kiziyordur virus total.

eywallah hocam cok makbule gecti walla bunun almanca sozcuklerini editleme sansim varsa ozet seklinde bi anlatsan da ben daha fazla almanca kelime eklesem suna var midir boyle imkan?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

hocam cok hatirlamiyorum ama kolayca yapabilmen lazim. Ben bir sözlük ekledim diye hatirliyorum. Belirli bir uzantisi olmasi lazim o uzantida bir bak. Eger o sekilde degilse, google'a almanca-türkce txt  gibi aramalar yaparak bir sözlük bulup icerigi degistirebilirsin. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
Toplam Hit: 1255 Toplam Mesaj: 20
program almanca kelime ogretici