folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Pc Pubg İle İlgili

Pc Pubg İle İlgili

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

sağ tık basılı tutup yakın bakış(?) attığımız durumda nişan imleci görünmüyor bende, ama youtube da bi video izlerken görünüyordu. bunun bi ayarı mı var yeşillendirir misiniz?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

orayı bilmiyorum da renk körü modu büyük kolaylık. kan mor oluyo daha belirgin.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

sağ tık basılı tutup yakın bakış(?) attığımız durumda nişan imleci görünmüyor bende, ama youtube da bi video izlerken görünüyordu. bunun bi ayarı mı var yeşillendirir misiniz?

hangi emulatorü kullanıyorsun?

Caglar.Boss
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

o benim de başıma gelmişti bi ara kimseyi vuramıyordum noluyo lan dedim sonradan farkettim. ayarlarda vardı o sonradan düzerlttim ama nerde bilmiyorum :D

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acemi-webci
    acemi-webci's avatar
    Erkek

hazır konusu açılmışken, arada akşamları giriyorum beraber oynayacak kimse yok. pc verisyonunu oynayan varsa ekleşelim oynayalım

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

geçen EA pubg ye ücretsiz rakip çıkardı diye bişey okumuştum ama sonradan hatırlayıp bulamadım oyunun adını bilen var mı ?

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

geçen EA pubg ye ücretsiz rakip çıkardı diye bişey okumuştum ama sonradan hatırlayıp bulamadım oyunun adını bilen var mı ?

Apex legend olmasi lazim. Degilse anthemdir ama apex die hatirliorum. Oyuna gelince abidik kubidik bi suru sey var cok fazla teknolojik sey var beni sarmadi oynamadim

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek
    TurkForces bunu yazdı

o benim de başıma gelmişti bi ara kimseyi vuramıyordum noluyo lan dedim sonradan farkettim. ayarlarda vardı o sonradan düzerlttim ama nerde bilmiyorum :D

ben nedense hiç vuramıyorum adamlar bam bam vuruyor beni, adamın koşu yoluna mı atmam lazım tam olarak aim nasıl olmalı?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    caglar99 bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı

hangi emulatorü kullanıyorsun?

steam?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    TurkForces bunu yazdı

hocam bi bak bul gözün sevem :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Kan artık mor olmuyor ya. 

Çok sıkılıyom
Toplam Hit: 2771 Toplam Mesaj: 22
pubg