Pc Res Atıyo

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vegapc
    vegapc's avatar
    Erkek
    usb de takılı bi şey yokki olum hepsi boşta.yoksa biosun yeni sürümünümü indirecem

Selam ve dua ile...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vegapc
    vegapc's avatar
    Erkek

yaw bide bu benim hdd yi cıkarılabilir aygıt olarak alıgılıo..

bu nasıl oluyo ya http://img92.imageshack.us/img92/8900/asdasd7di.jpg acaba bununlada bir alakaası olabilirmi?

Selam ve dua ile...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bios u güncelleme birkaç chipset ayarı yapacaz...hdd sata olduğu için bazen çıkarılabilir disk olarak görüyor simge sağ alt köşede duruyor ama gizleniyor bir süre sonra...genelde samsung sata hdd lerde oluyor bu sorun ...Reset durumu şöyle değilmi pc nin başına geldin power a bastın tam windows desktop ı görürken pat reset atıo yeniden başlıyor ve normale donüyor...Eğer buysa bahsettiğim bios ayarı meselesi yok böyle değil durduk yere herhangi bir uygulama üzerinde çalışırken reset atıyorsa cpu sıcaklığına bak...bende normal değerler cpu 25-30 arası...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vegapc
    vegapc's avatar
    Erkek
    sıcaklıklara belirli aralarla baklıyorum zaten .dediin gibi masaüstü tam hazır oldugunda res atıyo.

Selam ve dua ile...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Encoder
    Encoder's avatar
    Erkek
    pc bendede reset atıyo benim şu anda bu bilgisayara 21. formatım falan bazaen mavi ekran geliyo bazen de hemen resetleniyo fırmatla falan olduğu yok.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    susunx
    susunx's avatar
    Erkek

satanın hotplug özelligi var çalışırken hdd nin data kablosunu sökebilirsiniz sata oldugu için çıkarılabilir disk diyor olabilir rest atmasına gelince ram kaynaklı olabilir yada ram uyumsuzlugu

Geleceğin webmasteri by s.u.s.u.nx
Toplam Hit: 3435 Toplam Mesaj: 17