folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Pc Ye Kablosuz Gelen İnterneti Kablosuz Olarak Yaymak

Pc Ye Kablosuz Gelen İnterneti Kablosuz Olarak Yaymak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek

şimdi arkadaşlar masaüstü bi pc im var wireless adaptorle bi yerden internet çekiyorum. fakat bu interneti telefonum görmüyor size sorum şu pcyi router olarak kullanabilirmiyim yani sinyali güçlendirmek amacıyla pc den tekrar yayabilirmiyim var mıdır böyle bi pc yazılımı ?

Ördek çükü gibi birşey bu hayat, Tuhaflığı ölümden geliyor, Daha doğrusu doğmaktan.(CY)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    Mert045 bunu yazdı

şimdi arkadaşlar masaüstü bi pc im var wireless adaptorle bi yerden internet çekiyorum. fakat bu interneti telefonum görmüyor size sorum şu pcyi router olarak kullanabilirmiyim yani sinyali güçlendirmek amacıyla pc den tekrar yayabilirmiyim var mıdır böyle bi pc yazılımı ?

Dostum Wifi yi güçlendirmek istiyorsun anladığım kadarı ile.  Wifi güçlendirmek için çeşitli Adaptörler var prize katılanlar felan. Wifi kanalını değiştir belki aynı kanalda yakında birileri vardır sinyal düşüyordur? 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Router olarak kullanmak istiyorsan Mikrotik OS kullanabilirsin. Ama dediğin şeyi yapmaz. Router farklı birşey

Diğeri için program vardır ama bilgim yok. Eğer aldığın interneti farklı bir ağ adaptörü ile dağıtacaksan (2. wifi kartı) o zaman yeni bir ağ kurarak yapabilirsin. Ay ağ kartı ile yapılıyor ama nasıl bilmem.

DrKill tarafından 14/Kas/14 00:06 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Router olarak kullanmak istiyorsan Mikrotik OS kullanabilirsin. Ama dediğin şeyi yapmaz. Router farklı birşey

Diğeri için program vardır ama bilgim yok. Eğer aldığın interneti farklı bir ağ adaptörü ile dağıtacaksan (2. wifi kartı) o zaman yeni bir ağ kurarak yapabilirsin. Ay ağ kartı ile yapılıyor ama nasıl bilmem.

benim neti çektiğimde sanırım router modem arayüzüne de giremedim air os diye bir marka ıd pass bulamadım kaç gündür deniyorum

Ördek çükü gibi birşey bu hayat, Tuhaflığı ölümden geliyor, Daha doğrusu doğmaktan.(CY)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Mert045 bunu yazdı

connectify

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    connectify

sanırım onun için 2 tane wifi kartı gerekiyor ?

Mert045 tarafından 14/Kas/14 00:14 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ustura
    ustura's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Mert045 bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

benim neti çektiğimde sanırım router modem arayüzüne de giremedim air os diye bir marka ıd pass bulamadım kaç gündür deniyorum

id = ubnt

pass = ubnt 

dene bakalım sansın varsa tutar

ustura tarafından 14/Kas/14 00:14 tarihinde düzenlenmiştir

itsin oglum sen adam degilsin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek
    ustura bunu yazdı

id = ubnt

pass = ubnt 

dene bakalım sansın varsa tutat :)

yok onu denemiştim girmiyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Yanlış hatırlamıyorsam her ağ kartı desteklemiyor diye biliyorum.

Syntax error..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

http://www.connectify.me/

kur ve ak. tatavaya gerek yok =)

[22817//kaanabak]
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Win8 lere paylaştırmak için Ad-hoc network diye küçük bi program kullanıyorum napıyor ne ediyor bilmiyorum fakat o anda 2 wireless ' ımda boşta oluyor o neti nerden dağıtıyor bilmiyorum

Toplam Hit: 2165 Toplam Mesaj: 16