folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Pendik Civarı Ev / Ev Arkadaşı İhtiyacı

Pendik Civarı Ev / Ev Arkadaşı İhtiyacı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    korkarabatak bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı

Bu kurtkoyde zamaninda salata buyuturler pendik pazarina satmaya gelirlerdi bildiginiz koydu neydi ne oldu 

Ufak bir bulusma yapilirsa katilirim 

o salata büyüten arazi sahipleri köylülerin şu an hepsinin 20şer dairesi var milyoner oldular. o taraflara hep büyük siteler yapıldığı için.

benimde yıllarım kurtköyde geçti. 

kafası güzel bir buluşma olucaksa bende gelirim :)

Sorma hocam bu arada seninle zamaninda tanismistik ya senden yada kankin blood bilmem hatirlarmisin

hatırlıyorm tabiki kardeşim. bir ara sahilde bi varil barbekü ateşi yakalım da anadolu yakasının içi ısınsın toplaşmış oluruz.

tabi lan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Merhabalar,

Ay sonuna kadar çıkacağım evden ama hala bi ev ev arkadaşı bulamadım. Eve çıkacak kadar durumum yok şuan ama hayırlısı.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek

kurtköy de baya oturan varmış ya üniversiteye gelmesem buluşurduk ben de kurtköy hakmarın orada oturuyorum.

Zeybekustası hocam bizim ev 2+1 kirası 1200 lira .Yeri söyledim ona göre hesap et.Öneriye gelirsek Kurtköy Lisesinin ilerisine bakın ya da Ersoy Hastanesinin Arkasında yer yapılıyordu en son oraya da bakınabilirsin.Uydukent düşünüyorsan oralar hakkında pek fikrim yok açıkcası.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

kurtköy organizasyonu için takipteyim

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Butun kurtkoy buradaymis masallaj

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

pendik civarında kiralarda biraz artış olabilir.

garanti bankası kampüsü oraya taşıyor. bir anda 2-3 bin arası insan gelicek. bunuda çevre iyi biliyor o sebeple ara yerlere bakmanda fayda olur.

tuzla biraz daha uygun diyorlar yakın zaten. o yönede bakabilirsin.

imzayı bıraktım basıyorum artık
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    dertli bunu yazdı

pendik civarında kiralarda biraz artış olabilir.

garanti bankası kampüsü oraya taşıyor. bir anda 2-3 bin arası insan gelicek. bunuda çevre iyi biliyor o sebeple ara yerlere bakmanda fayda olur.

tuzla biraz daha uygun diyorlar yakın zaten. o yönede bakabilirsin.

Zeybekustası da onlardan birisi diye biliyorum :D

Dediğim gibi ev arkadaşı arayan öğrenciler oluyor ama genelde okullarının oradaki iett durakları ile okul içi panolara asıyorlar ilanları. 

Konu sahibinin bütçesi nedir bilmiyorum ama çok eski bina olmadıktan sonra düzgün sayılabilecek yerlerde 1.200 den aşağısı zor. 

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

evlenmeden önce benim mustakil evde  tadilata başladım bizimkiler ve kayın peder giller oğlum masraf etme o kadar kiraya çık dediler evin bütün fayanslarını söküp çıkmıştim ev müsayit olsa verirdim ama malesef ki hiç müsayit değil 

Yav he he
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı

evlenmeden önce benim mustakil evde  tadilata başladım bizimkiler ve kayın peder giller oğlum masraf etme o kadar kiraya çık dediler evin bütün fayanslarını söküp çıkmıştim ev müsayit olsa verirdim ama malesef ki hiç müsayit değil 

Kurtköyde müstakil evin var ve onu bırakıp kiraya mı çıktın hocam?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı

Kurtköyde müstakil evin var ve onu bırakıp kiraya mı çıktın hocam?

Düğün + 25 bin ev masrafı ağır gelicekti

Yav he he
Toplam Hit: 2542 Toplam Mesaj: 25
ev ev arkadaşı