Penguenden İlginç Kapak :D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasincelik1987
    yasincelik1987's avatar
    Erkek
    ak partiye değilde gönderme türk milletine.fakat anlamadıgım bir nokta var kime sorsam veya internetteki yorumlara bakıyorum ak partiye oy verecek insan sayısı çok az ama nedense adamlar bir şekilde seçimlerde galip çıkıyorlar 

BİR MÜSLÜMANIN 3 KASE BALI VARSA 3 ÜNÜ YESİN BAĞIRSAĞINDA ÇIRÇIR OLSUN 1 DAMLA POK KALMASIN HEPSİNİ SIÇSIN
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek
    yasincelik1987 bunu yazdı:
    -----------------------------
    ak partiye değilde gönderme türk milletine.fakat anlamadıgım bir nokta var kime sorsam veya internetteki yorumlara bakıyorum ak partiye oy verecek insan sayısı çok az ama nedense adamlar bir şekilde seçimlerde galip çıkıyorlar 
      çünkü oy verenler internetle pek uğraşmıyorlar .

Temel adalettir .
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

Artik halkimiz kaderini belirlemelidir. Ya herro ya da merro.

Ya yalatacagiz ya yalicagiz arkadaslar! 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek

Milk-i_Beka bunu yazdı:
    ya arkadaşlar siyaset yapmak istemiyorum ama küçük bişey söyliyim bari, tamam ampul seçilmesinde kim seçilsin herkes demiş bunlar bizi zikiyo iyi o zaman zikmeyecek birini bulun
    TBT genel olarak Akp karşıtı(!)

Sürü psikolojisi Akp yi yani normal olanı herkese iyi görüneni kötüleyen bir kaç arkadaş dikkat çekmeyi başarınca gerisi de hurra dedi...

Ama bilmezler ki o son seçimde Akp dışında bir iktidar olsaydı mesela Dennis Türkiye savaşa da girerdi ve emin olun savaştan çıkamazdı,Biz Osmanlı torunları olabiliriz ama Osmanlı değiliz,ve ders almayı da bilmediğimiz için araştırma yapılsa sizin Osmanlı tarihine sahip çıkmanız bile yanlış diyecekler...

Akpyle dalga geçip güldüren üç tane çoçuk gibi dikkat çekelim diye koca koca adamlar vicdanlarını unuttular!

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

RuzgaR bunu yazdı:

Milk-i_Beka bunu yazdı:
    ya arkadaşlar siyaset yapmak istemiyorum ama küçük bişey söyliyim bari, tamam ampul seçilmesinde kim seçilsin herkes demiş bunlar bizi zikiyo iyi o zaman zikmeyecek birini bulun

Sürü psikolojisi Akp yi yani normal olanı herkese iyi görüneni kötüleyen bir kaç arkadaş dikkat çekmeyi başarınca gerisi de hurra dedi...

Ama bilmezler ki o son seçimde Akp dışında bir iktidar olsaydı mesela Dennis Türkiye savaşa da girerdi ve emin olun savaştan çıkamazdı,Biz Osmanlı torunları olabiliriz ama Osmanlı değiliz,ve ders almayı da bilmediğimiz için araştırma yapılsa sizin Osmanlı tarihine sahip çıkmanız bile yanlış diyecekler...

Akpyle dalga geçip güldüren üç tane çoçuk gibi dikkat çekelim diye koca koca adamlar vicdanlarını unuttular!

GUGILA 1 MART TESKERESİ DİYE YAZ DA CAHİLLİKTEN KURTUL!!!!! 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

RuzgaR bunu yazdı:

Milk-i_Beka bunu yazdı:

evet işte kendisini unutmuş bir gencimiz daha...

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    halk gerizekalı değil.kime oy vereceğini iyi bilir.demokrasiye bu kadar doğrudan müdahalenin olduğu başka bir ülke daha yoktur yer yüzünde.

halkın seçtiği adamlar ihtilallerle veya muhtıralarla indirilir.indirilmeyenlerin seçmenleri ise sürekli böyle hakaretlere maruz kalır.

saygılı olmayı ne zaman öğreneceğiz bilmiyorum.bu konuda çok umutsuzum açıkcası.insanlar şunu kafasına yerleştirmeli.sen nasıl chp'ye mhp'ye veriyorsan oyunu, diğer insan da akp'ye verebilir.hür irade buna diyoruz.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek
    fatihack biz saygılıyız da ne yazık ki RTE bize saygılı değil. Kim kötüyüz dese suratına ya ananı al git ya başka bir hakaret. Demokrası dediğin şeyde Mersin'deki RTE ye laf söyleyip birdahaki RTE'nin gelişinde göz altına alınan çiftçi bitirdi ne yazık ki :)

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

yasincelik1987 bunu yazdı:

Dayı sen sağdan soldan milletin dediğine inanma. Ne demiş atalarımız... Ak göt kara göt hamamda belli olur diye. İşte sandık işte seçim. Akşam herşey meydana çıkacak (:

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

fatihack bunu yazdı:
    halk gerizekalı değil.kime oy vereceğini iyi bilir.demokrasiye bu kadar doğrudan müdahalenin olduğu başka bir ülke daha yoktur yer yüzünde.

halkın seçtiği adamlar ihtilallerle veya muhtıralarla indirilir.indirilmeyenlerin seçmenleri ise sürekli böyle hakaretlere maruz kalır.

saygılı olmayı ne zaman öğreneceğiz bilmiyorum.bu konuda çok umutsuzum açıkcası.insanlar şunu kafasına yerleştirmeli.sen nasıl chp'ye mhp'ye veriyorsan oyunu, diğer insan da akp'ye verebilir.hür irade buna diyoruz.

birileri (bazı bakanlar) çıkıp beni "adayıma oy ver ki hizmet alasın yoksa nah alırsın hizmeti" diye -tehdit- ederse bu mu demokrasi?

ayrıca halkın gerizekalı olduğuna inanıyorum, kendim dahil. bu kadar kanımız alınıyor benim sesim hala azıcık çıkıyor o halde ben gerizekalıyım ve ben halkım. bundan hoşlananlara da sen sıfat bul artık. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 8735 Toplam Mesaj: 56