folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Penguenz Açılmıştır Hediyeler Sizleri Bekliyor...

Penguenz Açılmıştır Hediyeler Sizleri Bekliyor...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necolas09
    necolas09's avatar
    Erkek

Selam sevgili "ademoğlu" arkadaşlarım ben Jeal0usy penguenz.com'un yöneticisiyim.Belirtmek isterimki eleştirilerinize insancıl cevaplar vermek amacıyla bu mesajı yazıyorum.

Olumlu ve olumsuz yorumlarınız için sizlere binlerce kez teşekkür ediyorum.Öncelikle temanın ismi probluedir ve htworks yapımıdır.Temayı ve bullettini indirdiğim yerde adamlar kendi siteleri adına düzenlemiş ve orjinallerini bilmediğim için bende kendi adıma düzenlemek zorunda kaldım.İnanmak yada inanmamak gibi eylemlerini tamamen size bırakıyorum.

Tuxu kullanmışsın yazık vs diyenleri gördüm.Sitenin ismi ile alakalı olduğu için penguen resmi maskot olarak seçilmiştir.penguenz isim bir siteye penis büyütücü resmi koymak tuxu koymak kadar mantıklı olmaz diye düşünüyorum.Penis büyütücü bir örnektir.Tıpkı kedi yada tavşan gibi.Anlamak yada anlamamak eylemlerini tamamen sizlere bırakıyorum.

İnsanlara faydalı olabilmek için birkaç kampanya yaptık "elimizden geldiği kadarıyla" lakin bununla alay eden "ademoğulları" ne yazıkki karşıma yine tesadüftürki burada çıkıyor..."ademoğlu" diyorum anlamak yada anlamamak eylemlerini yine tarafınıza bırakıyorum.

Tahribat.com olarak siz arkadaşlarımızın ve arkadaş olarak görünen "ademoğulları"nın fikirlerini almak bir yana dursun ; buradaki gruplaşmanın ve sinsi eylemcilerin odağı olmak beni üzdü.

Bizim yaptığımız işe saygı duymayan ve bu siteden birkaç kişinin yaptığı hareketleri buradan paylaşmak istiyorum ;
    Sitede alınan kullanıcı adları : Yarak,Taşak
    Açtığı konular : Tasarımınızı sikeyim,ebenizin amı,:D ve amk
    Buradan bunları yapan "idiot"lara saygılarımla sadece teşekkür ediyorum.Sizlerin yapmış olduğu karalama kampanyasından sonra diyecek kelime zaten bulamaz durumdayım arkadaslar...

Tüm bunlardan yine bir anlam çıkarmak veya "çıkaramamak" eylemlerini yine siz sevgili tahribat.com üyelerine bırakıyorum.
    Saygılar,sevgiler.
    Penguen-Z

Ne olursan ol ben senin ayağına geleyim...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

hacı koskoca vbulletine  kendi scirptiniz miş gibi telif çakmışsınız

tasarımın adını bal gibi biliyosunuz ama bize ait diyorsunuz.

bunlar basit gibi görünen ama önemli şeylerdir.

burası diğer forumlara benzemez. burada bir üyenin canı yansa tüm üyelerin içi yanar.

bunlar kırıcı deil yapıcı eleştiriler.

gidin tux yerine kendinize penguen logosu çizdirin size özel olsun

gidin vbulletinin telifini yerine yazın yarın bi gün siteniz elinizde patlamasın bi ihbardan sonra.

vbulletin paralı bir yazılım. öyle indiremezsin anca wareze düşmüştür öyle indirirsin onuda kapatırlar.

ramiz dayı modunda hissettim kendimi :F

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necolas09
    necolas09's avatar
    Erkek

Teşekkür ederim önerilerin için dediğim gibi bende warez indirdiğim için adamlar kendi kafasına göre yazmış.orjinal kodlu olanları bilmediğim için bende kendime göre yazdım.Şimdi buldum ve değiştirdim.Eleştiriler yapıcı değil kırıcı olmuş gözünden kaçtı heralde adamlar resmen aşağılama yoluna gitmişler.Bizde mi küfür edelim bizdemi hor görelim milleti burada ?
    Yarak taşak diye kullanıcı adı alarak bizdemi "ebenizim amı" "amk" ":D" diye konular açalım...
    Yakışmıyor arkadasım ben burada onu belirttim...
    Ayrıca tuxu koyduysak ne olmuşki sitenin adı penguenz ve penguen yazılım gidipte at resmi koyamamki...
    Hoşuma gitti logo olarak kullanmak istedim ne varki bunda anlamadım neden böyle bir tavır sergilediğinizi...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manialith
    manialith's avatar
    Erkek

mailimi aldın mı bilmiyorum fakat mail şablonunda etud dersi falan gibi bişey sitesi ismi geçiyor :D onu düzeltin.

Im Boned, All Boned.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necolas09
    necolas09's avatar
    Erkek

Çok teşekkürler dostum,hallettim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozhamann
    ozhamann's avatar
    Erkek

necolas09 bunu yazdı:
    -----------------------------

Selam sevgili "ademoğlu" arkadaşlarım ben Jeal0usy penguenz.com'un yöneticisiyim.Belirtmek isterimki eleştirilerinize insancıl cevaplar vermek amacıyla bu mesajı yazıyorum.

Olumlu ve olumsuz yorumlarınız için sizlere binlerce kez teşekkür ediyorum.Öncelikle temanın ismi probluedir ve htworks yapımıdır.Temayı ve bullettini indirdiğim yerde adamlar kendi siteleri adına düzenlemiş ve orjinallerini bilmediğim için bende kendi adıma düzenlemek zorunda kaldım.İnanmak yada inanmamak gibi eylemlerini tamamen size bırakıyorum.

Tuxu kullanmışsın yazık vs diyenleri gördüm.Sitenin ismi ile alakalı olduğu için penguen resmi maskot olarak seçilmiştir.penguenz isim bir siteye penis büyütücü resmi koymak tuxu koymak kadar mantıklı olmaz diye düşünüyorum.Penis büyütücü bir örnektir.Tıpkı kedi yada tavşan gibi.Anlamak yada anlamamak eylemlerini tamamen sizlere bırakıyorum.

İnsanlara faydalı olabilmek için birkaç kampanya yaptık "elimizden geldiği kadarıyla" lakin bununla alay eden "ademoğulları" ne yazıkki karşıma yine tesadüftürki burada çıkıyor..."ademoğlu" diyorum anlamak yada anlamamak eylemlerini yine tarafınıza bırakıyorum.

Tahribat.com olarak siz arkadaşlarımızın ve arkadaş olarak görünen "ademoğulları"nın fikirlerini almak bir yana dursun ; buradaki gruplaşmanın ve sinsi eylemcilerin odağı olmak beni üzdü.

Bizim yaptığımız işe saygı duymayan ve bu siteden birkaç kişinin yaptığı hareketleri buradan paylaşmak istiyorum ;
    Sitede alınan kullanıcı adları : Yarak,Taşak
    Açtığı konular : Tasarımınızı sikeyim,ebenizin amı,:D ve amk
    Buradan bunları yapan "idiot"lara saygılarımla sadece teşekkür ediyorum.Sizlerin yapmış olduğu karalama kampanyasından sonra diyecek kelime zaten bulamaz durumdayım arkadaslar...

Tüm bunlardan yine bir anlam çıkarmak veya "çıkaramamak" eylemlerini yine siz sevgili tahribat.com üyelerine bırakıyorum.
    Saygılar,sevgiler.
    Penguen-Z

Valla helal olsun çok güzel bir tavır, utandırmışsın milleti... Umarım siten tutar işine olan saygın bence herşeyden güzel bu kafayla başarılı olmicağını düşünmüyorum... Her insan hata yapar. Hiç bir insan bişeyleri bilerek doğmuyor öğrenmeye çalışırkende böle şeyler olabiliyor. 

Tahribatı yargılama burda gerçekten işini bilen insan sayısı çok ama çoluk çocuk sayısıda epey fazla.. Ortalığı sulandıranlarda onlar.. Ben Holyone.cjb.net ten beri takip ediyorum burayı pek çok şey öğrendim keşfettim burda. Bilen bilmeyeni ezmeye diilde bilinçlendirmeye çalışsa çok daha iyi yerlere gelebilir forum aslında ama bazen olmuyor. Neyse daha uzatmıyım lafı:) Başarılarının devamını diliyorum.

Kalın Sağlıcakla...

Death is certain life is Not...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necolas09
    necolas09's avatar
    Erkek

ozhamann bunu yazdı:

Valla helal olsun çok güzel bir tavır, utandırmışsın milleti... Umarım siten tutar işine olan saygın bence herşeyden güzel bu kafayla başarılı olmicağını düşünmüyorum... Her insan hata yapar. Hiç bir insan bişeyleri bilerek doğmuyor öğrenmeye çalışırkende böle şeyler olabiliyor. 

Tahribatı yargılama burda gerçekten işini bilen insan sayısı çok ama çoluk çocuk sayısıda epey fazla.. Ortalığı sulandıranlarda onlar.. Ben Holyone.cjb.net ten beri takip ediyorum burayı pek çok şey öğrendim keşfettim burda. Bilen bilmeyeni ezmeye diilde bilinçlendirmeye çalışsa çok daha iyi yerlere gelebilir forum aslında ama bazen olmuyor. Neyse daha uzatmıyım lafı:) Başarılarının devamını diliyorum.

Kalın Sağlıcakla..

Yorumun için çok teşekkür ederim sevgili arkadaşım.Aldığım tavır gerçekten benide üzdü ama insanlık hali bir anda başından aşağıya kaynar sular dökülüyor insanın.Buradaki id ile girdiğim abimiz biraz bu konularda acemi benim gibi,o yüzden tasarım bize ait yazmış ama bir art niyetini olduğunu sanmıyorum şeker gibi adamdır kendisi.
    Ayrıca belirtmek isterimki aldığım tavır tahribat.com a değil.Tahribat.com'un yaptığı işler vs çok güzeldir gerçekten kutluyorum emeği geçenleri.Aldığım tavır yazımdandanda anlaşılacağı gibi karalama kampanyası yapanlaradır.
    Onlarıda anlıyorum gençler,heyecanlılar ; dünyayı ele geçiricem huha ! havasındalar.
    Yarak nickli üyenin siteme yazmış olduğu post : "ddos atıcam amk :D"
    Allah aşkına nerede büyüdün diyecektimki ; "sadece saygı duyuyorum sana." yazdım.Hevesi kırılsın istemedim ama yaş aralığını tahmin ettim 12-15 arası diye düşünüyorum.
    Tahribat.com'a arkadaşlık dostluk edinmek,bilgilenmek,öğrenmek için gelmediği apaçık ortada bu "ademoğlu"nun...Amacını az çok bilirsiniz.Ego tatmin etmektir amacı...Ben hekırım demektir çevresine onun amacı.
    Neyse arkadaslar tekrardan hepinize teşekkür ediyorum.Ayrıca hatalarımızı alaycı bir tavırlada olsa bildiren üyelere birkez daha teşekkür ediyorum.
    Selametle.

Toplam Hit: 3998 Toplam Mesaj: 28