folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Peugeot301 Düşünceleriniz (Satın Alıcam)

Peugeot301 Düşünceleriniz (Satın Alıcam)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Bir süreliğine kullandım peugeot 301i. Avantaj olarak az yakıyordu ve yol tutuşu fena değildi. Rampada falan da iyi yardırıyordu ama güvendeymişsin hissiyatı vermiyor pek. Sebebi de arkadaşların belirttiği gibi teneke bir araç olması. Birkaç farklı model kullandım. Özellikle 160 km ve üstü hızla giderken yol tutuşu zayıflıyor gibi geliyor. Aynı hızlarda farklı araçlarda direksiyon normale nazaran biraz daha ağırlaşmasına rağmen peugeotta o gevşekliği hissedebiliyorsun. Sanki hafif kırsan araba alıp başını gidecek gibi. Bilmiyorum o paraya alınabilecek çok daha iyi arabalar var gibi.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blood_rhyme
    blood_rhyme's avatar
    Erkek

301 ile Otobanda hereke çıkışından sonra orta şeritte seyir halindeydim 

Önümdeki aracıbiraz yakıntakip ediyordum ve yandaki tırın lastik kaplaması sökülerek önümdeki aracın önüne düştüo kaçtı ben kaçamadım tabi 

lastik kaplamasına vurmamla ön tampon radyotör ve klima dağaldı :) o derece bir araç, düşün ki sert biyere çarpsan ne olur?  

EY YARALI KÜKREYEN ASLAN, SENİN GEZDİĞİN GÜZEL SAHRALAR ZULMÜN KÖPEKLERİNE KALDI, ARTIK GAFLET UYKUSUNDAN UYAN ! ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kaç model aralığı arabalar arıyosun 301 olmassa?

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arslan25
    Arslan25's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Merhabalar arkadaslar peugeot 301 almayı planlıyoruz. arac hakkında dusuncelerınız nedır hiç binmedim bu markaya saglamlıgı ve yol tutusu nasıldır?

hocam kullanmıslıgım var.Getz vardı benden ondan daha urkutucu gelıyo.Yagmurda sankı her an kayıcak hissi veriyodu arac bana.bide araba 4.vitesten sonra yok.Cekmiyor anlamadım belkide benım surdugum arabanın motoru acık degıldı bılemedım sımdı

Asıl Güç Zeka, Sevgi ve Kararlılıktır. Bu Üç Etken İle Yenemeyeceğiniz Kimse Yoktur
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek
    ersn bunu yazdı

Yarı fiyatına da verseler peugeot araba alma , git VW al

+1 OPEL + WV + FORD daha mantıklı

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

hocam bunların hepsini boşver :) eğeer sorunsuz biniyim beni sanayiye götürmesin konforu olsun güvenli olsun hızda yapabileyim diyorsan toyota corolla 2009 model üstlerine bak derim ama havalı olsun geldiğinde yanlaya yanlaya gidiyim diyorsan bmw 1.16 al keyfine bak derim.

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gestapo26
    gestapo26's avatar
    Erkek

Her zaman derim volvo dan şaşmayın

sen vaktinden sonra gelen sevdalı bir çiçeksin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek

Kullanan bi abimin deneyimlerini paylasarak anlatiyorum..

linea dan az yakiyo.. sirket araclari linea ve 301..

ikisini de denemis biri..

malzemeden calinmis bi arac.. nasil diyim su ust tavanda tutulan zimbirtilar filan yom yani aracta.. ama yakit konusunda gercenken tasarruf araci.. lineanin az yakan multijetinden daha az yakar.. yol tutusu zayiftir.. sehir ici yani 100/110 km ye kdr olan hizlarda iyi bi arac devaminda sikinti..

bunlar tamamen kullanan hergun 301 le 100 duruma gore 300 km yol yapan adamin deneyimleriyle paylasiyorum..

Symbol'un yeni kasasina göz at derim..

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

o paraya seat ibiza 1.2 tsi dsg al hoca az yakar cok kacar pişman olmazsın

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Hacilarim hocalarim araci peder bey almak istiyor bende tabi yanciyim bi bakima araba aile arabasi olacak coupe arac degilde sedan tercihimiz o yuzden buyuk bi arac ariyoruz jetta aklima geldi ancak 45-50 arasi istiyorlar baskada aklima gelen bi arac suan icin yok malesef

delimiyim ben?
Toplam Hit: 4003 Toplam Mesaj: 32