folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Pfsense Site To Site Vpn (Wireguard) Ücretli Destek

Pfsense Site To Site Vpn (Wireguard) Ücretli Destek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

hocam virutal box ile deniyorum. dediğin gibi sophosu aradan çıkarmam lazım.

yada localde 2 sanal makina ile 2 windows kurup denesem daha iyi olacak. çok araştırdım ısrarla wireguard kurun diyorlar. yeni stabil ve çok hızlı.

sadece vpn sorunu kaldı geriye herşeyi çözdüm. 

olmadı akşam haberleşelim bağlan evdeki makinaya hocam. orada sophos yok. ister bridge modem > pfsense ister modem>dhcp>virutalpfsense wan ayarlarım.

Vm kuruluydu bi makinada onda denedim sorun çıkarmadı. Ama yinede sanal makinada kullanmak benim hoşuma gitmedi :)

Dediğin gibi akşama çözemezsen bi bağlanıp bakalım beraber ikisinide deneriz.

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

tamam teşekkür ederim. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

@Piratebay

sağolsun bütün işimi çözdü elinden geleni yaptı. bu adam kendini geliştirmiş , insan halinden anlayan , işini düzgün yapan , izlandalı kızların arayıp bulamadığı delikanlı dürüst bir insan.

şu zor günlerimde yolumu açtı ya umarım dünyanın en mutlu insanı olur. 

kişisel olsun şirket işi olsun nework kamera ıvır zıvır işlerinde bu adamı tercih etmeyenin taşaklarını tavşanlar yesin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

@Piratebay

sağolsun bütün işimi çözdü elinden geleni yaptı. bu adam kendini geliştirmiş , insan halinden anlayan , işini düzgün yapan , izlandalı kızların arayıp bulamadığı delikanlı dürüst bir insan.

kişisel olsun şirket işi olsun nework kamera ıvır zıvır işlerinde bu adamı tercih etmeyenin taşaklarını tavşanlar yesin.

sen beni güldürdün Allahta seni güldürsün abi :D

ne demek her zaman

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

@Piratebay

@Piratebay müride helal olsun da forumda onlarca sistem yöneticisi var, bizle çalışanlanların taşakalrını niye tavşanlar yesin reis :D

Toplam Hit: 1499 Toplam Mesaj: 16
vpn pfsense vpn sophos