Photoshop?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyberdeath
    cyberdeath's avatar
    Erkek
    merhaba arkadaşlar bana güzel bir photoshop programı lazım bi ton indirdim hepsi dandik çıktı tavsie ediceniz linki yada ismini yazarsanız sevinirim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    photoshop programı :D

photshop zaten başlı başına bi program kardeşim:) sen picassa falan denedin heralde istediklerini bulamadın...Sen tam sürüm bi photoshop indir onu öğren evvela istersen,biraz zor ama öğrendin mi tam anlamıyla kral sensin :D hadi kolay gelsin...!

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    warez sitelerinin çogunda var downtr.org adresinde vardı yanılmıyorsam

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek
    bi tonla ps indirdin he hepsi dandik cıktı la benim bildigim adobe nin urettigi bi tane photoshop var surumlerini diyorsan o farklı ama eski sürümleri bile su anki bi cok programa tas cıkarır valla link dersen google a gir photoshop cs2 9.0 download yaz cıkar olmadı www.inndir.com dan ares diye bi p2p programı var onu indir pcine ordan arama bolumunde photoshop cs2 yaz serialine kadar hersey var
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    http://rapidshare.com/files/14111264/apcs3_www.bollyjaan.com.part1.rar
    http://rapidshare.com/files/14096701/apcs3_www.bollyjaan.com.part2.rar
    Şifre:bollyjaan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyberdeath
    cyberdeath's avatar
    Erkek
    hoja ben cafeden takılıyorum bana o kadar ağır progmramı nası indiriyim bana orta ağırlıkta laaızm
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek
    kafeden takılıyorsan kardes fazla merak sarma oyle 2 dakkada hic biis yapamazsın phostoshopta
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    cafeden ps mi öğrencen :D sen counter oyna
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek
    bde buna bak istersen alternatif olabilir belk biraz daha kücük caplı program
    alıntıdır denemedim

http://img214.imageshack.us/img214/3643/paint5jc.jpg

Programın Adı : Paint Shop
    Sürüm : ProfessionaL 9.0
    DiL : Türkçe
    Üretici Firma : Jasc Corporation

Açıklama : Dünyaca ünlü resim işleme programı olan Photoshop'un en güçlü rakibi olarak gösterilen PaintShop Pro'nu bu en yeni sürümü Photoshop'a yine göz açtırmayacak gibi gözüküyor. Paint Shop Pro eski sürümleri ile sadece amatör kullanıcılara hitap eden bir programken şimdi profesyonel kullanıcıları bile şaşırtacak yeniliklerle doldurulmuş. Bu sürüm en iyi Paint Shop Sürümü olarak gösteriliyor ve sadece en kullanışlı fotoğraf düzenleme araçları güncellemelerini içermeyi değil birçok yenilenmiş seçenek ve tamamen değiştirilmiş eski özellikler ile de geliyor. Paint Shop Pro ile kolayca resim işlemeyi ve yeni özellikleri kullanmayı öğrenebileceğiniz bir sistem de programa eklenmiş durumda.

Arka Plan Silicisi, Warp Araçları, Yeni Filtreler ve Efektler, Perspektif düzeltme aracı, Resim Motoru, Otomatikleştirilmiş üretkenlik, Genişletilmiş Öğrenme Sistemi ve Dinamik özelleştirilebilmesi ile Paint Shop Pro grafik yapımcılarının ve amatör kullanıcıların vazgeçilmez araçlarından biri olma yolunda hızla ilerliyor.

Bu yeni sürümde eklenen özelliklere bir gözatacak olursak:

* Dijital Kamera Kirlilik Düzeltme Filtresi (Fotoğraflarınızı tarar ve hatalı lekeleri yok eder)
    * Kromatik Silici Filtresi (Nesnelerin etrafında oluşan hatalı renk halkalarını yok eder)
    * Flash Filtresi (Karanlık gölgelendirmeleri aydınlatır)
    * Arka Işıklandırma Filtresi
    * Gerçek Çizim Stilleri (Orjinal fırça ve kalemler)
    * Palet Bıçağı ve Smear Aracı ile Canvas karışımları ve silimleri
    * Mixer Paleti (Renk Karıştırıcı)
    * Canvas Medya Katmanları Desteği
    * Kolayca Yeniden Fotoğraf Renklendirmesi
    * Yeni Şekil Araçları ve Geliştirilmiş Dolma Kalem ile vektör tabanlı şekiller oluşturabilme
    * Geliştirilmiş Daire Oluşturucusu
    * Poligon ve yıldız tarzı simgeleri Simetrik Şekil Aracı ile kolayca oluşturabilme
    * Metin Girişi Aracı Yenilemesi (Artık metinleriniz anti-alias destekli ve dikey olarak da yerleştirilebiliyor)
    * Çoklu Tabaka Efektleri
    * Yenilenmiş Geçmiş Paleti
    * Yenilenmiş Geri Alma Seçeneği (Artık istediğiniz herhangi bir değişikliği bir öncekine dokunmadan geri alabilirsiniz)
    * Projelendirme Desteği
    * Tarayıcı Sağ tıklamasında görünecek şekilde imaj detayı, yaratıcı bilgisi ve EXIF verisi yazabilme
    * Yeni yüzlerce template (metin,resim ve çizim temaları)

NOT:İndirdiğiniz Programları kesinlikle virüs taramasından geçirin.Cracklerde dahil...

download
    http://pliki.republika.pl/gfx/PSP900enTR.exe

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyberdeath
    cyberdeath's avatar
    Erkek
    merak etme dostum ben netten takılıyosam herşeyi cafeden öğrendim ben sabahlara kadar buradyız biz
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    eyvallah herşeyi öğrenmişsin ama photoshopun başlı başına bir program olduğunu hala öğrenememişsin yazık...

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
Toplam Hit: 2308 Toplam Mesaj: 22