Photoshop Cs5 Crack Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

slm müridler..forumun tamamını taradım.yöntemlerin hiçbiri olmuyor.

daha önce 127.0.0.1                activate.adobe.com u host dosyasına atarak halletmiştim fakat bilgisayara format attım aynı yöntemi yapıyorum.benden her açtığımda serial istiyor.bu problemi çözemedim.bana yöntem söyleyebilecek olan var mı ??

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

Ben bunları kullanıyorum hocam sorun yaşamıyorum .

127.0.0.1 3dns.adobe.com 3dns-1.adobe.com 3dns-2.adobe.com 3dns-3.adobe.com 3dns-4.adobe.com activate.adobe.com activate-sea.adobe.com activate-sjc0.adobe.com activate.wip.adobe.com
    127.0.0.1 activate.wip1.adobe.com activate.wip2.adobe.com activate.wip3.adobe.com activate.wip4.adobe.com adobe-dns.adobe.com adobe-dns-1.adobe.com adobe-dns-2.adobe.com adobe-dns-3.adobe.com adobe-dns-4.adobe.com
    127.0.0.1 adobeereg.com practivate.adobe practivate.adobe.com practivate.adobe.newoa practivate.adobe.ntp practivate.adobe.ipp ereg.adobe.com ereg.wip.adobe.com ereg.wip1.adobe.com
    127.0.0.1 ereg.wip2.adobe.com ereg.wip3.adobe.com ereg.wip4.adobe.com hl2rcv.adobe.com wip.adobe.com wip1.adobe.com wip2.adobe.com wip3.adobe.com wip4.adobe.com
    127.0.0.1 www.adobeereg.com wwis-dubc1-vip60.adobe.com www.wip.adobe.com www.wip1.adobe.com
    127.0.0.1 www.wip2.adobe.com www.wip3.adobe.com www.wip4.adobe.com wwis-dubc1-vip60.adobe.com crl.verisign.net CRL.VERISIGN.NET ood.opsource.net

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

PsychoDawn bunu yazdı:
    -----------------------------

Ben bunları kullanıyorum hocam sorun yaşamıyorum .

127.0.0.1 3dns.adobe.com 3dns-1.adobe.com 3dns-2.adobe.com 3dns-3.adobe.com 3dns-4.adobe.com activate.adobe.com activate-sea.adobe.com activate-sjc0.adobe.com activate.wip.adobe.com
    127.0.0.1 activate.wip1.adobe.com activate.wip2.adobe.com activate.wip3.adobe.com activate.wip4.adobe.com adobe-dns.adobe.com adobe-dns-1.adobe.com adobe-dns-2.adobe.com adobe-dns-3.adobe.com adobe-dns-4.adobe.com
    127.0.0.1 adobeereg.com practivate.adobe practivate.adobe.com practivate.adobe.newoa practivate.adobe.ntp practivate.adobe.ipp ereg.adobe.com ereg.wip.adobe.com ereg.wip1.adobe.com
    127.0.0.1 ereg.wip2.adobe.com ereg.wip3.adobe.com ereg.wip4.adobe.com hl2rcv.adobe.com wip.adobe.com wip1.adobe.com wip2.adobe.com wip3.adobe.com wip4.adobe.com
    127.0.0.1 www.adobeereg.com wwis-dubc1-vip60.adobe.com www.wip.adobe.com www.wip1.adobe.com
    127.0.0.1 www.wip2.adobe.com www.wip3.adobe.com www.wip4.adobe.com wwis-dubc1-vip60.adobe.com crl.verisign.net CRL.VERISIGN.NET ood.opsource.net

-----------------------------

hocam bunu gördüğüm gibi kopyalayıp host dosyasına mı yapıştırayım ? birde seriali girdikten sonra sanırım bunu yapıorduk dimi ?

aşırı önemli benim için photoshop..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsist_manyaq
    anarsist_manyaq's avatar
    Erkek

http://hotfile.com/dl/114830353/5de1771/adobe.flash.cs5.patch.rar.html

buyur hocam yepisyeni upload ettim :D aradım bende buldum biyerden ama hatırlayamadım upload edeyim dedim. işini görür. benim işimi görmüştü. kullanmadan önce infoyu oku napıyoduk hatırlamıyorum şimdi :D

İğneyi Çalan Hırsız Ülkeyi Çalan Hükümdar Olur...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

yemiyor hacı..serial istiyor.yazıyorum host u değiştiriyorum.tekrardan photoshopu açtığımda benden tekrardan serial istiyor.ve yazdığım eski serial i de kabul etmiyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

http://hotfile.com/dl/54576946/6725b22/cs5_aktivasyon.rar.html

sunuda denermisin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

bu arada anlatim trial olarak kurduktan sonra içindeki dosyayı hangi programsa onun kurulu oldugu dizine rarın içindeki dll dosyasını atın değişiltirilsinmi sorusuna evet deyin :D

http://hotfile.com/dl/54576946/6725b22/cs5_aktivasyon.rar.html

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsist_manyaq
    anarsist_manyaq's avatar
    Erkek

hocam benim verdiğim patchi alıyosun photoshop kısayoluna sağ tık özellikler hedef bul. oraya kopyala burdaki exeyi daha sonra çalıştır. patch de. olsun bitsin. daha yeni yaptım çalışıyor. ;)

İğneyi Çalan Hırsız Ülkeyi Çalan Hükümdar Olur...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

hocam ilk host dosyasına o yazdıklarımı kopyala . sonrada serial gir
    1330-1769-2071-8499-8936-1679  bunu gir .

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

belki registry e bişey atmıştır bu adobe için kendi yazdıkları bi script var adobe la ilgili ne varsa temizliyor ona bi bakıyım bulursam paylaşırım

Si vis pacem para bellum.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

http://www.adobe.com/support/contact/cs5clean.html

hocam buyur bunu kullan bi sorun kalmaz ama yüklü uygulamalarıda kaldırıyor olabilir ondan emin değilim bi açıklamasını oku öyle kullan :)

Si vis pacem para bellum.
Toplam Hit: 14605 Toplam Mesaj: 26