Photoshop'un Gücü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi27
    asi27's avatar
    Erkek

http://www.technopat.net/forum/blogs/ali-gungor/1381-photoshop-un-gucunu-ozetleyen-video.html

bu videoda yapılan photoshop uygulamalarını - işlemlerini anlatan bir kaynak var mı. merak ettim...

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/89194/photoshopun-yeni-fotomahvet-araci

bu videoda ise bahsı geçen araç nasıl bir şey,gerçekten de  böyle bir şey varmı photoshopta merak ettim. 

BİZDE BİLİRİZ BİR KALBİN EN DERİN YERLERİNE İZ BIRAKMASINI,ŞAYET FARKINDA OLMASAYDIK YÜREĞİMİZDEKİ TAHRİBAT'IN...!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

O paylaştığın foto mahvet olayı yalan. Kesip koyup videoda birleştirmişler birkaç efektle öyle bir araç varmış gibi sunuyorlar. 

İlkte verdiğin video tamamen doğrudur. Ha, ilkteki model daha sonra o hale gelen kişi midir bilmiyorum da o tür düzenlemeler olabiliyor Photoshop'ta. Tekniğin adı da Retouch diye geçer. 

Ya da Retouch & Manipulation ile araştırabilirsin.

ne diyon?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

rötüş photoshopun yaratılış amacıdır bence 

şuna bakın

http://www.youtube.com/watch?v=zmpt4T8Hyic

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi27
    asi27's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı

O paylaştığın foto mahvet olayı yalan. Kesip koyup videoda birleştirmişler birkaç efektle öyle bir araç varmış gibi sunuyorlar. 

İlkte verdiğin video tamamen doğrudur. Ha, ilkteki model daha sonra o hale gelen kişi midir bilmiyorum da o tür düzenlemeler olabiliyor Photoshop'ta. Tekniğin adı da Retouch diye geçer. 

tşk ederim baktım fakat teni düzeltme ve kıvırma işlemlerine yapılıyor Retouch & Maniplation la   ilk vide oda ise

tutup kızın baçakalını çekiyor uzatıyor  boynunu uzatıyor... ben bu tarz bişeyi anlatan bir kaynak falan bakıyorum... 

BİZDE BİLİRİZ BİR KALBİN EN DERİN YERLERİNE İZ BIRAKMASINI,ŞAYET FARKINDA OLMASAYDIK YÜREĞİMİZDEKİ TAHRİBAT'IN...!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    asi27 bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı

tşk ederim baktım fakat teni düzeltme ve kıvırma işlemlerine yapılıyor Retouch & Maniplation la   ilk vide oda ise

tutup kızın baçakalını çekiyor uzatıyor  boynunu uzatıyor... ben bu tarz bişeyi anlatan bir kaynak falan bakıyorum... 

Tamam işte dediğim manipulationdan geçiyor onlar. Photoshop'ta Filter > Liquify veya daha değişik Plug-inler ile yapabiliyorsun. 

ne diyon?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

foto mahvet olayı taşşakta onu zaten photoshop ta elle yapıyorsun.

manken olayı ise gayet basit photoshop kullanımının %90 ı makyajlamadır gögüs büyütme yada küçültme gibi. bir kaç eğitici videoda çözersin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

hoca nerelerdesin sen ya :D okulda da hiç görünmüyon, ne iş.

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

Beyler ilk videodaki Photoshop programı değil 

Mevzu derin | Papikolas Planet
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi27
    asi27's avatar
    Erkek
    EdepsizPenguen bunu yazdı

hoca nerelerdesin sen ya :D okulda da hiç görünmüyon, ne iş.

slm dostum Almanya ya  geçtim kısa bir süreliğine  oralarda durum nasıl, özledim şimdiden.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi27
    asi27's avatar
    Erkek
    karakutu bunu yazdı

ben photoshop programıdır diye biliyorum. değilse bu programın ismini biliyormusun  dostum?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    asi27 bunu yazdı
    karakutu bunu yazdı

ben photoshop programıdır diye biliyorum. değilse bu programın ismini biliyormusun  dostum?

Hocam program yok öyle. :) 

ne diyon?
Toplam Hit: 3604 Toplam Mesaj: 22